A Good Old Fashioned Orgy

Komedie

USA, 2011, 95 min

Naprosto výborná komedie! Všechno bez chyby, vynikající herci, pro chlapi dokonce i přitažlivé ženy, pro ženské už ne příliš přitažliví muži, ale nevadí. Já jsem se bavila po celou dobu. Párty na rozloučenou s tématem sexuální orgie? Už jenom to je bláznivý nápad. Navíc jde i o vztahy a ne jen o sex. O vtip není nouze a atmosféra je skvělá! Už jsem si dlouho neužila komedii takhle, opravdu nebylo tady nic přebytečného nebo nudného, nebo příliš klasického, vše naprosto vyvážené! Pro mě vynikající!(11.6.2012)

• teutates

Ordži, ordži, ordži... klasická, zbytečná, trapná americká komédie, kterých se každý rok urodí hafo. Pár známých seriálových ksichtú by si to rádo rozdalo přímo před kamerama a jelikož nechcou přejít přes cestu do Silikon Valey natočí si svůj "pornofilm", ehm. Ordži 2/10, ach jo, opět jednou 95 min doslova v pi*i.(25.1.2012)

• MaybeLater

Zbytečný film, chápu název, asi někdo chtěl aby se na to dívali mladí nadrženci,ale bohužel až na jedny staré seschlé prsa nic :-) Takže málop vtipu, divní herci, celé dost nedotažené a malo vtipné spíše trapné. Pro mě jasný propadák..a ta slavná orgie ke které to vše směřuje?? naprostá katastrofa. Samozřejmě je film ještě plných klišé, které jsou občas už bohužel uplně zbytečné což nechápu ..Bože vrat mi mojich 95 minut!!! 20%(9.3.2012)

• Aljak

Celý film stále dokola o tom istom - o partii dospelákov, ktorým prišlo veľmi ľúto, že v živote nevyskúšali žiadnu swingers party plnú orgií. A celé sa to točí len o vzájomnom prehováraní o účastí na tomto "vrchole" sezóny. Ja neviem, mne to prišlo úplne plytké a v niektorých momentoch až príliš úchylné - až by som povedal, že úplne nasilu, takže to pôsobilo dosť neprirodzene. Až na zopár dobrých dialógov a niekoľko vydarených hlášok to bolo ale dosť podpriemerné. Takže 1*, nič viac.(6.5.2014)

• VasaX

Partička lidí, co už jim táhne na "na-starý-dobrý-kalby-už-jsme-staří", se chce naposledy rozjet. Nic moc kreativního, nic moc ujetýho, spíše decentní a kupa průměrných vtipů co pobaví, ale pak vyletí druhým uchem. Herecké obsazení je tak nějak v pohodě, u žen vidím tu definici půvabu tak nějak dost pomýlenou, takové Lake Bell, Lucy Punch nebo Angely Sarafyan bych se třeba raději ani klackem nedotkl. Ale jak říkám, žádný zázrak se nekoná, spíš je třeba se před tím dobře "posilnit", aby člověk nad tím, co se mu servíruje, moc nepřemýšlel...(6.9.2012)