A Good Old Fashioned Orgy

Komedie

USA, 2011, 95 min

• VasaX

Partička lidí, co už jim táhne na "na-starý-dobrý-kalby-už-jsme-staří", se chce naposledy rozjet. Nic moc kreativního, nic moc ujetýho, spíše decentní a kupa průměrných vtipů co pobaví, ale pak vyletí druhým uchem. Herecké obsazení je tak nějak v pohodě, u žen vidím tu definici půvabu tak nějak dost pomýlenou, takové Lake Bell, Lucy Punch nebo Angely Sarafyan bych se třeba raději ani klackem nedotkl. Ale jak říkám, žádný zázrak se nekoná, spíš je třeba se před tím dobře "posilnit", aby člověk nad tím, co se mu servíruje, moc nepřemýšlel...(6.9.2012)

• teutates

Ordži, ordži, ordži... klasická, zbytečná, trapná americká komédie, kterých se každý rok urodí hafo. Pár známých seriálových ksichtú by si to rádo rozdalo přímo před kamerama a jelikož nechcou přejít přes cestu do Silikon Valey natočí si svůj "pornofilm", ehm. Ordži 2/10, ach jo, opět jednou 95 min doslova v pi*i.(25.1.2012)

• Aljak

Celý film stále dokola o tom istom - o partii dospelákov, ktorým prišlo veľmi ľúto, že v živote nevyskúšali žiadnu swingers party plnú orgií. A celé sa to točí len o vzájomnom prehováraní o účastí na tomto "vrchole" sezóny. Ja neviem, mne to prišlo úplne plytké a v niektorých momentoch až príliš úchylné - až by som povedal, že úplne nasilu, takže to pôsobilo dosť neprirodzene. Až na zopár dobrých dialógov a niekoľko vydarených hlášok to bolo ale dosť podpriemerné. Takže 1*, nič viac.(6.5.2014)

Naprosto výborná komedie! Všechno bez chyby, vynikající herci, pro chlapi dokonce i přitažlivé ženy, pro ženské už ne příliš přitažliví muži, ale nevadí. Já jsem se bavila po celou dobu. Párty na rozloučenou s tématem sexuální orgie? Už jenom to je bláznivý nápad. Navíc jde i o vztahy a ne jen o sex. O vtip není nouze a atmosféra je skvělá! Už jsem si dlouho neužila komedii takhle, opravdu nebylo tady nic přebytečného nebo nudného, nebo příliš klasického, vše naprosto vyvážené! Pro mě vynikající!(11.6.2012)

Asi budu znít jako úchyl, ale já mám podobné filmy rád, tim myslím filmy, které se zabývají sexem a všem kolem něj. Když k tomu pak ještě přidáte neokoukané herecké obsazení a žánr komedie je to ideální kombinace pro mě. A Good Old Fashioned Orgy je relaxační záležitost pro dlouhé večery, u které se zasmějete a zaroveň vás lehce rozpálí. Nejvíce jsem na filmu ocenil to, že titulek nelhal a že i přez nejrůznější výmluvy a rozpaky si to nakonec všichni rozdali. Za sebe dávám čtyři hvězdičky protože mi tenhle film opravdu sedl a doufám, že se v následujících letech urodí další takový, stejně dobrý, ne-li lepší.(18.9.2012)