Kotel

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Publicistický
Česko, 1998

Diskusní show vysílaná na TV NOVA. Michaela Jílková si do každého dílu pozvala nějakého politika a lidé mu kladli otázky. Pořad se začal vysílat v roce 1998. V dnešní době už se nevysílá. (duklak2)

Derny odpad!

Drzá amazonka Xena, která v dějinách nemá co dělat, vedla armádu ovcí, jejichž mysl již dávno zmizela v útrobách mozkožroutů, do války ze nekonečnou anarchii. Tip na lepší seriál? ()

sirien odpad!

Hej, paradoxně se mi ten formát a koncept zdá lepší, než např. Máte slovo. Samozřejmě, pokud to tak skutečně je, tak laciná snaha tvořit konfrontace, hysterčící Jílková atp. ten potenciál naprosto zabily. ()

bangee odpad!

Pamatuje te scénu z Monthy Pythonů Život Briana? Jak tam chtějí ukamenovat toho šťastlivce zato, že řekl Jehova? Tak tady je to úplně na stejném principu. Jeden občan se postaví před dav a ten si na něm smlsne... ()

sumperacek

Nebyla to bůhvíjaká chytrost, ale aspoň to bez cenzury ukazovalo některé typy lidí. A neříkám průměrné. Ti tam rozhodně nechodili. ()

phoenixer odpad!

Mate slovo ve starem kabate. Uz v te dobe to byl slusnej bizar. Ted je to ale jeste horsi. Nechapu, ze to na obrazovkach vydrzelo tak dlouho. ()

Ceberus

Jen tak ze zajímavosti jsem kdysi viděl tuším díl s tehdejším ministrem obrany Jaroslavem Tvrdíkem. V momentě, kdy se ho Jílková potřetí zeptala na tu samou věc, kterou už předtím dvakrát vysvětlil, už jsem to nevydržel a přepnul. ()

Wyrdas

Mnohdy běžní lidé vystupující v tomto pořadu byli mentálně tak zaostalí, že to vyrovnávali jen vulgaritou a nepodloženými urážkami. Odvaha politiků, kteří sem šli musela být velká. Ať to jsou sebevětší zloději, lháři a tuneláři... ať byli sebevíc zkorumpovaní, tak zde špatností svého charakteru stáli sobě rovným. Gladiátorská aréna bez pravidel, bez úrovně a ve výsledku bez hlubšího smyslu. ()

G04T odpad!

Tak todle je žumpa. Viděl jsem díl se Sládkem a musím říct, že takový hovada v publiku to svět neviděl. Nedávno jsem viděl rozhovor s Landou, kde se ho moderátor ptal v čem byly devadesátky jiný. On odpověděl, že například nebyly nálepky. Tenhle pořad jeho odpověď naprosto popírá. Říct, že Sládkova strana je neofašistická, to snad ani není možný. V tý době Češi věděli hovno co je nějakej fašismus. Sládek tam ty všechny "sfetovaný anarchisty" jak on sám řek totálně argumentačně rozbil. Krásný vidět, jak si tam z nich Sládek dělal prdel. Hovada z publika mluví o demokracii ale když někdo souhlasí se Sládkem tak patří ke tzv. Sládekjugend - až mi bylo trapně za to hovado. Jílková ať třeba chcípne. Totálně zmanipulovanej, zaujatej pořad vedenej naprosto neprofesionální krávou, která z Novy přeletěla na ČT a je tam doteď. Za tu dobu se nikam neposunula a ještě k tomu je hnusná. ()