Reklama

Reklama

Obsahy(1)

S MTV Cribs dostanete šanci bez omezení nahlédnout do života a příbytků těch největších světových celebrit. Robbie Williams, Snoop Dogg nebo Missy Elliot vás nechají navštívit jejich ložnice, kuchyně a obýváky kde vyprávějí o svých nejnovějších projektech a osobních plánech. (oficiální text distributora)

Recenze (31)

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Svoju zaujímavosť to určite má, aj keď to, čo tým sledovali vrátane ich filozofie je iné ako moje nazeranie na život a nepovažujem tú ich filozofiu dokonca ani za vhodnú na prezentáciu iným ľuďom. Ukážu vám najmä bizardnosti, luxus, aby ste mali motiváciu dostať sa tam kde oni, ale nepovedia vám, že väčšinu z tých vecí nepotrebujú a sú to hlúposti, ktoré by viac pomohli niekde inde. Je tam malá dávka vtipu, ale za veľa tento program nestojí. ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Až jednou vyhrajete ve Sportce, bude se Vám tenhle pořad hodit jako inspirace. Jinak je to většinou "na jedno brdo". Exhibování celebrit, zhovadilosti za které se dá vyhodit majlant, no prostě pozlátko, jak se patří. Překvapivě se na to ale celkem dobře dívá. Doporučuji díl s basketbalovým obrem Shaquillem O´Nealem. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele

Dal by som aj štyri hviezdy, ale keď vidím afroamerického hip hopera, ktorého som v živote na žiadnej hudobnej televízii nevidel, ako predvádza svoje štyri luxusné autá a desať kúpelní, tak začínam mať s našim žičlivým kapitalizmom mierny problém. So športovcami, hercami a hudobníkmi známych kapiel a ich kribmi a bohatstvom žiadny problém nemám. Veľmi originálna relácia. U mňa vedie diel s tým liliputom z Austina Powersa, veľmi sympatický a skromný chlapík. Opak takého 50 Centa a jeho veľkých LCDčiek v každej sprche. ()

Noviik 

všechny recenze uživatele

Některé díly nabídly zajímavou sondu do vil slavných, vždy ale záleželo na tom, kdo svůj dům předváděl. Některé "hvězdy" by zasloužily pěkně nakopat do zadku už jen za své výstupy. Myslím, že jde o sérii, kterou musel někdy vidět každý a alespoň jednou si zazoufat, že o něčem takovém si můžeme nechat jen zdát... ()

selfesteem 

všechny recenze uživatele

"S MTV Cribs dostanete šanci bez omezení nahlédnout do života a příbytků těch největších světových celebrit." No, tak se slovy "bez omezení" bych byla trochu opatrná. Pokud máte dobrý žaludek a budete zvládat věčně měnící se, skákající a místy totálně zblázněnou kameru, možná něco zahlédnete. Já jsem také občas něco zahlédla. V podstatě byly všechny domy vybavené jak přes kopírák, bez nápadu a možná i jedním bytovým architektem, možná tím nejdražším:), kdo ví. Nezapomenu ale na apartmán Mariah Carey, kde měla úplně všechno (nábytek, podlahy, stěny, stropy) zlaté nebo pozlacené. Být tam já pár minut, mám vypálený oči. Takové výstřelky mě nechávají chladnou, ovšem co tak trochu závidím jsou ty jejich nabušený lednice a obrovský bazény :). ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama