Koření

(pořad)
Publicistický
Česko, 2005, 40 min

Všechny vůně světa. Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se Vám ani nezdá. Pojďte se dívat... (oficiální text distributora)

ivishka

Tohle je pořad,který mě baví a když je to někdy hodně zaběhnuté do nějákých senzací apod. tak se z toho člověk "vzdělá". ()

blackrain

Miluju pořady typu Objektiv a Toulavá kamera. Koření je skoro stejné, ale něco mu chybí. Ke škodě přispívá jedině fakt, že pořad běží v TV v sobotu večer. No, a některé reportáže by také mohly být více okořeněné. Zprávy z bulváru v tomto pořadu také zrovna moc nemusím. Na to mi stačí jeden nejmenovaný deník. ()

Toyotomi odpad!

Prý "všechny vůně světa"... Upřímně, mi tenhle pořad smrdí. Zejména kvůli tomu, že jsem jednou zachytil nějakou jejich reportáž z Číny a jediné, na co se zmohli, bylo urážení čínské (tisíce let staré) kultury. To je ostudné! ()

Fanucci

Dřív bych dal 4. Pak ale do pořadu, který byl dřív ryze ocestování nebo světových zajímavostech, začali uměle začleňovat zprávy o celebritách...a bylo hotovo;-) ()

enjoi

Nechápu nižší hodnocení než u konkurenčního Objektivu a Prima světa. Vždyť je to stejné zajímavé, pokud si najdu čas, rád se na tyto pořady dívám. ()

KajusaK

Vcelku pěkný, příjemný pořad na který občas ráda mrknu, ale pravidelně ne. Průměr bohužel dostat nemůže. ()

drexik

"Skoro" to samé co jste mohli videt v Objektivu či Světě 1995-2009 Už jen chybí aby bylo řečeno - exluzivně pro televizi Nova ... bla bla bla. Scénáristi se zřejmě moc nepředřou, jelikož skoro veškeré reportáže jsou převzaté. ()

Tyny

Jednou za čas je potřeba rozšířit si obzory a podívat se na koření, co všechno se ve světě změnilo. Občas mně i zaskočí, jaké nové technologie se v Číně vynalezli.. Dotykový vodní display, proč ne, to pro ně asi není problém a spoustu dalších věcí. ()

filip.novak

Převzaté agenturní reportáže bych ještě přežil, ale když v jednom příspěvku označili bratry Lumiérovi za "Mimijérovi", tak mi došlo, že nováčtí redaktoři o prezentovaných tématech prd ví a jen otrocky (a mnohdy špatně) překládají původní reportáže bez jakéhokoliv obohacení z jejich strany. ()

kinghome

Wow to už jde od roku 2005? Krásně se tenhle pořad drží a já se ani nedivím. Je to skvělá podívaná na kterou se vždycky rád kouknu. Dozvím se hodně nových informací a hlavně nějaké reportáže jsou vážně zajímavé a někdy i vtipné. Co ty lidi nevymyslí. Například restaurace kde podávají jídlo jen z hlíny. To musí bejt mňamka. ()