Poslední noc

Velitel Tao (Steven Seagal) vede speciální vojenskou jednotku složenou z bývalých členů civilní stráže na krvavou misi, jejichž cílem jsou krvežízniví upíři. Na planetě přežilo jen několik málo lidí, kteří jsou však infikováni a uvězněni v nemocnici. Tao je jejich jedinou nadějí. On však také ví, že jediným lékem na jejich záchranu je jejich smrt. Nastává čas postavit se proti krvežíznivým stvůrám. (videofil)

Seag

Bože, to bola blbost jak viino................. Samozrejme zasa za 5................ ale ta urcite niesuu zasluuzenee ()

otík

Náš milý Stevene, proč nám toto děláš? Netvrdím, že je to tvůj nejhorší film, dokonce ti to s tím mečem sekne a dokážeš i nakaženým lidem pěkně nakopat prdel. Ale co ten výběr tématu? Proč jako tvůj fanoušek musím sledovat drsný, místy až nechutný horor? Kdo je na to zvědavý? Vždyť už teď máš fanoušků poskrovnu, většina to je těch, kteří tě měli rádi za tvých dobrých aikido časů. A teď nás ještě navíc omezuješ žánrem filmu. Copak jsme zvědaví z 90ti minut filmu sledovat 10 minut záběrů na nemocnici plnou nakažených lidí, 15 minut krvavé jatka páchané těmito lidmi, 15 minut vojenských keců o připravovaném leteckém útoku, dalších 30 minut trávit ve společnosti obyčejných hrdinů, kteří neumějí bojovat ani střílet a jen utíkají a pouze 20 minut být s tebou a sledovat tě, jak umíš rozmašírovat krvežíznivé parchanty? Na tohle opravdu zvědaví nejsme. Navíc v tvé skupině je jediný slušný bojovník, ostatní krasotinky neumí vůbec nic a taky tak dopadnou. Podobnou tématiku jsi nám již jednou nabídl - také v Síle úderu jsi bojoval s nadlidsky silnými nadrogovanými jedinci a víš moc dobře, jak trapné to bylo. Tady tě nad totální propastí a odpadu drží snad jen to, že když už se opravdu kamera odhodlá tě zabrat, přeci jen jsi cool a vypadáš, že stále bys měl na nějakou tu pořádnou akci sílu. Ale jak dlouho ti to vydrží? Síly i filmový čas ubíhají rychle a už nejsi žádný mladík. Tak se dej prosím trochu dohromady a ujasni si, že tvou doménou vždy byly akční filmy, zlámané ruce, střelba a slušné hlášky. Na nějaký seriál o právníkovi či co to chystáš se s prominutím vys... a ukaž nám v Ruslanovi, že na to stále máš. Mohlo by se totiž stát, že až se někoho tam nahoře po své smrti zeptáš: "Jsem v nebi?", někdo z tvých fanoušků ti slovy Franka "Kurýra 3" Martina odpoví: "Ve skutečnosti seš v pořádných sračkách!" Hudba: Philip White. ()

ecceHOMMO

veľmi nepodarené.......námet...ten by sa dal i keď podobných už tu bolo.......strih ale najmä scenár .......hrôza......postavy...tie sú chladné.....nezanechávajúce vo vás pocity........A Segal?...ten sa tam z času na čas mihne.... ()

Beky odpad!

