Vraždící kostlivec postupně zabije, až na jediného vojáka, členy vojenského komanda. Tento přeživší voják zanechá videonahrávku nové pátrací skupině, která má za úkol vraždícího kostlivce vyhledat a zničit. Jak ale zabít někoho, kdo už vlastně mrtvý je? (oficiální text distributora)

Mr.Bulanek

hodne spatne vykradeny Predator. Mensi lakado bylo Casper Van Dien ale ja ho tam poradne ani nevidel byl tam vubec?? Herci vypadaji jako kdyby vzali nejakou partu co si tam nekde hrala airsoft. Ve fabrice vypnou elektriku ale porad tam jede (nemyslim ty oranzove svetla) hm zajimave, zajimalo by me kolik mel vlastne koni 3? 4? kdyby mel v jedne scene jednoho tak to beru ale ze ma v jedne scene dva ruzne kone tak to je fakt moc, no a plno dalsich podobnych veci by se naslo. (SPOILER) Nejlepsi na tom filmu je ten konec ze bezi titulky rikate si to konci nejak divne proste smik a titulky ale pak se vrati ukazou ze kostlivec prezil a pak uz bezi titulky normalne, tak uz to potom bylo lepsi. ANO videl sem to cele. Slaba 1* ()

A.L.E.S.

Těch pár hvězdiček je snad ze soucitu k tomu tématu, ke krveprolití a k příšerně podanému tématu. Navíc oficiální text distributora, který je uveden pod plakátem filmu, neskutečně lže. Film by měl být odpovědí na v textu uvedenou otázku, jak zabít někoho, kdo už mrtvý je. Konec jsem sice viděl, ale Michael Rooker tam prováděl věci, které jsem ani trochu nechápal. A taky by mě zajímalo, jestli se U.S.Army skutečně do akce obléká tak, jak jsem viděl. Kdyby ke mně přišel někdo, kdo vypadá jako houbař a pytlák dohromady, asi bych mu bez průkazu nevěřil. A nejspíš ani s průkazem. ()

oveckaoa odpad!

Tohle je taková hitovka , že to ještě člověk neviděl.  Zhruba 10 vojáčků (muži a ženy) bojuje kdesi v lese proti kostlivcovi. Kde se tam vzal  nevíme proč po nich jde nevíme tenhle kostlivec jaksi cestuje v čase a prostoru jelikož se může objevit kde chce a kdy chce je i nesmrtelný jelikož do něj střílejí jako o život a pořád stojí má i neprůstřelného koně (v jedné scéně je hnědý a v jedné černý)  , který se v jedné scéně i směje (asi to režisérovi přišlo vtipné). Celý film nezanechává stopy, aby na konci ho podle stop našly ke konci si jen tak odskočí do jakési elektrárny zabíjet náhodné lidi.   V roce 2004 neexistovaly asi zásahovky nebo armáda tak, že poté co vyvražďuje tu továrnu stojí venku zhruba 5 vojáků a jen to sleduje a nic nedělají přijde tam random voják a normálka oni ho tam pustí. Na konci tam vypnou proud přesto se tam svítí jak o Vánocích vánoční stromečky pohodička. P.s. všichni to byli vojáci, ale trefit ho byl pro ně oříšek a to měly každý 2 zaměřovač. 0 procent. ()

Angelic-77

Nelogičností se v tomto béčku opět nešetří a tak to má být :D. Nejvíc mě dostal konec - ,,Je po všem, je po všem..." a hned titulky :D. ()

reditelka odpad!

Původně jsem chtěla dát aspoň 1* za zábavnost. Ale ono to vlastně nemělo být zábavné... V rámci žánru úplně mimo. ()

Paity odpad!

Tak tohle byla skutečně, nebojím se to říct, kardinální ptákovina. Týpek oblečený do toho nestupidnějšího obleku pod sluncem má jako někoho vraždit? A z toho pak udělat příběh? To je na ránu. ()

TERRORDROME odpad!

