S politiky netančím

(pořad)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek v tomto pořadu předvádějí zábavné scénky, ve kterých nemilosrdně tepají českou politickou scénu. Pořad se vysílal v Divadle Jiřího Grossmanna a režíroval ho A. Vomáčka. Uváděla ho Česká televize. Každý díl také provázela hudba od muzikanta Petra Vondráčka, který hrál na klavír. Později se pořad přesunul na NOVU pod názvem Politické harašení aneb S politiky stále netančím. (duklak2)

e-pilot

Zpočátku živě vysílané politicko-satirické promluvy Šimka a přicrmdávající Bubílkové, vše doprovázeno parodickými písněmi Semelky a pak juchů písněmi Vondráčka. ()

Georginek

Parádní politická satira...... Kdo jí nechápe - prosím nastupujte na vlak směr KLDR...... Hlavně se už nevracejte - oni tam totiž na takový gumy čekaj!!! ()

Astu.

Splňování poptávky po urážení a zasměšňování politiků, které velká část národa nesnáší jenom z principu. Berou víc, já míň, jsou ti špatní! Navíc byl humor často naprosto mrtvý. Ale nic není čerbobílé, něco to mělo do sebe. Šimka jsem měl rád, rip.. ()

Tomoto

Vrcholově špičková vezdejší politická satira (pravda jedna z mála) v Šimkově extraformě. Jako důkaz parádní vtipnosti bez újmy na vkusu je neustálý řev publika po celou hodinu PŘÍMÉHO PŘENOSU z Divadla Jiřího Grossmana. Šmarjápano, jak je možné že někdo umí tak skvěle bavit jen tím že si stoupne na pódium se sekundantkou Bubu a bez neustání chrlí jeden hlod za druhým pouze v omezeném tématu politiky a jejích reprezentantů? A samosebou musím přidat povzdech, jaký že matroš by pan Šimek měl k mání v současnosti a v nedávné minulosti..takový duet P&T by pro něj byl přímo slastná pastva. Genialitka! ***** ()

luukaas

Toto, byl jeden z nejlepších pořadů televizní zábavy, Miloslav Šimek, osobnost, která se směle dá přirovnat k Menšíkovi, mě vždycky dostal svým humorem a neotřepanou zábavou. ()