Koření

(pořad)
Publicistický
Česko, 2005, 40 min

Všechny vůně světa. Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se Vám ani nezdá. Pojďte se dívat... (oficiální text distributora)

Raggnar odpad!

Dnes se podíváme do New Yorku, potom se podíváme co Brad Pitt koupil, jak se Beyoncé učesala, potom se podíváme do Kalifornie, co tamní běločernovietnamindiánhispánci (obyvatel USA) vymysleli za hovadinu a nakonec si pustíme recenzi na největší továrnu na odpadní Hollywoodský ,,film''. Hotovo, a co zbytek světa? ()

T600

Na můj vkus velice dobrý televizní pořad, až na ty pitomý reklamy - ty jsou ale na TV noha a Prima Famílie tak časté, že už se není čemu divit.. ()

Alvin

Objektiv po "novácku" a kvalitativní sešup dolů. Víc reklamy a bulváru. Limit na minimální délku reportáže tu není, takže některé mají rozsah minutového štěku, což dramaturgům ale nebrání v tom, aby upoutávku na takový štěk vložili do pořadu hned třikrát. O to víc to naštve, když jde zrovna o zajímavé téma, o kterém se ale nakonec nedozvíte víc než bylo v té upoutávce. ()

mirekdr

Nova se tradičně snaží okopírovat úspěšný formát konkurence (v tomto případě Objektiv) a jako obvykle zůstává pozadu ()