Vraždící kostlivec postupně zabije, až na jediného vojáka, členy vojenského komanda. Tento přeživší voják zanechá videonahrávku nové pátrací skupině, která má za úkol vraždícího kostlivce vyhledat a zničit. Jak ale zabít někoho, kdo už vlastně mrtvý je? (oficiální text distributora)

gp_one odpad!

Tahle hrouda si normálně zaslouží, aby jí každý viděl. Dnes je spousta amaterských výkřiků z TvéTuby na mnohem vyšší úrovni jak po technické stránce, tak v kvalitě scénáře psaného narychlo pod lavicí při hodině biologie. Normálně kraviny nedělám, ale tady mám obrovskou chuť dát z recese plnej počet hvězdiček, bo jsem fakt nevěřil vlastním očím ani uším. Hláška za hláškou - perla za perlou, jeden záběr lepší než druhý. Započal jsem se chechtat už ve chvíli, kdy asi ve čtvrté minutě kostra sebere z police lebku skrz břicho právě zabitého archeologa, který ve vteřině zemřel po cca půlcentimetru hlubokém záseku sekerky do hrudní kosti a v bolestivých křečích své bránice jsem se vydržel tlemit až do chvíle, kdy mne naprosto šokoval příchod závěrečných titulků okamžitě po Rookerově prohlášení, že je po všem. Nezapomenutelné scény zapsané navěky do dějin kinematografie: Rybaření ve vodopádu, chemička+vojenská základna s letištní věží+frekventovaná dálnice+hafo postav oněch 70 kiláků od civilizace uprostřed lesů, sestřelení vrtulníku, resp. rosekání vrtule na maděru půlmetrovým kinderlukem, zničehonic proměnivší se výbava "komanda" z turistických karimatek a baťůžků na taktické vesty a arzenál jak do Vietnamu (prvních 20 minut nemá nikdo z komanda ani pistolku na boku, následuje cca v 21-22 minutě záběr, kde Rooker jde s loveckou kulovnicí s celodřevěnou pažbou a s ním ještě ten druhej trotl se samopalem aby následně zbraně zmizeli a dalších 20 minut se celé komando ploužilo převlečené za turisty) atd. Prostě naprostá pecka a pro mě určitě přímo kultovní dílo. ()

Sigix

Tenhle film je tak špatný až se na něj člověk rád podívá. Za vše mluví jednotka delta force vybavená v rybářských potřebách, explodující kulky dopadající na strom. Doporučuji tenhle film kvůli skvělé scéně s cisternou, která nedává smysl ani v hlubokém deliriu. ()

playboy_05 odpad!

Na tehle film jsem se podival více méně ze zvědavosti, jestli to hodnocení 8% opravdu odpovídá skutečnosti...a skutečně Skeleton Man nezklamal...je to naprostý otřes, jakási smrtka v černym plášti jezdí celej film na koni a po lidech hází oštěp nebo střílí z luku (jedním šípem sestřelí dokonce i helikoptéru), přitom na tom koni jezdí uplně mentálně a více méně se jen motá mezi stromama...navíc je tam ta nejelitnější vojenská jednotka JůEs Army, jejíž členové umí střílet ikdyž se nedívají do optiky a dokonce i se zavřenýma očima a za celý film přebíjejí asi jen 2x ikdyž vypálí tisíce kulek...do toho exteriéry jak z lacinýho dokumentu o houbařích, hudba žádná nebo jenom ozvěny bubnů...hrůza prostě, tohle není béčko, ani céčko, to je rovnou déčko, celkově asi jeden z TOP nejhorších filmů. BTW: na několika záběrech je jasně vidět, jak mám herec na obličeji pouze plastovou masku lebky:) ()

Godhaj

,,Ty to vezmeš přes kopce, já půjdu údolím." Skeleton man je opravdu horor, u nějž se ale nebudete bát, ale smát. Záporák je k uzoufání legrační a předčí ho jen ,,speciální" jednotka složená z největších neumětelů, jaké si jen dovedete představit. Přidejte k tomu hrůzunahánějící střih a máte vražednou kombinaci super céčkového filmu. ()

3mates33 odpad!

Toto je ten najhlúpejší film čo som videl ....inak byť režisérom tak sa obesím .... lebo tento film je taký grc že by som ho dal k zakázaným filmom, alebo ho zvolil jak druh popravy..... ()

Voorhees odpad!

Pokud vás k tomu nedonutí vyslíchací četa FBI, která vás má za nebezpečného a informovaného teroristu, tak timhle skutečnym terorem a hroznou sračkou ani neztrácejte čas. ()

angel.CZ odpad!

Po 15ti minutach (i když jsem věděl že nemužu moc čekat) Tak jsem se těšil naspoň na C. V. Diena i když to taky není nějak skvělí herec tak to bylo jedine lakadlo. Prostě jednoduše scenař, nápad i stvaenění je prostě katastrofalní. 10% ()

ramislav odpad!

Velmi povedený mix Predátora a Ospalé diry... Co to má, proboha být? Jak někdo u toho může vydržet více jak 10 minut? No, mně se to povedlo jenom proto, abych mohl něco o tomto "hvězdně" obsazeném "áčkovém", vysokorozpočtovém skvostu něco napsat. Napíšu to velmi stručně. Ten film nedává vůbec smysl a fakt lituju Caspera, ten hoch má navíc... ()

walkingdead

Částečně laciná vykrádačka Predátora, částečně podivná počítačová hra, kde se stále objevují nové a nové postavy jen proto, aby mohly být následně okamžitě zabity přízrakem indiánského válečníka. Bohužel těch způsobů zabíjení je asi pět a při padesáté mrtvole už se vám to nezdá tolik originální. Navíc tomu chyběla pořádná pointa. Po nočním návratu z restauračního zařízení stravitelné. Za střízliva? Zřejmě ne. ()

route60 odpad!

100% fušeřina a filmová zrůdnost dohromady je neuvěřitelné že tohle tvůrci necítili, Michael Rooker se zbláznil. ()

Papercut odpad!

U svatýho Joa, jamka na jeden úder jak by řekl Kazatel z Vodního světa, aneb jak sestřelit šípem helikoptéru střelou do rotoru. BTW ten paskvil co hrál v pozadí musel skládat opravdovej retard i když ono těch duševně narušenejch lidí by se v tomle "filmu" našlo přehršle. Ty jdi přes kopce, já jdu údolím! /-----/ Když to dýchá dokážu to zabít!......o minutu později Rambice o hlavu kratší po zásahu jakýmsi "kladivem" ne mečem! ()