Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Třicetiletý Eric (Jason Sudeikis) neustále pořádá s blízkým okruhem přátel ze střední školy párty v otcově letním sídle v Hamptons. Když otec oznámí, že chce dům prodat, Eric se rozhodne, že je na čase uspořádat poslední nezapomenutelnou párty, a to přímo dobré staromódní orgie. Ovšem při prodeji domu se Eric pozná s realitní agentku Kelly (Leslie Bibb) a začne s ní randit. Má však velké dilema, zda ji na malé orgie s přáteli pozvat či nepozvat. (dzelen)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (35)

VasaX 

všechny recenze uživatele

Partička lidí, co už jim táhne na "na-starý-dobrý-kalby-už-jsme-staří", se chce naposledy rozjet. Nic moc kreativního, nic moc ujetýho, spíše decentní a kupa průměrných vtipů co pobaví, ale pak vyletí druhým uchem. Herecké obsazení je tak nějak v pohodě, u žen vidím tu definici půvabu tak nějak dost pomýlenou, takové Lake Bell, Lucy Punch nebo Angely Sarafyan bych se třeba raději ani klackem nedotkl. Ale jak říkám, žádný zázrak se nekoná, spíš je třeba se před tím dobře "posilnit", aby člověk nad tím, co se mu servíruje, moc nepřemýšlel... ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Celý film stále dokola o tom istom - o partii dospelákov, ktorým prišlo veľmi ľúto, že v živote nevyskúšali žiadnu swingers party plnú orgií. A celé sa to točí len o vzájomnom prehováraní o účastí na tomto "vrchole" sezóny. Ja neviem, mne to prišlo úplne plytké a v niektorých momentoch až príliš úchylné - až by som povedal, že úplne nasilu, takže to pôsobilo dosť neprirodzene. Až na zopár dobrých dialógov a niekoľko vydarených hlášok to bolo ale dosť podpriemerné. Takže 1*, nič viac. ()

Reklama

vieriX 

všechny recenze uživatele

Už když jsem viděl obsazení bylo mi jasné, že do toho půjdu je tam spousta herců, které mám rád taky jsem byl zvědavý jaké to bude. A musím říct, že to celkově dopadla velice dobře trapností tu není moc a, když už je tak je dělaná tak, že nikoho neurazí. Fekální humor tu taky není což je jen dobře. Smál jsem se dost a to je oč tu běží ()

Falstad 

všechny recenze uživatele

Asi budu znít jako úchyl, ale já mám podobné filmy rád, tim myslím filmy, které se zabývají sexem a všem kolem něj. Když k tomu pak ještě přidáte neokoukané herecké obsazení a žánr komedie je to ideální kombinace pro mě. A Good Old Fashioned Orgy je relaxační záležitost pro dlouhé večery, u které se zasmějete a zaroveň vás lehce rozpálí. Nejvíce jsem na filmu ocenil to, že titulek nelhal a že i přez nejrůznější výmluvy a rozpaky si to nakonec všichni rozdali. Za sebe dávám čtyři hvězdičky protože mi tenhle film opravdu sedl a doufám, že se v následujících letech urodí další takový, stejně dobrý, ne-li lepší. ()

Kingjiri 

všechny recenze uživatele

Žádný komediální orgie se nekonaly. Jde o nenápaditou, nizkorozpočtovou komedii ve stylu Prciček (až na to, že hlavní hrdinové už dávno nejsou žádný teenageři). Na to, jakej to mělo námět tu nebyly vidět skoro žádný polonahý ženský, takže za to taky menší mínus. Když se k tomu přidaj ještě nesympatický herci, komediální podprůměr za dvě slabší hvězdy je na světě. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama