Nahá jsi krásná

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2009, 45 min

Nová show TV Prima (nejen) pro něžné pohlaví má za úkol dodat ženám větší chuť do života a přesvědčit je, aby se měly raději a vnímaly se jako inteligentní a krásné. S moderátorem a špičkovým kadeřníkem v jedné osobě - Liborem Šulou, to zcela jistě nebude těžké. (hippyman)

Handle odpad!

Díky, tohle fakt né. Nepotřebuju se koukat na nějaký ženský, který mnohdy tvrdí, že jsou strašně tlustý, přitom ani nejsou a pozorovat jak je úchylně vošmatává Šula. Vážně přiblblej pořad, už jen ta znělka Nahá jsi krásnááá. ()

Caszidy

Vynikající nápad, který je bohužel nedotažený. Libor Šula rozdává nespokojeným ženám užitečné rady jak se oblékat a vůbec pečovat o svůj zevnějšek. Nejde přeci o nějakou "plastiku" a podobné zbytečnosti za desetitisíce korun. Stačí daleko jednodušší a přitom i účinnější "fígle". ()

ivishka odpad!

Moje traumatické zážitky z tohoto pořadu se nedají snad ani popsat slovy. Exotické a prazvláštní působení moderátora Šuly s jeho komentáři hlavně k šatníku účinkujících - cosi jako PANEBOŽE tohle snad nosili sloni ne?? to je děsný vyhoď tooo...K čemu je dobré sledovat nějáké vyslíknutí z hroší kůže nějáké postarší zakomplexované dámy, když se s klidem můžu podívat do zrcadla a říct si to samé a nikoho to nezajímá natož abych s tím lezla do televize a nedej bože na trasparenty někde v obchoďáku či na jezdící řvací auta. ()

UncleG odpad!

Náplň je v podstatě následující: ukázat frustrované většině ženské populace typický vzorek jejich sociologické skupiny...A tím, že dané jedince před kamerou poníží, dávají zbytku skupiny možnost odreagovat se z vlastní sebenenávisti. Sakra, já jsem dneska zase moudrost sama - něco jako plesnivý otec Furra z pevnosti Boyard. Ale vážně...O čem ten pořad vlastně je? "Stydíš se za svoje tělo? Máš problém sama se sebou? Trápí tě nedostatek vlastní atraktivity? Myslíš si, že tvá vizáž je jeden velký průšvih? Naše televizní show ti pomůže mít se ráda taková, jaká jsi (existuje otřepanější fráze?). Vyfotíme tvou neforemnou celulitidovou postavu v nelichotivé póze (foceno skoro rybím okem, s důrazem na tvoje rozklepaný žilkovatý špeky) a z té fotky uděláme čtyřmetrovej billboard. Dosud se ti smáli jen tví blízcí, ale MY(!) ..MY tě ztrapníme před národem. Ty jeden hnusnej bílej chodící sulci. " Nesnáším pořady založené na ponižování lidí. Některé televizní relace se k téhle myšlence hlásí otevřeně, jiné (jako tato) zastírají. Celkové hodnocení: nepřesvědčivá ubohost, zaměřená na agresivní pudy. ()

aluna odpad!

Že on nás ten Libor Šula tak trochu šulí?! Že on je to ve skutečnosti heterosexuál, co si pod maskou čtyřprocentní menšiny chce šáhnout důvěřivejm ženskejm na prsa?! A že se už našahal, šulin jeden!!! ()

iHyik odpad!

Někteří lidé se nestydí. Tihle mezi ně nepatří. To slovo, které pálí na jazyku je nesoudnost. ()

BitlDjus odpad!

Tak bacha, TV Príííma uplácala nový pořad ve kterém se nějaká teplá bukvice snaží namluvit tlustým bečkám, že když si udělají liposukci tak se najednou přemění v kásnou labuť... Neuvěřitelná močka! ()

cariada

Zase tak hrozný pořad to není. Zvednout někomu sebědomí není naškodu. A každá ženská nemůže mít figuru jak modelka. Pravda je ,ale že ukazovat někde na bilbordu někoho ve spodním prádle zrovna není to pravé. ()

DruidKarel odpad!

1051. hodnocení: Ubohá šóóóóóuuuu, kde se snaží homosexuál radit ženám, o kterých toho ale moc neví. Rádoby zábava, ve které se akorát ženy zesměšňují. Sice ty proměny stojí za to, ale tohle by se mělo dít bez televizních kamer. To už by to ale pak nebylo zadarmo. Odpad to jistí, neznám jiné hodnocení. Odpad! ()

Fallen_One

Je to fajn pro ženy s nízkým sebevědomím, které si mohou zvednout poté, co je ošmatá a ošatí nějakej rádoby stylista, ale jinak je to škrholovina na pátou. ()

2mig1

nehodlám dát značení odpad jenom proto, že je to pořad vysílanej na komerční televizi, což je tady zvykem, řek bych.... tak trochu vim, o čem tam mluvěj, takže, jeslti to těm ženskejm zvedne seběvědomí, je jen dobře, že něco takovýho vzniklo.. ()

gjjm odpad!

To myslíte vážně? Úplná, navíc odporná blbost. Přitáhnou do studia nějakou ženskou a chvilku ji přesvědčují o tom, že je krásná (přičemž není ani nahá, ani krásná) a že správné oblečení určitě zakryje zbytnělé adipocyty (nezakryje). Rádoby kontroverzní titul má asi nalákat pár nadrženců - pokud patříte mezi kandidáty na ně, opravdu není o co stát. Je to v podstatě totéž, co starší Vypadáš skvěle, jen o něco odpornější a rádoby víc šokující. Ach jo...to jsem si myslel, že po Rodinných poutech už televize (tím nemyslím Primu, ale televizi jako takovou) nemůže klesnout hlouběji... Varování: i deset minut z tohoto pořadu může způsobit noční můry, nespavost a záchvaty exhibicionismu... ()

H.Gordon

Proč ne. Libor Šula krásně šišlá, ženy si na chvilku zvednou sebevědomí, pořad není udělaný nejhůře. Já s ním problém nemám. Nevyhledávala jsem ho, ale když byl v TV, ráda jsem se na něho podívala a občas se zasmála.:-) ()