Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Slavoj Houslice hraje přímý zápas o postup s věčným rivalem SK Kostomlaty. (TV Nova)

Recenze (10)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Za co jste mu dal tu červenou, ty vole?" Tak takhle svědomitě dodržel kapitán Luňák svou taktiku mlčenlivého týmu a fáze, která byla následně vypípána patří k tomu nejlepšímu, co se v Okresním přeboru odehrálo. Taky byly vynikající slovní půtky gamblerů převlečených za pokladníky. A rozhodčí svou kvalitou suverénně potvrdili, že do Okresního přeboru patří. Jen ten Jarda Kužel si na tom křidýlku nestihl oproti plánu trošku dáchnout, protože tohle derby mělo nasazení i atmosféru a vzduchem lítali kapříci, jablka i hrušky jako v lize. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dokonalost: Porada rozhodčích, zdvojení bafuňářů Kostomlatskými, boss ve vlaku, geniální řeč Jirky, ať již při poradě či jak předvídal - vypípaná. Slušnost nade vše! ()

Eire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

laepus * Ten závěr to totálně zabil, aneb jak udělat z rozhodčích slabochy a debily a z idiotských vidláckých kopaček hrdiny, kteří (spoiler) dokážou přeprat samotného chlapa. Ta jedna je opět jen za tradičně vynikajícího Vetchého. Ale ved to je komedia. Samozrejme ze to je trochu prehnane, ale myslim ze aj v historii FUTBALU na PRVOLIGOVEJ UROVNI to uz rozhodcovia schytali, ze laepusi??? ()

Zajímavosti (3)

  • Když se Václav (Luděk Sobota) přezouvá v kabinách, má na sobě jinou košili než na hřišti při zápase a má na ní navíc bundu. Bezprostředně po příchodu na hřiště mu chybí páska pořadatele, stejně jako o poločase při rozhovoru s Bohoušem (Michal Pavlata). (pavelvojta)
  • V první třetině epizody rozhodčí Ditrich (Martin Pechlát) kontroluje, zda je hřiště způsobilé k utkání. Po jeho narážkách se Adolf (Leoš Noha) na sudího osočí, že sítě kontroloval. Ve výslovnosti slova "kontroloval" opravdu zazní písmeno "R", přestože tato souhláska dělá jeho postavě ve výslovnosti nemalý problém a je nahrazována souhláskou "J". (Norfice)
  • Pomezní rozhodčí, který rozhoduje duel Houslice - Kostomlaty, je ve skutečnosti bratr Davida Novotného (Jarda Kužel). (koca999)

Reklama

Reklama