Film je sústredený na úspešného spisovateľa, ktorý sa vracia domov na záverečnú ceremóniu maturujúcich študentov aby predniesol prejav. Shasta O'Neil (Hilary Duff), zvodná stredoškoláčka, flirtuje so spisovateľom a pozýva ho na prechádzky. (Tony DiNozzo)

jafuska

ačkoliv tento film není špatný, na mě působí docela nudným dojmem, klasická romantika, nic nového co bych už neviděla, je to zkrátka slabší průměr, ale dívat se na to dá, ale nejspíš, si ani nevzpomenu po delsím čase o čem to mohlo být, Škoda. ()

Raptile odpad!

tohle že má být komedie? :D dlouho jsem se u filmu tak nenudil bez jediné vtipné scény nebo hlášky, škoda času!!! ()

WoodoX

Bolo to milé (nenapádalo ma to znásilňujúcim humorom) a aj s celkom odvážnym koncom; nemusí predsa každá romantika skončiť tak, ako nám káže vrastená kamenná šablóna romantických komédií. ()

kamigava13

Další film, který jsem zhlédl jen díky mé lásce Winonce. Opět jí to zde slušelo, i když mám radši její delší vlasy. A ten její tón hlasu je tak typickej, že bych ho poznal kdykoliv. Ten spisovatel mi silně připomínal Chrise Martina z Coldplay. Hilary Duff byla trapná koketa. Sean Astin alias legendární Sam z LOTR taky překvapil svou teplou rolí. A kdo by tušil, že s Winonou bude po pár letech hrát po boku jako její partner ve Stranger Things. Joshe Hollowaye jsem taky málem nepoznal od té doby, co jsem ho naposledy viděl v kultovním seriálu Ztraceni, který jsem jako malý žral den co den. Celkově ten film nebyl tak strašný podle zdejšího hodnocení. No nebýt Winony tak bych šel asi taky níž než na tři hvezdy. ()

wdc

Vyrovnávání se s minulostí, v tomto případě řadu let starou minulostí outsidera ze střední školy. Láska ze střední školy. ()

croftak

Nuda. S komedií to nemá nic společného. Celé je to nějaké divné, Od postav až po samotný "příběh" , ale hlavně to není zábava. ()