Koření

(pořad)
Publicistický
Česko, 2005, 40 min

Všechny vůně světa. Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se Vám ani nezdá. Pojďte se dívat... (oficiální text distributora)

Hashirama

Dokumenty o cestování a zajímavostech z různých zemí jsou asi to nejlepší, co v přeplněném hovnocucu tuzemské publicistiky vzniklo. ()

Faruco

Tohle je nejskvělejší televizní pořad, co existuje.. a pro všechny zlé jazyky, televize může být občas poučná. ()

yaqwsx

Podobné jako Víkend; "Tento pořad občas popáté objevuje Ameriku, jindy sympatickou reportáží přiblíží pro mě něco neznámého. V současné televizni produkci nadprůměrný pořad, který mě však nedokáže přimět k pravidelnému sledování." ()

N3O

Občas se najdou zajímavá témata a dozvím se i něco nového. Jenom ty moderátorky jsou móóóc velký "héérečky". ()

kubilov

V průměru zhruba jedna zajímavá a poučná reportáž za celých 40 minut, to je dost málo na zábavný publicistický pořad, no ne? ()

Mr.Shock

Kurva zajímavý pořad!! Připomíná mi nějaký podobný z veřejnoprávní jedničky pár roků zpátky... Jestli se to jmenovalo Objektiv nebo tak nějak... Jediné pořady, které aspoň náznakem připomínají National Geographic, Viasat nebo Discovery. U mě dobrý rejžo ;) ()

infernet

Levnější kopie srovnatelných pořadů ostatních dvou velkých televizí. U mě ale tenhle pořad totálně sráží moderátorky. Zvlášť jedna. Sakra to jsem si všimnul jenom já, že ta bruneta si šlape na jazyk?! ()

Mikakel

Na to že je to na té "blbé" Nově, tak musím říct že velmi zajímavý pořad! Asi jeden z mála na Nově kde nás netahají za nos a mluví pravdu :D:) 4* ()

ESNYR

Na Oběktiv to teda nemá ani náhodou. Jinak je to příjemný pořad, při kterém se dá dobře vyšívat, žehlit, prát a nebo jen tak ležet se zavřenýma očima. EDIT : 3.10.2015 = tak jediné co mě na tom pořadu zaujalo po delší době co jsem jej neviděl, byla nová grafická podoba začátku. Ta vypadá zajímavěji než celý pořad. ()

Facillitant

Jestli se lidi dívají na takové (nebo horší) pořady, pak chápu, proč je jazykový projev současné (české) populace takový, jaký je. Při sledování sice můžu "vypnout", ale stejně se pořád musím pozastavovat nad těmi neohrabanými formulacemi - a smát se tomu. ()

unclejack

Zaujímavosti z celého sveta usporiadané do príťažlivej formy. Trikrát hurá pre Novu, skúsil by som sa však opäť vrátiť k štúdiu a moderátorom, teraz totiž idú reportáže len s komentárom, čo je trošku škoda. ()

filmovyfan

Fajn pořad, plný zajímavostí ze všech možných koutů světa. Byl to jediný pořad TV Nova, na který jsem koukal pravidelně. ()