Ztracený poklad Aztéků

(TV film)
  • Kanada The Lost Treasure of the Grand Canyon (více)

Počátkem 20. století cestovala expedice vedená profesorem Samuelem Jordanem hluboko do Velkého kaňonu, aby tam našla pověstmi opředené ztracené město. Celý tým se však ztratil. Když profesorova dcera Susan (Shannen DohertyBeverly Hills 90210, Zkurvená nuda) dovede do nezmapovaného údolí záchranářský tým, objeví starověkou civilizaci, jíž vládnou divošští bojovníci. Podle pověsti je právě zde, kdesi hluboko v podzemí ukryt i tajemný poklad Aztéků střežený mytologickou příšerou, živící se lidskými obětmi. Povede se výpravě uniknout ze ztraceného města, plného bohatství a zla? (oficiální text distributora)

sona123

Dostala jsem, co jsem předpokládala, že dostanu. Béčkový film, klasickou zápletku, příšerné dialogy a ano, zde i velmi viditelnou nízkorozpočtovost. A proto nejsem znechucená, ani naštvaná, ani překvapená. A s klidným srdcem dám dvě hvězdičky, které filmům tohoto typu dávám, jsem-li nucena je vidět. ()

(Z)denny

Když divadelní společnost vedená slavným Járou Cimrmanem hrála některou ze svých skvělých kusů, tak měla jistě propracovanější kulisy a věrohodnější herecké výkony, než může člověk shlédnout v tomto snímku.. ()

newmant

Nebylo to zas tak hrozný, na to , že se zde tento film jako odpad tváří. Chvílemi dobrá komedie. Krásné dvě hvězdy ** . ()

zdeny99

Silně béčková záležitost, která se rozhodně neodehrává v Grand Canyonu, nýbrž někde v kanadské pustině a laciných interiérech. Tahákem má být nějaké tajemné monstrum znázorňující aztéckého boha Quetzalcotla. Jenže v tomhle béčkovém CGI provedení vypadá jak okřídlený Allien z Osvětimi. S herci to není o nic lepší. Brenda z Beverly Hills jen tak běhá a běhá. Michael Shanks ze Star Gate je vzhledem k těm ostatním nejlepší, ale není to žádná sláva. Nejvíce vás ironicky pobaví, že všude je strašný horko a oni se vůbec nepotí, slunce nesvítí. A tak jestli se něco povedlo na tomto filmu, tak jedině ten poster. Ten je překrásný, ale film je příšerný. [1041. hodnocení, 80. komentář, 22%] ()

asfalt

Uznávam, že moje hodnotenie je strašne neobjektívne. Zaslúžil sa o to hlavne Michael Shanks, ktorého mám veľmi rád. Efekty boli strašné, kamera miestami otravná a scenár smiešny, avšak atmosféra filmu bola vcelku fajn. Mne sa na to pozeralo dobre. ()

closed.eye odpad!

Doporučují čtyři z pěti Aztéků :-D. Jelo mi to na noční jen jako zvuková kulisa, ale přesto si tento skvostný počin několikrát vynutil moji vytřeštěnou pozornost - takovou kolosální hovadinu jsem fakt dlouho nespatřila :-D. A nadáváte-li, že "to je teda koment jak noha, kdyby radši naspala, PROČ jí film připadal blbej", můžu odpovědět jenom: blbý bylo naprosto všecko: herecký výkony, scénář, dialogy, který protagonistům vložili do úst, ... Měla mě varovat už přítomnost Shannen - v životě nehrála v něčem pořádným. ()

dodona

Pozrieť si hodnotenia tu, mohla som si ušetriť čas aj duševný pokoj. Fakt stupídne naivný film s katastrofálnymi hereckými výkonmi a scénárom, s ktorým si mal radšej niekto vytrieť zadok. Vlastne jediné pozitívum a dôvod prečo som to vôbec pozerala bol Michael Shanks (SG)- jediné svetlo na konci nekonečného tunela. ()

Acrobat odpad!

Dorazil som nadržaný z Kat Fosterovej, keď mi jednooký S.L.J. hovorí, že moje schopnosti v Marvelovou tíme sa mu zídu. Beretty? Kdeže, umenie pripraviť chutné jedlo aj z mála potravín a schopnosť ľúbeznej reči a mediácie medzi dvoma rozdielnymi tábormi. No tak fajn, hovorím si, ale nemám čas na Aztécke dobrodružstvá, idem na koncert Erosa R. Čo to má spoločné s prezentovaním Farhada a jeho mizerného talentu ? Nič. Iba božskú ilúziu. Hovoriť o tomto a spomenúť nejaké pozitívum je minimálne na trest povinnej práce, katastrofa sa valí z každej strany a aktuálnou škodou bude len nepozabíjanie Dohertyovej a spol. Plus má len španiel Hernán, ale to snáď v inom filme. Vydržuj ma, baby, až do nájdenia pokladu Aztékov partiou Marvelistov v čínskych kostýmoch s detskými farbami. (videné 29.03.2016, JOJ archív) ()

rublik05 odpad!

Jako amatérský studentský film od lidí na drogách dobrý, ale pokud tohle někdo vážně vypustil do televize, tak tady už končí veškerá sranda. Když si vybavím jakýkoliv aspekt, ať už je to kamera, efekty, herci, prostředí či příběh, pokaždé si odpovím stejně, hrůza. Vůbec jsem nepochopil co to mělo být, o čem to mělo být, proč to mělo být, jediné co vím, že jsem zbytečně ztratil hodinu a půl svého života. Asi bych zasloužil i nějakou medaili za statečnost, že jsem do dal celé. Brr, hnus fialovej, tohle je jen pro ty nejodvážnější. 0/10. ()

hiczech odpad!

Odstrašující příklad toho, jak všechno při tvorbě snímku udělat špatně. Nizkorozpočtový béčkový film, kde si k mé velké lítosti zahrál můj oblíbenec Michael Shanks. Bohužel i velké hvězdy za přispění svých agentů mohou šlápnout vedle. ()