Kotel

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Publicistický
Česko, 1998

Diskusní show vysílaná na TV NOVA. Michaela Jílková si do každého dílu pozvala nějakého politika a lidé mu kladli otázky. Pořad se začal vysílat v roce 1998. V dnešní době už se nevysílá. (duklak2)

starbrejkr

Na Kotel jsem se vždycky rád díval ony čtvrteční večery. V pátek ráno před fyzikou jsme se pak bavili tím, jak dementní lidi tam zas přišli, jak se politici zase dokonale vykrucovali a jak šílený paranoik Cibulka zase řádil..:-) ()

SeanLSD

Síce tento ring nemohol nikdy nič vyriešiť, ale sledovať tú spoločenskú úroveň odhalenú skrz-naskrz na čistú dreň s dominou, ktorej chýbal už len práskajúci bič, malo v sebe neodolateľné kúzlo a vzrušenie. ()

LadyDevil

Jeden z mála pořadů, kde bylo snad vždycky jasný, že to nebude zas taková ztráta času, bude se něco dít a kde moderátor není jenom směšnou figurkou..Jílková dovedla opravdu skvěle zatopit, a to se potom politici topili:-) A když se do toho přidal nějakej ten buran s tím, že si chce užít svojí chvilku slávy a úspěšně tam prskal, byla to pak zábava k nezaplacení, nepamatuju, že bych se u Kotle někdy nudila..:-) ()

sskrblik

Učitel na střední mi říkával, že ze mě něco velkého bude když mě něco malého nesežere. Asi to platí i u paní Michaely Jílkové. Cením aspoň to, že jakýkoliv Lojza mohl říct do očí názor lidí na politiku. ()

Angelic-77

Banda tupých hlav, sjíždějících se ze všech (ne)okolních vesnic, pokřikuje na politiky, jak dělají všechno špatně, v důsledku čehož se oni, jakožto zejména dělníci, prodavačky, uklízečky a krmiči krav mají tak hrozně blbě...ubohost se zřejmě původně dobře myšleným záměrem. ()