Koření

(pořad)
Publicistický
Česko, 2005, 40 min

Všechny vůně světa. Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se Vám ani nezdá. Pojďte se dívat... (oficiální text distributora)

Lachtaan

Na Koření mě vždycky nejvíce bavily záběry z různých koutů světa. Ale to jen do té doby než jsem narazil na přímo cestopisné dokumenty. Kamera na cestách najednou Koření naprosto roznesla na kopytech. ()

BoncheR

Zaujímavé....fakt zaujímavé..no ako to porovnáme zo slovenským Svetom v obrazoch, toto je predsa o trošičku vyšší level...neviem ani prečo ale...proste je to tak..:D inak...kopec reportáží je tu fakt zaujímavých. ()

Master19

Od té doby, co většina reportáží je ala "Mexičani udělali nejdelší mexický sendvič s fazolemi na světě", Koření vypouštím... ()

ghatos

Taková jednoduchá varianta cestovatelských pořadů. Moderátorka působí nepřirozeně a stupidně. Lepší 2*. ()

Ev.D.

Na začátku to bylo super , ale poslední dobou to jaksi upadá. Kdysi to byl dobrý pořad ze spoustou zajímavostí. ()

herr_carter

Z postupným "zbulvárňováním" tohoto pořadu jde přímo úměrně dolů i celková publicistická transparence a objektivita.............moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

Pelargius

Nevím, co proti tomu všichni máte. Náhodou je často zajímavé ! Mně osobně se to moc líbí a to že je na Nově (!) něco takového, je úspěch, že ? ()

Hanys_

Asi jeden z těch nejlepších publistických pořadů, které na Nově vznikly. Ikdyž to samozřejmě opět není nic originálního a nového.... ()

Paity

Novácký pokus o Svět 2010, 2011 či 2012, jak chcete. Pro mě je ale primácká show o hodně zkousnutelnější a přitažlivější. ()

Ledkodlaq

Sice je ráno, kdy vyspávám, mohu-li, a nemohu-li vyspávat, tak se taky nemůžu dívat, ale i tak tenle pořad patří společně s víkendem k tomu nejlepšímu, na co se v publicistice rád podívám. ()

Prochy38

Ono to není špatné, ale já si takto nepředstavuju takové pořady. Méně publicistiky a více dokumentaristiky, hm? Jednotlivé šoty jsou většinou opravdu zajímavé. A jsou i dobře zpracované. Ale to podání moderátorů?? Slabota!! ()

J*A*M*A*L

Solidní a zajímavý pořad, kterému skoro pokaždé věnuji pozornost.Asi můj nejoblíbenější a nejnormálnější publicistický pořad co znám. ()

airwolfis

Tento komentář píšu v únoru 2013, tudíž jsem dost ovlivněn skladbou programové nabídky TV Nova v době, kdy se vedení v čele s Andruškem evidentně snaží snížit cenu televize na minimum, aby Time Warner nemuselo sahat tak hluboko do kapsy. Podle mého názoru je Koření stále jeden z mála publicistických pořadů, na který se dá v sobotu ještě koukat. Dřív jsem se ještě koukal na primácký Svět 20XX (rok dle aktuálního času), ale Koření bylo více naučné. Nyní je situace taková, že Koření jde více do bulváru a přináší i informace ze showbizu a Svět 2013 přináší směsici informací, které mohl divák TV Prima spatřit v jejich televizních novinách v hlavním vysílacím čase. Halt...dneska si člověk nevybere. Ale za mne 4*. ()