Mám takový sen, že jednou se zeptám Stevena, proč točil filmy, kde podkopává svoji minulost, budoucnost a svoji autoritu!! Chtěl bych znát jasnou odpověď!! Možná to jsou pořád slušné peníze, nic jiného mě nenapadá, doufám ve skrytu duše, že to tak je, protože si nechci myslet, že samotnému jemu se filmy jako je Against the Dark líbí, to by jinak znamenalo, že Steven si nevidí na špičku nosu a je totálně hloupej!! A teď k filmu: Seagal se filmem plouží jako opuchlý bezdomovec, Seagal rezignoval na jakékoliv herectví, Seagal nebojuje...je to velká škoda, protože používat aikido v hororu proti nemrtvím, nebo co to vlastně bylo, by vůbec nebylo špatný!! Nejvíc mě ale překvapuje mizerná choreografie soubojů, dál se dá těžko uvěřit, že i za tímhle filmem stojí desítky lidí, maskérů, koordinátorů, kaskadérů, choreografů...film se de facto odehrává ve dvou místnostech, ve dvou chodbách!! Opravdu smutný zážitek:(!! Jednou větou: Horší už to nebude Stevene!! P.S. Pořád jsem jeho fanda a koukat na jeho filmy budu, dokud bude točit, bastart jeden línej:)!! ()

lennyd odpad!

Když se na zemi rozšířila epidemie, která po nakažení mění všechny v krvežíznivé zombíky - zůstává jen málo lidí, kteří dokáží nákaze - a hlavně zombíkům čelit. Z nich se rekrutují vojenské jednotky, jako je např. Tao (Steven Seagal) se svými lidmi, kteří hledají další přeživší. Při jedné misi musí najít skupinku lidí zatoulaných v nemocnici, kteří čelí akutní hrozbě zombíků... Uff, není moc filmů, u kterých jsem opravdu, ale opravdu musel bojovat s tím, abych je dokoukal. Poslední noc je rozhodně jedním z nich - možná úplně nejhorším. Počítal jsem s tím, že Seagal už padnul na úplné dno, ale on jde ještě mnohem dál (hloubš). Tento film kromě krvavých scén (kterých je zase až přespříliš) nepřináší lautr vůbec nic, Seagal se se svými kily sotva hýbe a jednotlivé postavy se chovají tak nelogicky, že je to až k pláči. Scénárista asi taky neměl zrovna nejlepší den - všichni tam jen tak pobíhají, případně se rozchází a schází, inkriminovaná nemonice má asi 150 pater (podle toho, jak furt blouděj) a vůbec je film plnej kravin (příklad za všechny: Zasekne se výtah, a tak jeden hrdina sleze po žebříku, že to jako prozkoumá. Dole na něj čeká zombík, kterej ho samozřejmě odkrouhne. A místo aby se začalo něco dít, tak se výtah v poklidu rozjede). Jojo, tohle se fakt nepovedlo... ()

Duoscop odpad!

Nikdy by mě nenapadlo,že uvidím Seagala v hororu a ještě v takové sračce.Tak to dopadá když máš nejlepší za sebou... ()

Phietros

Náhodou pěkné překvápko a v žánru s upírama velice povedené! Klasická vyvraždovačka spíše takových napůl zombie s upírama, kdy dostane jednotka lovců za úkol zlikvidovat oblast! Ta se samozřejmě týká obrovské budovy nemocnice, ve které se ukrývají i lidé co přežili! Seagal vypadající jako batman s katanou tam spíše byl do počtu a možná více prostoru dostal jeho nařachaný kolega. Rozhodně se neupsal do žádného propadáku a další vydařená čárka na jeho konto a navíc v hororu! Jinak efekty, akce, napětí dosti slušné, takže za mě 60% ()

Danny F.

Další krvavý horor plný vnitřností a krve. Steven v tomto filmu vypadá jako prasátko před porážkou. Průměrný děj, zachraňuje solidní likvidace nakažených. 60% ()

Všivák

Další zastávka u mého televizního, drátkového, hororového léta. Segal si zkusil tentokrát něco jiného. Jeho ultradrsný osudový hlášky ale zůstaly. Celkově tam zúčastnění řeší hovna, chovají se jak debilové a Segal se tam mezi něma jenom prochází. Neuvěřitelně amatérský film po všech stránkách. Kupodivu jsem se ale u toho docela dobře bavil. Horor to rozhodně nebyl. ()

J.Lajner odpad!

