Brendan Young a Darryl Jennings vyráží spolu se skupinou školních přátel na výlet k jezeru Arrowhead. Chtějí tam oslavit narozeniny své kamarádky. Když dorazí na místo, zjistí, že se za nevyjasněných okolností začínají jeden po druhém ztrácet. (LIVINGDEAD)

Junys

No to je hrůza.... hlavně ty herečky... jedna pěkná scéna a to ta jak ji oddělával ty vlasy. Prostředí 5/10 Herci 4/10 Atmosféra 1/10 Příběh 5/10 ()

Aurus

Na to že tento horor má jen 40% tak to byla docela dost dobrá zábava. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké a hudba je dobrá. Atmosféra tu je ta je velmi dobrá. Napětí zde je taky a je fajn. Za mě 6/10. ()

helraiser

V postatě průměrné cosi co by se dalo nazvat kombinací exploitationu, duchařiny a slasheru. Šílenej doktor chytá, zavírá lidi, kterým pak odřezává kusy těl a nakonec zabíjí. Z toho se dalo vytřískat opravdu hodně, sice pár nechutností uvidíme, ale tvůrci se nějak drželi při zemi takže celkově nic moc. Dostat to do ruky Aja to by byli orgie, ale takhle to je jen průměrná podivaná, která kdovijak nenadchne, ale ani neurazí. Místy to mělo docela i atmosféru a tak jsem celkem spokojenej. Na zkrácení dlouhýho večera dobrá volba, za zkouknutí to určitě stojí. ()

Petulka88

Tady platí 2 naprosto jednuduché rovnice. Černí = hrdinové. Bílí = oběti, hlupáci, vrazi, zabedněnci a slaboši. Navíc, pokud Vám vadí nelogické chování postav v hororech, tak se Chatě smrti obloukem vyhněte, protože tvůrci to dohnali do naprostého absurdna. Dál se tady vykrádají známé horory jako na běžícím pásu: snové sekvence s blonďatou holčičkou v bílém, která zpívá strašidelnou říkanku jako by byly vystřižené z Noční můry v Elm street, hudba zase těžce kopíruje Halloween... A když už jsme u té hudby, nemůžu si pomoct, ale Hip-hop se prostě k hororu absolutně nehodí. Násilné scény jsou tu jen na efekt a naprosto se míjejí účinkem. Normálně bych u scény s trháním zubů nebo nehtů opravdu trpěl, tady mě to z dřímoty neprobudilo. A ještě by mě zajímalo, kterýho blba napadlo tuhle kravinu natáhnout na 100 minut... ()

beso74 odpad!

No, tak sa rozdelíme. - Ale ja sa tu nechcem potĺkať. - Ale no, pôjde nám to rýchlejšie, čo sa nám môže stáť? - Nehodlám to zisťovať. - No tak ty choď vpravo a ja idem vľavo... Aký iný rozhovor v neznámom lese pri pátraní po stratených kamarátoch by sa v horore tejto kategórie dal čakať? Klišé strieda klišé, vražda vraždu a požičaný motív si podáva ruku s motívom ukradnutým. A keďže väčšina hlavných hrdinov ma pokožku tmavomodrú, nie je núdza ani o hip hopové motívy...A tak sa partia mladých ľudí veselo stráca v lese a do toho sa ako päsť na oko vkráda dievčatko na hojdačke, odriekavajúce riekanku, ako vystrihnuté z filmov s Freddym Kruegerom. A samozrejme musíme k tomu pripočítať neopísateľný český dabing, v ktorom som mal možnosť tento horor sledovať... ()

piglit

Hustej negerskej horor, brácho! Víc se k tomu dodat nedá. Nicméně přes ubohou kvalitu si autoři nechali prostor minimálně na pět dalších pokračování... ()

