A Good Old Fashioned Orgy

Komedie

USA, 2011, 95 min

Naprosto výborná komedie! Všechno bez chyby, vynikající herci, pro chlapi dokonce i přitažlivé ženy, pro ženské už ne příliš přitažliví muži, ale nevadí. Já jsem se bavila po celou dobu. Párty na rozloučenou s tématem sexuální orgie? Už jenom to je bláznivý nápad. Navíc jde i o vztahy a ne jen o sex. O vtip není nouze a atmosféra je skvělá! Už jsem si dlouho neužila komedii takhle, opravdu nebylo tady nic přebytečného nebo nudného, nebo příliš klasického, vše naprosto vyvážené! Pro mě vynikající!(11.6.2012)

Už když jsem viděl obsazení bylo mi jasné, že do toho půjdu je tam spousta herců, které mám rád taky jsem byl zvědavý jaké to bude. A musím říct, že to celkově dopadla velice dobře trapností tu není moc a, když už je tak je dělaná tak, že nikoho neurazí. Fekální humor tu taky není což je jen dobře. Smál jsem se dost a to je oč tu běží(15.2.2012)

• MaybeLater

Zbytečný film, chápu název, asi někdo chtěl aby se na to dívali mladí nadrženci,ale bohužel až na jedny staré seschlé prsa nic :-) Takže málop vtipu, divní herci, celé dost nedotažené a malo vtipné spíše trapné. Pro mě jasný propadák..a ta slavná orgie ke které to vše směřuje?? naprostá katastrofa. Samozřejmě je film ještě plných klišé, které jsou občas už bohužel uplně zbytečné což nechápu ..Bože vrat mi mojich 95 minut!!! 20%(9.3.2012)

• VasaX

Partička lidí, co už jim táhne na "na-starý-dobrý-kalby-už-jsme-staří", se chce naposledy rozjet. Nic moc kreativního, nic moc ujetýho, spíše decentní a kupa průměrných vtipů co pobaví, ale pak vyletí druhým uchem. Herecké obsazení je tak nějak v pohodě, u žen vidím tu definici půvabu tak nějak dost pomýlenou, takové Lake Bell, Lucy Punch nebo Angely Sarafyan bych se třeba raději ani klackem nedotkl. Ale jak říkám, žádný zázrak se nekoná, spíš je třeba se před tím dobře "posilnit", aby člověk nad tím, co se mu servíruje, moc nepřemýšlel...(6.9.2012)

• Deever

První třetinu to vypadalo slibně, dobrý vtipy ("What if I name my album 'My Shitty Friends Don't Respect Me'? ... Indie. You won't be able to sell that at Wallmart.) a zajímavý postavy. A pak se scénárista udeřil do hlavy a zbytek filmu byl těžce nevtipný. Nemluvě o orgiích, které tam sice nakonec jsou, ale jsou hrozně trapný.(18.12.2011)