S politiky netančím

(pořad)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek v tomto pořadu předvádějí zábavné scénky, ve kterých nemilosrdně tepají českou politickou scénu. Pořad se vysílal v Divadle Jiřího Grossmanna a režíroval ho A. Vomáčka. Uváděla ho Česká televize. Každý díl také provázela hudba od muzikanta Petra Vondráčka, který hrál na klavír. Později se pořad přesunul na NOVU pod názvem Politické harašení aneb S politiky stále netančím. (duklak2)

Chip89

Tenhle pořad si vybavuju jako puberťačka a vím,že mě bavil. Šimek a Bubílková byli neuvěřitelná dvojka, kdyby to šlo hned bych je zase společně postavila před kamery a na pódium. Politická satira jak má být. Škoda, že něco takhle jednoduchého nefunguje i teď. ()

Tanner

S panem Šimkem celkem ucházející zábava, protože on byl tím, kdo tu zábavu tvořil a Bubílková tam byla jen jako jeho fackovací panák. Díky němu se tam občas objevila i nějaká ta improvizace. Po přesunu na Novu to šlo už zcela do kopru. ()

coco.brice odpad!

.prvoplánový nenápaditý humor..a je fakt smutné se dívat na to jak pan Šimek skončil..aneb je třeba umět odejít ze scény včas a to se jemu bohužel nepovedlo... ()

AriAries

Nejlepší politická satira u nás. Ačkoli jsem politiku toho času znal více skrze žvýkání želatinových gumáků (nemyslím fetiš na boty, i když politická scéna od boty smočené v exkrementu není daleko), zprávy, občanskou výchovu, dějepis a názory rodičů, přesto už pro mě pořad byl srozumitelný a pomohl mi jí pochopit. Mám rád inteligentní humor a v dnešní době aby ho člověk na obrazovkách pohledal. Velká škoda pana Šimka, který právě takový humor měl, a o jeho vtipné a přitom noblesní glosy si současná politická scéna vyloženě říká. ()

xxlch

Každý, kdo pokračoval ve šlépějích svého učitele,měl těžký začátky.Kdo miloval pana Wericha,tomu neseděl humor páně Horníčkův.Když odešel pan Grossman,samotný Šimek to taky neměl nijak jednoduchý.No a paní Bubílková je na tom skoro asi úplně stejně.Dejte tomu čas a pak hodnoťte.Ona paní Bubílková tak špatná není a její opření se do politiků,byť jen slovně,je někdy perfektně padnoucí jak se říká "ako riť do šerbľa"! ()

habertek

Jo jo s Šimkem to byla sranda...jak se teď Bubílková snaží sama tak už je to propadák, ale tak zase snaží se... ()

brzozin

Neustálé přežvykování téže slámy. Politici jsou hloupí na tisíc způsobů. Problém je ale v tom, že nic z toho není pravda. Politici nejsou hloupí. Naopak jsou velice chytří. Ti houpí totiž už dávno v politice nejsou. Po třetím čtvrtém fórku už vám to přišlo stejné, po desátém nudné a po dvacátém estrádně trapné. Přesně příklad toho, jak se nemá dělat politická satira pro alespoň středně inteligentní lidi. ()

duffi1 odpad!

Nebyt pana Simka tak tento program odo mna tu * nedostane, lebo ked pocujem hlas pani Bubilkovej tak mi zacina vriet krv v zilach. ()

swinevenca

Ty hvězdičky jsou v tomhle případě jen za Šimka, škoda, že se člověk jako on dostal ke spolupráci s tak nepříjemnou ženskou. ()

vasek.raul

S Šimkem to bylo ze začátku výborné, ale časem se ukázalo, že to nejde stále. A to hlavě po přechodu pořadu na novu, kdy postupně upadala úroveň, která byla nastavená špičkově, proto dávám průměr těchto dvou ér... ()

TheMe

Pořad, který mě vždycky neuvěřitelně pobavil. Respektive hlavně Miloslav Šimek. Paní Bubílková byla v podstatě jen kosmetický doplněk, což se pak odrazilo na pokračování, které moderovala sama. ()