Série teroristicky motivovaných vražd má další oběť, opět je jí veterán z jednotky nasazené v Afghánistánu. Veterán Jens Peter Raben, který uprchl z ústavní péče, se snaží navázat spojení se bývalými členy své jednotky z Afghánistánu, neboť chce na vlastní pěst přijít na kloub vraždám. Sarah Lundová odhalila, že první oběť, vojenská advokátka Anna Dragsholmová, zastupovala během slyšení před vojenským soudem jednotku, v níž byl Raben i jeho zabitý přítel Allan Myg Poulsen. Ministr spravedlnosti Thomas Buch na chvíli zažehnal obvinění, že jeho předchůdce a úřad zatajili hrozbu teroristického útoku. Ale současně zjišťuje, že spojení mezi bývalým ministrem spravedlnosti a první obětí sahá mnohem dále než pouze k formálnímu předání spisu od rozvědky o její smrti. Podle nalezeného osobního diáře s ní měl před její smrtí dvě schůzky. Zadržený islamistický radikál Abdel Hussein Kodmani naznačuje, že vraždy nejsou dílem fundamentalistů, ale někoho, kdo chce fundamentalisty očernit v očích veřejnosti. (Česká televize)

Cheeter

První část dílu byla trochu rozvleklá, ta druhá naopak výborně dynamická. Druhá série mi zatím přijde, lepší, intenzivnější, než první řada, která byla místy dost roztahaná. ()