Ďalší filmový klenot ktorý dokazuje že ľudská hlúposť je naozaj nekonečná a z tohoto hľadiska to má teda v podstate istú poučnú hodnotu. Indiánska smrtka s parádne vystuženou kapucňou si to serie lesom a morduje ľudí. Prečo to robí vie snáď iba indiánsky šaman ale ten je mešuge a za konzervu fazule ( "hmmm, fazuľa dobrá... ) zabľaboce akúsi dementnú historku z ktorej nie je veľa osohu. V lese sa náhodou pohybuje aj skupinka zmätených turistov alias super duper drsné americké komando. Bohužiaľ, aký sú drsný taký sú sprostý, respektíve pán "režisér" im nedáva žiadnu šancu pretože nemá ani šajnu o tom čo vlastne robí a aj jednoduché zoradenie záberov do nejakého zmysluplného sledu je pre neho nadľudský výkon. V jednej chvíli pochodujú komanďáci lesom v hrdinsky spomalenom zábere a v ďalšom zábere je každý z neznámeho dôvodu niekde inde. Jedna z naj scén je tá kde naverímboha blúdiaci Casper natrafí uprostred lesa na diaľnicu kde náááááhodou stojí kamión ktorého vodič si musel akurát oskočiť, šlohne ho a pokúsi sa smrtku zraziť. Úplná normálka je aj scéna keď dáky inteligent chytá ryby udicou z okraja stometrového vodopádu(!) a smrtka ho zastrelí od chrbta, takže šíp sa mu zapichne do hrude. Ó a ešte som nespomenul nášľapnú mínu na ktorej blikajú rôznofarebné svetielka a k tomu robí PÍP-PÍP aby ju náhodou nikto neprehliadol ( tomu sa hovorí humánna bomba ). To že je v tom lese aj chemická továreň, že ten smrtkoš odstrelí šípom zadnú vrtuľu z helikoptéry a že keď sa drsný komandoš potkne o papek zletí divokými kotúľmi 20 metrov po mierne naklonenom kopci na vystúpanie ktorého naásledne potrebuje lano sú už len také milé mušky na obrovskom plesnivom lajne. Ak bol Plán 9 najhorším filmom 20 stročia, tak Skeleton Man je hneď na úvod horúcim kandidátom na najhorší film 21 stročia. ()

Blue.Shark

Je to tak špatné, až je to i celkem zábavné. Za tu jednu hvězdičku to stojí - jednotka Delta Force oblečená jako partička trampů, špatně udělaný predátorský pohled, všudypřítomná mlha, figurína smrtky uchycená v sedle koně, kotrmelci přibarvované pády z mírných kopců. Prostě paráda :) Nejvíce mně dostala scéna, kdy indián říká, že jezdec musí skalpovat drsné vojáky a pár vteřin na to smrtka zapíchne rybáře na vrcholku vodopádu :)) ...a stejně by mně zajímalo, co dělala specialistka na podvodní ničení uprostřed lesa :))) ()

Yokolobuna odpad!

Marně přemýšlím jestli jsem někdy viděl horší film... V nejbližší době určitě ne. Toto je fakt příšerný sranec. Ten tip filmů, který je tak děsný, že se u něj smějete a musíte vidět celý, abyste viděli co za krávoviny tam ještě nahází. Konec filmu je potom to úplně nejdebilnější a nejtrapnější, co můžete na svých přijímačích zachytit. ()

RedHot odpad!

