Poslední noc

Trailer

VOD (1)

Velitel Tao (Steven Seagal) vede speciální vojenskou jednotku složenou z bývalých členů civilní stráže na krvavou misi, jejichž cílem jsou krvežízniví upíři. Na planetě přežilo jen několik málo lidí, kteří jsou však infikováni a uvězněni v nemocnici. Tao je jejich jedinou nadějí. On však také ví, že jediným lékem na jejich záchranu je jejich smrt. Nastává čas postavit se proti krvežíznivým stvůrám. (videofil)

Trailer

Campbell

Strašná konina který je jen o krapet lepší než horory typu Twilight, i když není zrovna spravedlivé to srovnávat musím do toho shitu píchnout. Poslední noc se snaží být cool vybíjená ale bohužel selhává na všem možném, ať už jsou upíří masky které vypadaly fakt divně. Až po strašlivou hudbu až po herce. Ne že bych čekal že Seagal bude hrát nějak dobře ale chtěl jsem ho vidět v hororu ale moc to zrovna nevyšlo. Navíc nehraje hlavní roli takže spíše film prodává svým jménem protože pochybuju že by jinak něco vydělal. Navíc Bennettová je tak neskutečně otravná herečka že každá její scéna mě ubíjela. Ale i přes ty negativa který jsem tu napsal musím dát aspoň 2*, přeci jen viděl jsem horší upířiny. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Skupinka přeživších v průběhu jakési upírsko-infekční apokalypsy běhá po nemocnici, žvatlá nesmysly a čeká na vyžraného Stevena Seagala, aby všechny nakažené neřády naporcoval mačetou. Skupinka se opakovaně spojuje a rozděluje, dlouhé hodiny bloudí a hrozí jí, že se jediný únikový východ (!) nemocnice po výpadku proudu zavře navždy. Ehm. Jednotliví přeživší mají rozum poplatný podobnému braku: Když osamocené děvče uprostřed nepřátelského prostoru najde polštář s dekou, lehne si a usne, přičemž má ještě tu drzost, že nezhebne. Seagal a jeho bijci pronášejí zhruba tyto dialogy: Seagal: "Čeká nás ještě mnoho práce." Randomní spolubijec: "Musím tu ještě něco vyčistit." Seagal: "Rychle, nemáme mnoho času!" Jindy se celá banda na útěku zastaví, jeden z pitomců pronese něco jako "on tam umřel" a poté zase pokračuje v běhu. Logika existence lovců a nakažených, kteří se střídavě chovají jako obyčejná zvěř a nadřazená superrasa, mi taky unikla. Když na to přijde, Poslední noc má docela slušné triky a je natočena rutinně dobře, ale je natolik bezkrevnou hovadinou, že bohužel nesplnila ani tu jedinou věc, co jsem od ní chtěl - být zábavně debilním béčkem. ()

drackula odpad!

Steven Seagal sa po ekologických kampaniach dal na niečo iné. Podľa jeho názoru totiž ľudia konzumujú veľké, priam obrovské množstvo liekov na spanie, ktoré je časom určite časom zdravotne škodlivé. Steven sa preto rozhodol rozbehnúť kampaň na zdravý spánok prostredníctvom svojich filmov. Evidentným nositeľom tejto myšlienky je aj AtD, keďže na diváka účinkuje lepšie ako balenie akýchkoľvek sedatív. Osobne som pri tomto filme zaspal tri krát, za čo Stevenovi úprimné ďakujem. 10% ()

MM_Ramone

V poslednom čase sa až prehnane venujem shitovým nízkorozpočtovým filmom. Mám akési divné odpadové obdobie. Takže keď sa ku mne dostal snímok "Proti temnote", v ktorom stvárnil hlavnú úlohu starý, pomalý, obtlstlý Steven Seagal a natáčalo sa to niekde v Rumunsku, tak som si to hneď pozrel. Reku to bude poriadna chujovina. A veru aj bola. Stotridsať kilový Seagal bol ako lovec infikovaných zombie upírov mierne povedané komický. Celkovo to pôsobí lacno, nudne a hlúpo. * ()

Antimana

Priemerný súčasný zombie horor s veľmi stupídnymi dialógmi. Úsmevné je obsadenie balvana Stevena Segala do roly lovca, ktorý by v skutočnosti so svojou obratnosťou neprežil ani prvých 5 minút. Nechápem hodnotenia ľudí,ktorí dávajú odpad podľa hodnotenia na pravo, aby tým neutrpela ich predstava o vlastnej intelektuálnosti. ()

• Pracovní název: The Last Night. (Stocki)
  • Natáčeno od 21.ledna 2008 a během měsíce února. (Stocki)