S MTV Cribs dostanete šanci bez omezení nahlédnout do života a příbytků těch největších světových celebrit. Robbie Williams, Snoop Dogg nebo Missy Elliot vás nechají navštívit jejich ložnice, kuchyně a obýváky kde vyprávějí o svých nejnovějších projektech a osobních plánech. (oficiální text distributora)

lxbch

Kdyby aspoň režie tohoto pořadu používala nějaké novátorské postupy, ale ono je to jenom prosté chození po domě s kamerou... I tak ale musím uznat, že přepych, ve kterém si hvězdy žijí, je mnohdy až k neuvěření. ()

spiral odpad!

Naozal, ale naozaj nie som zvedavý koľko majú tieto "hviezdy" áut, kín, bazénov, jazier, domov, pozemkov, lokajov...Táto relácia je skutočným odrazom tejto sk*rvenej doby a MTV samotnej...horšia vec, čo som videl na MTV sú asi len tie demetné tehotné šestnástky. 0/5 ()

Zuzzka

Souhlasím s kometářem uživatele Smeejay, takový pořad mě jen povzbudí :D Až na tu někdy šílenou kameru je to super, vždy bylo na co se dívat. ()

cheonsacz

MTV Cribs... aneb jak si žijí slavné celebrity. A co se bydlení týče je jim mnohdy opravdu co závidět. Je to dobrý na zabavení nudy, ale přiznám se, že jsem viděla asi jen tři díly. ()

BoB.2 odpad!

To jako vážně existuje pořad o tom jak si žijou neznámý zazobaný rádoby celebrity ? To seděj lidi u televize a říkaj si JÉ mámo podívej on má 6ložnic ,8koupelen ,3bazény a 25 aut ale my za 20let snad splatíme tuhle garsonku. ()

warhammer odpad!

Excelentní přehlídka prachama zdegenerovanejch mentálů. ...Koukejte na tohle! To je můj novej gauč! Ten si nikdo z vás nebude moct koupit ani kdyby šetřil celej život. Na tohle nikdy nebudete mít! Tenhle kousek je jedinej na světě... to si nikdy nebudete moct dovolit a ani by jste to nedokázali sehnat.... Co to má bejt?? Co to je za jebku, že takhle žvástá? Člověk, kterej nemá v hlavě o jedno prasečí kolečko míň a nelíže si s nadšením vlastní prdel snad takový zpraseniny nedokáže ani vyslovit! Obyčejný člověk by mu na to mohl říct... ty mentále jeden stejně je ti ten gauč k hovnu. Mám doma luxusní gauč z výprodeje a je tak pohodlnej, že na něm usnu dřív než dokážu zmáčknout čudlik na dálkovym ovladači od televize a nečuměj u toho na mě každou chvíli paparazzi přes okno, aby vyfotili mojí holou prdel nebo moje sestřižený kulky. Soukromí je soukromí... to ty debile nikdy v životě nebudeš mít, to si za celej svůj život nebudeš moct dovolit. Tvoje chlupatý koule budou viset na každym billboardu a smrdět na každym televizním kanále po celejch spojenejch státech. Myslel jsem, že už mám ty největší televizní sračky za sebou, ale jak vidím, tak se stále objevují nová grandiozní veleprasečí díla, která ale silně doufám nebudou do budoucna překonána! Nedokážu pochopit jak si takováhle zhovadilost může držet průměrný hodnocení! ()

carAnthony

Nechápem nízke hodnotenie.... Veď vďaka Cribs môžete vidieť domy najslávnejších umelcov MTV! Sú to skôr vily, majú skvelé autá a určite im ticho závidím... Sú krásne tie ich "domčeky"... a je mi jasné že všetci im závidíte a tak dávate nízke hodnotenie. ()

unclejack odpad!

Baráčky celebrít s nafúkaným hudobný doprovodom, otravná kamera krúžiaca okolo ich fára, to sú MTV Cribs. Je jedno či Teen alebo adult, proste odpad, ktorý zbytočne zaberá miesto v programovej ponuke. ()

Bila_pani

Lidi (celebrity) už neví, kam vrazit peníze. Co třeba charita, hmmm? To vám nic neříká? Než mít 30 koupelen se zlatými hajzly... ()