Fredy a Zlatovláska (TV film)

Muzikál / Pohádka

Česko, 2008, 57 min

• blackrain

Já pořád sakra nevím, co to mělo být. Parta Krysařů byla ještě v pohodě, prostě obyčejná sídlištní partička. Takové vidím každý den u nás na sídliští. Ta druhá parta, no tak to byl vrchol všeho. Z jejich stylizace jsem si málem pustila žehličku na nohu. Ale třešínka na dortu měla ještě přijít a vlastně je to i s p o i l e r. Na hřbitově začaly z hrobů vylézat zombie a na konec se objevil i sám Michael Jackson. Zazněl samozřejmě i jeho slavný song, i když v pozměněné podobě. Konec s p o i l e r u.(18.7.2010)

• ivishka

Málem jsem se oběsila u dementních dialogů a podobných kýčovitých hloupostí. Herecké obsazení nehodlám komentovat musela bych se nehorázně rozčílit.Co mě ovšem velmi popudilo(a to Jacksona tolik nežeru)byla snaha dát dohromady Thriller.Pominu oholené vlasy holky i kluka a dementní snahu o muzikál zbyde mi zase jen televizní komerční nechutný odpad!(3.9.2012)

• Karlos80

Tahle rádoby moderní netradiční muzikálová pohádka (njn. holt u nás doba muzikálu, všechno muzikálové, snad se to jen prodá, blbější nápad a provedení střídá ještě blbější) je zhovadilost jakou jsem ještě doposud neviděl! Ani ne snad seriálový herci jako spíš úplní amatéři to jen potvrdili. Vyjít do moderních ulic v pohádkových kostýmech a dělat ta-ny-ny......ta-ny-ny to byl vrchol nevkusu....V tomhle ohledu zlatí Rebelové i když ti jsou zas úplně o něčem jiném.(31.12.2008)

• honajz2

Přísahal bych, že minimálně hodnocení jsem tu kdysi měl. Viděl jsem to dost dávno, odhadoval bych to na rok 2012, každopádně teď už si vybavím jen to, že to bylo naprosto příšerné. Na nějaké podrobnější hodnocení si po osmi letech fakt netroufnu a znova na to koukat rozhodně nebudu. Strávit hodinu svého života můžu milionkrát líp. odpad!(24.7.2020)

• Jezinka.Jezinka

Plna optimismu a touhy zpívat jsem kdysi popatřila na televizi, když tam běžela tahle pohádka. Ve své víře v invenci tvůrců jsem měla za to, že Zlatovláska má leukémii, či tak něco, netrvala bych na téhle diagnóze, a šátek má coby módní doplněk, a že ten kýžený pohádkový hepáč bude spočívat v jejím uzdravení. Z malé choré plešatky že se vyklube ta Zlatovláska a všichni se při závěrečné písničce budou veselit. Na téhle pohádce jsou dobré dvě věci, hezký Zbraslavský hřbitov a Boris Hybner. Kdyby Zlatovláska opravdu byla marodná holčička a na konci své nemoci podlehla, bylo by to i za dvě. Takhle jsem v tom jen slyšela rekviem české pohádky. Tudy cesta do pohádkového světa nevede, tudy ne.(27.9.2013)

• - Ve filmu se v roli panenky v krámku kuriozit mihne Tami Stronach, známá jako vládkyně z populární fantasy Nekonečný příběh (1984). (Larrysbride)