Akční horor Poslední noc byla vskutku "nezapomenutelným" zážitkem. Zemi zdecimovali upíři, lidé téměř vyhynuli a poslední zbytky civilizace živoří ve svých úkrytech. Naštěstí je tu Steven Seagal a jeho speciální jednotka vycvičených upírobijců. Skoro celý film se odehrává v nějakém paneláku (prý nemocnice, haha), v jehož útrobách vypasený Seagal bloumá chodbami, srandovně máchá mečem a občas přepůlí upíra. Jinými slovy, máchne do prázdna a kamera zabere mrtvého upíra. Po tomhle kousku jsem si musel pustit pár scének s Felixem Holzmannem, abych se uklidnil. ()

drackula odpad!

Steven Seagal sa po ekologických kampaniach dal na niečo iné. Podľa jeho názoru totiž ľudia konzumujú veľké, priam obrovské množstvo liekov na spanie, ktoré je časom určite časom zdravotne škodlivé. Steven sa preto rozhodol rozbehnúť kampaň na zdravý spánok prostredníctvom svojich filmov. Evidentným nositeľom tejto myšlienky je aj AtD, keďže na diváka účinkuje lepšie ako balenie akýchkoľvek sedatív. Osobne som pri tomto filme zaspal tri krát, za čo Stevenovi úprimné ďakujem. 10% ()

ssfan

Against the Dark je průměrný, bohužel béčkový akční horor, který rozhodně nepovažuju za klasickou seagalovku. V první řadě musím říct, že nemám rád horory, ale přesto jsem se na film podíval, a to hlavně kvůli Seagalovi. Film vytvářela jeho produkční společnost, a nebýt Stevena v hlavní roli, asi by nebyl film moc úspěšný. Příběh je dost jednoduchý, stejně jako u většiny filmů tohoto žánru. Výhodou je velké množství akce a také to, že je film celkem napínavý. Nějaké logické chyby se ve filmu najdou, ale jinak po technické stránce není film nějak špatně zpracovaný - kamera, střih i hudba jsou na velmi slušné úrovni. Režie se ujal Richard Crudo, který byl kameramanem u filmu Smrtící zbraň, takže zde měl svůj režisérský debut. Když to srovnám třeba s filmem Blade, líbilo se mi to zhruba podobně, tj. na 50%. Ale, protože je v hlavní roli můj oblíbený herec, ještě jednu hvězdu přihodím, abych zlepšil hodnocení, i když vím, že si to film nezaslouží. Objektivní kvalita 40%. ()

Antimana

Priemerný súčasný zombie horor s veľmi stupídnymi dialógmi. Úsmevné je obsadenie balvana Stevena Segala do roly lovca, ktorý by v skutočnosti so svojou obratnosťou neprežil ani prvých 5 minút. Nechápem hodnotenia ľudí,ktorí dávajú odpad podľa hodnotenia na pravo, aby tým neutrpela ich predstava o vlastnej intelektuálnosti. ()

HomeAlone

Kazdopadne som uz videl ovela horsie filmy . Dalo sa na to pozerat a zabijanie nebolo vobec amatersky zobrazovane . Jedine co mi na tom viac nesedelo , bola prave Seagalova jednotka zabijakov , ktory dostali Matrixovsky trapne vyzerajuci feeling , ktory sa do akoze post-apokalyptickeho sveta vobec nehodi + zabery nastupu na scenu Seagalovej jednotky boli viac nez trapne . No a o tych ich dolezitych vyrazoch ani radsej nebudem hovorit . Nemocnicne prostredie bolo zase zobrazene az dost dobre a aspon casti filmu dodalo tu spravnu atmosferu a aspon trochu to vyvazilo zly dojem z ostatneho . Hodnotene s prizmurenym okom a hlavne väcsou toleranciou ()

KR4T4S

Infantilní rozhovory, nelogické chování postav, některé "dějové" linky jen na efekt a na vyplnění stopáže, špatnej střih, Steven Seagal. 10% ()