Reklama

Reklama

Recenze (3)

liquido26 

všechny recenze uživatele

Zajímavá zápletka, i když přesně, jak píše Topco, trochu zmatečná, skvělá dvojka záporáků, Lorre opět exceluje a samozřejmě skvělá atmosféra. Určité věci to možná chtělo trochu víc vysvětlit, ale jinak spokojenost. ()

Topco 

všechny recenze uživatele

Dlhé dekády stratený britský noir. Vyzdvihnúť musím pekné orámovanie s príchodom a odchodom vlaku a dobrú atmosféru prímorského mestečka (útesy, more, zábavný park pri pláži ako spoločenské centrum). Príbeh o chlapíkovi, ktorý po vojne príde za ženou a nájde ju mŕtvu, nie je nijak strhujúci, naopak je trochu zmätočný, ale atmosféra a záporácka dvojka to kompenzujú. Z hercov si najviac pozornosti berie tradične výborný Peter Lorre, ktorý predvádza emočne pestrý výkon, vrátane fyzického finále. 3,5* ()

Kenneth 

všechny recenze uživatele

Abych se přiznal, tak jsem moc nepochopil, co se na začátku přesně stalo. Hlavně mně nějak nesedí to načasování. Každopádně film je to takový pohodový, bohatý na různé postavičky. Z filmů, kde je obsazen E. Rigby, se nevyhnutelně stává trochu komedie. Pobavil však i Lorre, který byl tradičně výborný a Dwyer s lodičkou. ()

Reklama

Reklama