S politiky netančím

(pořad)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek v tomto pořadu předvádějí zábavné scénky, ve kterých nemilosrdně tepají českou politickou scénu. Pořad se vysílal v Divadle Jiřího Grossmanna a režíroval ho A. Vomáčka. Uváděla ho Česká televize. Každý díl také provázela hudba od muzikanta Petra Vondráčka, který hrál na klavír. Později se pořad přesunul na NOVU pod názvem Politické harašení aneb S politiky stále netančím. (duklak2)

SOLOM.

Svého času jsem Miroslava Šimka zbožňoval, nejen pro jeho svérázný smysl pro humor a satyru, ale i coby herce a parťáka Grossmanna. Tento pořad jsem sledoval poměrně často – bavily mě hlavně ty jejich scénky. Zuzanu Bubílkovou jsem do té doby neznal, takže zpočátku příjemně překvapila, poté občas lezla na nervy, ale jinak se snažila jakžtakž slušně sekundovat. Šimek ale zcela vládl… ()

duklak2

Tak konečně mám příležitost napsat nějaký kratší komentář. A jéje, zase někdo šije do politiků řekl jsem si, když jsem před mnoha lety zjistil, že existuje jakýsi pořad, ve kterém si dva moderátoři doslova dělají s prominutím prdel z našich neoblíbených politiků. Velice zajímavý nápad vytvořit tento pořad. Pár dílů jsem viděl. U některých vtípků jsem se zasmál, ale některé byly velmi trapné. Co se týká Šimka, tak ten byl v pohodě. Dal tomuto pořadu mnohem větší šmrnc než Bubílková, která mě svým projevem připadala trochu pod vlivem omamných látek:-). Smrt Šimka mě zasáhla. Pamatuju si, jak jsem jel v únoru 2004 busem ze Staré Říše do Jihlavy a zrovna to říkali v rádiu. Pak "Bubu" začla uvádět tedy sama, ale byl to jen velmi slabý odvar. Pro klesající sledovanost byl tento pořad zrušen. Samotného by mě velmi zajímalo, kolik politiků se na tento pořad dívalo. Každý díl jsme mohli také vidět muzikanta Petra Vondráčka, který hrál na klavír. A jinak mi tento pořad taky dokázal, že s politiky bych nikdy netančil. Hodnotím 60% a jdu psát obsah. ()

maseer2

na tohle jsem byl vždycky strašně alergickej.. možná to bylo tím, že jsem byl ještě malej špunt.. ale to nic nemění na mojem hodnocení ()

6thSun

Dnes už politickou satiru nemůžu vystát, páč mně přijde hloupý dělat si prdel z někoho, kdo si dělá prdel z nás a navíc má k tomu moc, ale jako dítě mě tenhle pořad bavil a taky to byly přímý přenosy, takže všechna čest! ()

m.krudenc

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek v TV pořadu předvádějí realistické scénky, které ukazují pravou tvář české politicky. Miroslav Šimek byl génius. ()

buldock

Miloslav Šimek byl a vždy bude mým oblíbeným komikem a v tomto TV pořadu nám předváděl nejen ohromnou škálu skvělého humoru, ale i schopnost glosovat politickou situaci tehdejší doby. Pro mě i po letech vynikající zábava. ()

stration odpad!

Mně to bohužel připadalo tak hrozně trapný, že jsem cítil až fyzickou bolest. Prvoplánový vtípky o tom, že některý politik je tlustý a některý plešatý. Skřehotající, vysušená Bubílková k tomu. Šimka je sice škoda, ale vtipný mi připadal naposledy před dvaceti lety. ()

L_O_U_S

Ač se to může zdát, Miloslav Šimek nebyl jako humorista zdaleka ještě vyždímaný a bez něj se jen ukazuje, jak je Zuzana Bubílková, která zde pouze plnila úlohu terče jeho vtipů, sama bezradná. (495.) ()

maverick10

Miloslav Simek a jeho humor v poradu, ktery vyhlizi v hledacku politiky a politiku vubec. Stiplavy a inteligentni humor, kterych je na obrazovkach cim dal mene, predevsim na komercnich obrazovkach ()

easaque

nostalgické -3* Po revoluci se dal Miloslav Šimek dohromady se Zuzanou Bubílkovou a snažil se o politickou satiru, která je stále potřeba a dnes tolik chybí. Nedíval jsem se na to nikdy pravidelně, ale pamatuji si, že mě to docela bavilo a často byli hodně trefní a nedělali si z ničeho servítky. Nemá cenu se rozepisovat, když to není aktuální. Pokračování v pořadu "Politické harašení aneb S politiky stále netančíme", natož další s Bubu jsem už nesledoval.   [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 2 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] A zase nutné BLÁBOLENÍ u kratších komentářů nakonec, kvůli zdejšímu omezujícímu pravidlu pro recenze (vysvětlení najdete v mém deníčku) ... BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA ()

MrPierc

Jó pan Šimek byl posledním satirikem v politickém dění u nás. Dnes již nikdo nemá odvahu či nápady a také proto, že jsou na tyto pořady vyvinuty od vedení státu určité tlaky, aby se neprodukovaly. ()

cariada

Politická satira na obrazovkách ČT. Kterou bravurně táhnul Miloslav Šimek. Její pozdější přesunutí na Novu už nebylo tak vyvedené. ()