Nahá jsi krásná

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2009, 45 min

Nová show TV Prima (nejen) pro něžné pohlaví má za úkol dodat ženám větší chuť do života a přesvědčit je, aby se měly raději a vnímaly se jako inteligentní a krásné. S moderátorem a špičkovým kadeřníkem v jedné osobě - Liborem Šulou, to zcela jistě nebude těžké. (hippyman)

Kosmik 1

Tohle není pořad hodný vysílání a už vůbec ne mu dát víc než hvězdu. Zvednout sebevědomí ženám, které to potřebují? To teda určitě... spíš kompletně předělat její osobnost a zničit všechno, co jí dělalo právě takovou jaká je. Strašný a ještě před veřejností. Dávám 1* za odvahu těm ženám, co se do toho daly. Jestli tenhle pořad však některé z nich pomohl, to už se jen těžko dozvíme. Je to přeci jen byznys. Toť vše. 10% ()

Lenulinka

Jednu za to, že tento pořad pomáhá ženám bez sebevědomí. Je docela možné, že častokrát i bezdůvodně, protože ta v posledním díle byla docela sympatická. Jen mi tam fakt nesedí ten moderátor, co na ni pořád šahal... ()

kisha

Princip Vypadáš skvěle s tim bonusem, že ony proměněné se na závěr každého dílu před celým národem (respektive před tou hrstkou lidí, kteří to zamýšlejí sledovat) slavnostně obnaží (ve vší cudnosti:)). Divačky, kterým je tento pořad ušit na míru, budou spokojeny, já v tuto chvíli říkám Ne, šéfe. ()

Lukoboss

Není to nic super... Teda svým způsobem ta myšlenka, se kterou pořad vznikl, má něco do sebe. Hlavní problém je ale někde jinde, a to v moderátorovi. Ten když mluví, tak to je, jakoby na vás někdo lil kýbl medu. ()

wosho

Snaha Primy konkurovat Nově svojí vlastí produkcí je milá věc. Bohužel většina co u nás z toho vznikne je spíše průser, než živá vodá, jenž naše televize potřebují jako sůl. Je to trošičku perverzní pořád pro šmíráky, co chtěji očumovat normální baby s nadváhou ve spoďárkách ve své bedně. Ale až takový průser, nemorální humus (jako je Výměna manželek, či Nic než pravdu apd) to není. Je pravda, že spousta holek potřebuje si vyzdvehnout seběvědomí, po té co na ně ze všech stran útočí reklamy, že pokud nejsi štíhlá jak Žid z koncentáku, tak jsi hovno. Škoda jen, že se to dělá tak bezkonkurenčně komerčně-jako velká show-kdy z těch bab dělají přestylizované kočeny. Ponaučení z tohodle pořadu totiž z ní, nevadí pokud nejsi štíhlá, ale nasmíš byý dvoumetráková bachyně!! Stačí si na sebe vzít pěkné hadříky za tisíce a bude z tebe skoro kočena jak ta co je na plakátě od Avonu. A není to také špatně?? ()

Hanys_ odpad!

Jednoznačně peklo. Viděl jsem jeden díl, ale po něm jsem měl problém usnout. "Moderátor" Čula se chová jak pubertální nadržený žák pomocné školy a jestli tohle někdo dobrovolně pravidelně sleduje, tak upřímnou soustrast... ()

DocBrown odpad!

OMG jak hluboko muze reality show klesnout ? Videl jsem jen chvilku a do ted je mi pri pomysleni na to na zvraceni. Tlusty hnusny cikance se snazi nakukat, ze je sexy. Takze se pta jeste hnusnejsich a tluscich bab, jestli je pekna. BLEEEE. Co vubec delaji takovehle zvratky ve "filmove databazi" ? ()

Paity

Pořad, kde se snaží "mužný" Libor Šula udělat z dívek objekty krásné svůdnosti pomocí nastavení stylu, oblékání a líčení je děsná limonáda o tom, jak i z obludy může být kočka. Všem je ale jasné, že to jde jen vnitřně. ()

Oyer

Nejsem sice plně kompetentní k hodnocení tohoto pořadu: nejsem ani žena a netrápí mě ani velká prdel, ani velký břicho. Šula je příšernej... Přesto pošlu hvězdičku za usilí. ()

Chajimwitz odpad!

Tentokrát nepůjdu proti proudu,ale pyšně se přidám na stranu většiny těch totálních čuráků(komentář lesumir).Mě je úplně fuk,jestli tuhle špičku zoufalství,nedůstojnosti a exhibicionismu vysílá ČT,NOVA,RTL nebo kterákoliv jiná stanice,tohle je ještě víc než odpad a na ČSFD by měla být na takové pořady vymezena speciální stupnice.Tak,jak má každý uživatel právo na svojí oblíbenou desítku,tak by se měl vytvořit protipól na takovýhle stupidity. ()

cupito

Charizmatický moderátor, o jehož homosexuální orientaci občas musím pochybovat :-) a pořad, který na Tv obrazovkách skutečně scházel. ()

TereziaCSR odpad!

Dnes zažívám samé šoky, nejdřív tu naleznu Topstar magazín a teď toto. No vydržely jsme u toho s mamkou a segrou asi čtvrt hodinu (a to jen kvůli tomu, že jsme byly na horách a byly tam jen 2 české kanály) a dál jsme nemohly. Jako ať mi nikdo netvrdí, že tyto ženské jsou zakomplexované, když lezou do televize se vyslíkat před celým národem. V jedné chvíli řeknou, že se stydí vysléct před manželem a pak bez okolků strhnou svršky před kamerou. Pcháá. ()

jane1106

No, zdá se mi, že zde o nějakém psychologickém působení na adeptky nemůže být ani řeč. Libor Šula se spíše než na nějaké promlouvání do duše zaměřuje na jejich neustálé osahávání a lichotky typu: ,,Máš krásný prsa." Koneckonců je taky kadeřník a ne psycholog... Nicméně jde jen o další pořad, který pomůže osvěžit šatník, vezme slečnu na masáž, na nějaký ten make-up, vytvořit lepší účes, pak focení na památku a trapná módní přehlídka na konec. Možná, že se pak dotyčná bude nějakou dobu cítit lépe, ale trvalé řešení problému je určitě jinde. ()