Představte si nejhorší, ale opravdu nejhorší film od počátku světa na věky věků amen. Máte to? A teď to celé ztrojnásobte. --- V blíže neurčených severoamerických lesích straší mrtvý indián. Na obličeji má plastovou škrabošku, celý je zahalen pláštěm s černou kápí a vraždí lukem, plastovým mečem a vrhacími noži. Takový typický indián. Zabíjí bez rozmyslu, náhodně a nelítostně. Americká vláda do oblasti vyšle elitní komando Delta Force. Kdovíproč máte pocit, že nesledujete elitní jednotku, ale houbaře, kterým někdo rozdal zbraně na airsoft. S uniformami si nikdo nedělá starost, všichni jsou navečeni do košil, triček a na zádech mají batohy s fosforeskujícími přezkami. Elitní jednotka jde neustále po dobře viditelných vyšlapaných stezkách, čas od času se někdo oddělí, aby se porozhlédnul, a velitel se nestačí divit, že se jim pořád někdo ztrácí. Kdyby takto vypadala elita americké armády, studená válka by patrně dopadla poněkud jinak. Kostlivec mezitím jezdí okolo na svém koni (nikdo si nejspíš nevšiml toho, že barva koně, na kterém vrah rajtuje, se mění snad při každém druhém střihu) máchá ve vzduchu oštěpem, všechno vybuchuje a konečně se začíná střílet. Je tu však ta potíž, že chodící indiánská mrtvola je nejen nesmrtelná, ale dokáže se i zneviditelnit a dimenzionálně se přemisťovat. Aby se celý souboj živých a mrtvých ozvláštnil, tu a tam se vykrade scéna z Predátora, indián nám ukáže, jak šípem sestřelit helikoptéru, a všechno to utrpení končí obrovským chemickým výbuchem, které samozřejmě hlavní záporák přežije. Hurá, třeba se natočí pokračování! ()

pend odpad!

Po dlouhé době film, který jsem nepobral. Přízrak - smrťák v kápi na koni zabije každého, na koho narazí. Ani členové z Delta Force nemají šanci. Proč je zabíjí a jak je možné ho zastavit, to ve filmu nenajdete, tedy pokud za vysvětlení nepovažujete vyprávění sjetého Indiána, který mele cosi o nějaké slavnosti, na které dojde k masakru všech přítomných, ale proč? Tu jednu hvězdičku dávám za ženskou část jednotky - tu bych si uměl představit v úplně jiném druhu filmu...Škoda, že přežije jen jedna. Herecké výkony 0, scénář 0, střih nechápu, efekty - pár jich je, nelogičnosti a chyby ve scénáři - mraky. ()

zdeny99

Hodně podprůměrné béčko o chlapovi zahalaném v černém kabátě a maskou na hlavě. Největší hrůzu má způsobat právě ta maska lebky, jenže ta je tak příšerná jako celý tento film. Ten pajdulák v černém kabátě neustále jen chodí kolem party vojáků, která spíše vypadá jako parta středoškoláků na výletě. [132. hodnocení, 32. komentář, 8%] ()

Israha

Skeleton Man v podstatě není film, ale spíš pásmo splatterových skečů, náhodně poslepovaných za použití nepochopitelnho střihu, neexistujícího scénaře a dialogů, jejichž dadaistické pojetí vynikne dvojnásob silněji při sledování českého dabingu. Nicméně nemrtvý indián, co se umí teleportovat, šípem sestřelit helikoptéru a odrážet kulky, má neodolatelně nonšalantní a suše metodický způsob nakládání s obětmi a to se v tomto žánru počítá. Kor když se to režisér prostřednictvím wannabe osudové hudby, prostřihů na stále stejný záběr letícího orla a vedením herců ke křečovitému přehrávání snaží úporně prezentovat jako vážný snímek, i když mu k tomu chybí byť sebemenší špetka jakékoliv potřebné kvality. O to větší sranda to je. Ale zase...ne až tak často, na ploše té hodiny a půl. Tohle by potřebovalo zvláštní sestříhanou, cca 20minutovou verzi, ta by směle mohla pokukovat po plném hodnocení. Takhle za dvě, protože rozpačité kroucení hlavou převažovalo nad škodolibým smíchem, a to je špatně. ()

