Nahá jsi krásná

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2009, 45 min

Nová show TV Prima (nejen) pro něžné pohlaví má za úkol dodat ženám větší chuť do života a přesvědčit je, aby se měly raději a vnímaly se jako inteligentní a krásné. S moderátorem a špičkovým kadeřníkem v jedné osobě - Liborem Šulou, to zcela jistě nebude těžké. (hippyman)

jasanka

Nějak nevím, proč tenhle pořad vlastně vznikl... Když někoho "vylepší" tím, že člověka oblíléknou, načečou a nalíčí samí profíci, tak je jasné, že mu to bude slušet. Vrátí se domů a druhý den co?! Je to zase on(a). A pokud má někdo problém spíše v hlavě, tak tohle mu pomůže tak maximálně na pár dní. ()

MELODY

Po přečtení všech komentářů naschvál zvyšuju ze tří na čtyři. A coby, na pět, jen ať se pseudoznalcům třeba kroutí nehty na nohou do vrtule!!!!!!!!!!!!!! ()

FireTight odpad!

Nahá jsi sice krásná, ovšem nikdy jsem nepochopil, jak to s těma ženskýma po skončení pořadu je. To jako mají chodit furt v těch jedněch šatech? A kdo je má takhle dennodenně profesionálně malovat? :D Ty vizážistky? Těžko... A nechce se mi věřit, že každá ženská má před práci čas si na dvě hodiny sednout před zrcadlo a takhle se profesionálně namalovat. Nevěřím! Vrcholem všeho pak byl obrovský billboard s dámou v plavkách... To kdyby mi někdo udělal, tak by na otázku "Co na to říkáš?" (navíc řečeno tím nenapodobitelným Šulovým hlasem) dostal jednu mezi oči! :D ()

Godhaj odpad!

Mám-li problémy se svou postavou, svléku se před celým národem! Nevím jak vám, ale já toto jako zdravý přístup ke svému tělu nepovažuju. Prostě jen další nechutný příspěvek moderního konzumerismu a sexismu, který vytváří rovnítko mezi slovy ,,normální, zdravá, sebevědomá" a ,,nahá". Kdo se neukáže nahý, ten má problémy se svým tělem - pěkně zvrácená představa... ()

playboy_05

nevím proč by se tlustejm a ošklivejm ženskejm mělo nalhávat, že mají normální postavu a jsou přirozeně krásné...Proč jsou tlusté a ošklivé? Protože pro sebe nic nedělají a nestarají se o sebe, tečka. ()

kurzan odpad!

Dneska jsem shledl jeden dil tohoto skvostu (tedy zatim polovinu), a to zejmena z duvodu, abych ho mohl tady ohodnotit bez pocitu, ze hodnotim bez toho, aniz bych videl. Nicmene dopadlo to tak, jak jsem cekal - jde o neuveritelne koncentrovany sliz, bohuzel presne zapadajici do nastaveneho trendu vytvareni primetimovych poradu, jez vyjdou jeste levneji nez telenovely. Jedine co me prekvapilo - negative - bylo, ze zena, jez mela byt "zkraslena" vypadala presne jak z one telenovely - ve 33 letech temer dokonala postava, oblicej bez vrasek, celulitida nula, po detech ani stopa atd.... ()

Lumpus odpad!

To je opravdu odpad, na to se nedá nic víc říct, už jen ta znělka prostě : Nahá jsi krásnáááááá ()

LaValse

Hmm tak si tu všichni hrajte na intelektuály, co doma koukají jenom na ČT2, stejně vám to nikdo nežere. Házejte si tu klidně slovy jako "komerce, peníze, úchyl Šula " atd... Vsadím se, že 90 % z vás to nikdy nevidělo, ale protože to je produkce televize Prima, dáváte automaticky nízký hodnocení, nebo ne? Netvrdím, že mi moderátorovy výlevy a výrazy typu "Janička je naše sluníčko a to nás všechny hřeje u srdíčka" nezvedají žaludek, ale přesto mám pocit, že se tohoto pořadu, jako jednoho z mála na Primě musím trochu zastat... ()

Stejšn odpad!

Jsi tlustá megera? Neboj, s tím nic dělat nemusíš, to jenom všichni ostatní jsou blbci. Aneb pořad pro nuly, aby se cítily jako jedničky. ()

Cverna

Ty dvě hvězdičky dávám za včerejší díl. Mladá paní byla frustrovaná ze své postavy (netuším proč) a pořad ji dodal sebevědomí... už jen proto, že to může dodat sebevědomí i jiným, zbytečně frustrovaným holkám, si to trochu pozornosti zaslouží. ()

Santek odpad!

Mně se nelíbí, aby místo toho, že se sebou budou ty holky něco dělat. (myslím hubnout a nežrat), tak je ještě utvrzují v tom jak jím to teď sluší. Což samozřejmě není pravda. Je fajn mít, vetší sebevědomí, ale ještě lepší je taky dobře vypadat. S takovým pořadem v ČR se všechny holky vykašlou na hubnutí a aerobic, protože jsou přece krásné jaké jsou. A to je blbost. Tenhle pořad je naprosto špatně postavený a nelíbí se mi jeho idea. Sakra, tady nejsme v USA. Češky jsou krásné jen hubené! ()

Broda84

Možná mě ostatní zfaulujou, ale mě se ten pořad docelka líbí. Je fakt, že mi stačilo vidět dva tři díly, protože je to furt dokola, ale bylo vidět, že ten pořad těm slečnám pomáhá (pokuď ste si nevšimli většina těch slečen byly fakt hubený a hezký holky). Neříkám, že jim ten pořad změnil život o 180°, ale může být dobrým impulzem pro ty ženy, jak se začít dívat na sebe jinak. A narozdíl od novy je necpou hned pod kudlu (plastický chirurg). Nebudu to odsuzovat jen proto, že to vysílá komerční televize, ne vše co je komerční je špatné. P.S. Fascinuje mě, jak někteří to hážou do odpadu a očividně to ani neviděli. Dělat rychlí soudy je fakt snadný, hlavně že ste cool s čt2 :-) P.S.2 Taky mi přijde uchylný, že furt na ně hrabe, ale těm holkám to nevadí, tak co? ()

MariusDee

Uráží mě, za co se tento pořad vydává...ať mě nekrmí sračkama, že chcou někomu pomoct..jen další pokus jak zvýšit žebříčky sledovanosti..Jo, a nejvíce mě vytočilo, když v jednom z dílů zazněla píseň Passenger od Iggyho Popa jako podkres při sledování líčení nějaké pipky. Ono je to vůbec častá praxe, pouštět kvalitní hudbu jako podkres do nějakých českých grc-pořadů nebo alespoň upoutávek na ně. Nicméně je nutné říci, že nízké sebevědomí mnoha žen a přehnaný důraz na dokonalost ženského těla je opravdu velkým celospolečenským problémem...ovšem o to více mne mrzí, když něco takového je zneužito pro zištné cíle showbyznysu ()

Karja

Zpočátku perfektní pořad. Idea pomáhat lidem, kteří nejsou spokojeni se svou postavou, trpce ji nenávidí a nakonec zjistí, že i s takovým vzezřením se dá žít a není to zase až tak hrozné. Mohlo by být hůře. Jenomže bohužel, každý díl se podobá jako vejce vejci. Jiný je snad vždycky jen způsob zničení dosavadního šatníků nešťastníka, a samozřejmě hlavní hrdinové z řad veřejnosti. Jinak moderátor dodávající ženám sebevědomí je docela fajn. 50 % ()