Mamlas

Na to, že tam měli hned 10 komparzistů na kreativní likvidaci, tak to bylo mimořádně nezáživné a často trapně úsměvné. Gore naprosto promarněné a neumělé role účastníků byly bohužel stylizovány do standardů typu mluv hovadiny, chovej se jako idiot a opakuj to pořád dokola. Škoda. (25%) ()

honzic

Mohl to být dobrý horor, ale scénáristická i režijní nevyzrálost celý film potopili do bahna. Škoda. Hodnocení: 30 % ()

moviefan4

Dosť dobre hororové B-čko so všetkým čo k tomu treba. Pri tomto počine mi vôbec nevadilo že to prekypovalo hororovym klišém. Herci tiež nebolo zlí,lebo v b-čku som videl aj väčšie polená. Hudba nebola tiež najhoršia aj hlavne sa mi páčila práca s kamerou. Zápletku ani neriešim lebo to už je ozaj až moc veľký klišé ale tak nevadí. Jedine čo bolo pre mňa vo filme veľké mínus je málo gore scén. Ale beriem to ako jednohubku tak mi to vôbec nevadí. A plánujem si pozrieť aj dvojku. ()

zzzzzjjjjj

Odpočinkový béčkový horor. Film jsem neviděl celý, ale na názor mi to asi stačí. Nebýt filmu nahraného na YouTube, tak bych o něm asi jen tak nevěděl... Ale nějak by mě to netrápilo. 😂 Lokalita, ve které se film natáčel, se mi docela líbila. Hodně jednoduchý film ve všech směrech, ale pro jednoduchého člověka jako dělané na míru. 😂 Samozřejmě to byl vtip a film sahal na horší průměrné příčky, nic fenomenálního... I přesto s přihmouřením oka dávám těch ztrápených 45%. 🤨 ()

Ondrew

No prosim. Clovek caka aspon priemerne becko a dostane priserne cecko. Zapletka je absolutne otrepana, herecke "vykony" ubohe, dialogy zvacsa viac nez dementne a vsetko je az nechutne predvidatelne. K tomu si pripocitajte prakticky nulovu atmosferu a vo vysledku ja, ako divak, uz len premyslam, preco som pri takejto ubohosti zabil 100 minut zivota. ()

MFZB

Strašný film, mal som ho problém dopozerať. Po polhodine som normálne rozmýšľaľ, že to vypnem, lebo to ma nudilo neskutočne, ale nakoniec som sa dáko donútil a vydržal to pozerať až do konca, ale to bolo úplne zbytočné, lebo film je strašne dlhý a neskutočne nudí, nedeje sa tam nič, napätie žiadne, krvi minimum, herci čajový a hudba príšerná. Takže neviem čo by som mal ešte dodať? ()

Ace.A.T.L. odpad!

Moc často se mi nestává, že dávám odpad, ale tohle si o to prostě řeklo samo. Herci neherci, absolutně zcestný chování postav, kravský dialogy, nesmyslnej konec. Tohle jsem fakt dokoukal, u toho jsem obaloval řízky a krvácely mi oči a uši. Za mě Odpad! a ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU ()

AlexisGraham

WTF?! Co tohle pro Krista bylo? Nejsem rasista nebo tak něco ale proč sakra přežili jen černý? Proč jsem na to vlastně vůbec koukala. Ten jeden bod je za to jak jsme se u toho s kamarádkou a mou mámou pobavili. ()

uprchlice odpad!

Naprosto nudná blbost, která akorát dávala divákovi naději v lepší a originálnější děj, ale bohužel to bylo pouhé zklamání. Kameraman byl neschopný idiot, který natáčel ještě neschopnější debily, co si říkali herci. Do toho ještě režisér, který snad byl nadupaný houbičkami a viděl místo debilů snad tančící opice a musel to hned natočit jako mistrovské dílo. Ani by nevadilo, že děj je okopírovaný a podobný thrilleru "Brazilský masakr", ale mohli alespoň sehnat lepší herce nebo to natočit autentičtěji, protože by to alespoň vypadalo lépe. Děj si chvilku hraje na tajemno kvůli malé holčičce, ale nakonec ani divák neví, jaký tam měla význam. To by se dalo obejít. To že scénárista z toho udělal jednoduchý způsob, jak ten film zprznit ještě víc, byl opravdu už konec a chvilková beznaděj. Nic horšího snad v dějinách filmu nebylo, protože "Chata smrti" nejenže se tváří jako kravina, ale ona tou kravinou také je. Pro Vaše lepší spaní TOMUTO KLENOTU SE ROZHODNĚ VYHNĚTE OBLOUKEM. Ušetříte totiž čas i své nervy ;) ()

Liberi odpad!

Rasistické, amatérské, klišoidní... Špatná kamera, zvuk, střih, scénář... no prostě zkurvenej film. ()