drankeryth

Tento film nema daleko od hodnotenia odpad, ale on si to jednoducho nezasluzi, pretoze som sa na nom dobre zabavil, aky je trapny a nedorieseny:) Nazov filmu znie docela dobre, ale samotny skeleton man vobec nevyzera strasidelne, ze by ste mali mat pred nim strach. Kostra zahalena v plasti si to prehana na koni po celom lese a likviduje svojich protivnikov bez mrknutia oka:))) Tento kostnaty bojovnik zo sebou nosi siroky arzenal zbrani, ale bodnych a secnych zbrani. Nikto proti nemu nemal sancu a on bez problemov likvidoval vojakov ako na vyrobnom pase niekde vo fabrike. Nejakych zabil sekerou, dalsich mecom a co mal najviac v oblube, tak to bolo napichovanie obeti na svoju kopiju, ktoru bez problemov zdvihol nad svoju hlavu jednou rukou. Co sa tyka tych marinakov, ktory prisli na zachrannu misiu, tak mi pripadali nejaki dementni a znalost zbrani asi neovladali, pretoze oni ho ani poriadne nevedeli trafit do tela a to na vzdialenost par metrov. Oni len stale strielali do stromov a do zeme ale ciel ani za boha nevedeli trafit:) Zaporak vyzeral nieco ako postava o bezhlavom jazdcovi, ktory hral v Ospalej Diere a bol aj mixnuty predatorom, pretoze sa vzdy stracal a neskor objavoval v telesnej podobe, aby ho aj chudacikovia vojacikovia videli a mohli si na neho vystrelit. Ten Skeletom typek sa aj musel pekne zapotit, lebo podla mna aj dost povrazdil ludi a moze sa takto rovnat s Johnom Rambom:) Co sa tyka dialogov, to bolo o nicom a herecke vykony som nevidel ziadne, urcite sa niekde stratili na polceste k nim:) Filmu davam len jednu hviezdicku pretoze trapne vyzerajuci kostnac pobil docela vela dementnych vojakov, ktorych som niekedy nechapal ako sa to spravaju a reaguju na neho. ()

Ombak▼Penari odpad!

Přiznám se k tomu bez mučení: tenhle film jsem neviděl celý. Pustil jsem si začátek, chvíli nevěřícně civěl a pak začal zběsile klikat filmem a hledat Caspera Van Diena, kterého jsem si v Hvězdné pěchotě, bůh ví vlastně proč, oblíbil. Tím jsem viděl větší či menší dílce z různých částí filmu. Caspera jsem ani nestačil najít a už jsem prostě dál nemohl. Ne, věděl jsem, že se chystám zapnout strašlivé béčko, ale na něco takového se opravdu nedá dostatečně připravit nikdy. Odpad! A jsem si jist, že si ho můžu dovolit dát, ikdyž jsem to neviděl všechno. ()

Laca1313 odpad!

V tomto filmu bylo vše špatné, od herců přes dialogy až po zabíjení. Více to nemá cenu rozebírat, protože to za mě už udělali další uživatele ve svých komentářích :). Jedinou jakž takž dobrou věcí bylo,že jsem se občas trochu zasmál. Jenže bohužel tomu, jak to bylo trapné,což rozhodně nebylo účelem filmu. Z mého osobního pohledu můžu s klidným srdcem říci,že jsem zatím viděl pouze dva horší horrory, než je Skeleton Man (koho by zajímalo,o které filmy jde,tak se může mrknout na mé komentáře a určitě na to příjde :D :D ), a to jsem měl možnost setkání mimo jiné s ,,elitními,, výtvory od Tromy a od Asylum. Ubohost tohoto filmu má též za následek, že si projdu všechna své hodnocení u odpadových horrorů a některým budu muset prostě jednu hvězdičku přidat, protože ačkoliv jsou špatné,tak v porovnání se Skeleton Manem si prostě jednu hvězdičku zaslouží :) ()

Steffa odpad!

Zezačátku se tomu smějete a jak ubíhá čas a "děj",tím víc kroutíte hlavou jak je jen tohle možný...jedna z nejblbějších věcí co jsem kdy viděl. ()