Cesta

Americký fotograf Luke přijíždí do Maroka, aby uprostřed exotické krajiny a lidí prazvláštních obyčejů zapomněl na svou lásku, která mu zemřela v náručí. Od počátku vnímá odlišnosti zdejší kultury plné tabu a náboženských předsudků, které jsou pro člověka vychovaného západní civilizací jen těžko pochopitelné. Kouzlo krajiny i svérázné povahy zdejších lidí mu však okamžitě učarují. Zasvěcenou průvodkyní se mu stane krásná marocká dívka Zahrad, se kterou se náhodně seznámí. Ta mu chce ukázat všechny půvaby své země, proto jej vyzve k cestě do pohoří Atlasu, z jehož vrcholků lze údajně pozorovat nejkrásnější východ slunce na světě. Zprvu romantická vyjížďka se však změní v noční můru, když v horských stráních objeví tajemné chodby, v jejichž temných zákoutích se skrývá děsivé tajemství. Luke začíná tušit, že nejkrásnější východ slunce by pro leckoho mohl být také tím posledním. (oficiální text distributora)

LexBarker

Během celé hodiny a půl se tvůrcům nepodařilo přimět mě jako diváka k vůbec žádným emocím a rozhodně tomu nepomohl ani velmi špatný dabing... ()

bruceman7

Precizní prácička. Ikdyž jsem rychle děj odhadl, respektive k čemu film míří, až takový konec jsem skutečně nečekal. Tři hvězdy za zpracování a jednu za atmošku. 8,5/10 ()

kolemjdouc

zajímavý scénář nečekaný závěr až brutální a klidně přijmu že to tak chodí i v reálu.Jen mi běhá mráz po těle při pomyšlení, kam asi mizí pohřešované  děti.....Snímek mi připoměl jiný film s podobným tématem kdy se pár vydal na dovolenou a on se už nevrátil.A není náhodou Megan klon Givaty? ()

Cement73

Pekne sa nam vracia to ako je zapad schopny zaplatit za veci neuveritelne sumy... Krasny sprievodca Marokom... (kvoli tomu som to zacal pozerat, kedze som sa nedavno z Maroka vratil) sa postupne a nakoniec celkom necakane meni na horor z neodvartným koncom. Hlavne pekny je posledny zaber z Londyna, ked som prestal nadavat na zlych krviziznivych marokancov... Vacsina zla ide od nas. Poptavka <--> Nabídka ... jednoduché. Welcome in reality. ()

zdenur

Zajímavý thriller z krásného prostředí a s napínavým blouděním v tunelech. Závěr mě dost překvapil, i když závěrečná scéna byla zbytečná. Sarai Givaty je fakt kus, škoda že byla celou dobu zabalená v té plachtě. ()

Hapretor

Béčko, kde víte už od začátku o co půjde. Konec pak vše krásně potvrdí. Naštěstí Dorff není žádný herecký lemro, takže tři * dám. A navíc film přináší ponaučení - když jedeš do arabsky mluvících zemí, nauč se arabsky! Nevěř tam nikomu, hlavně sexy Arabkám! A nic nefoť! ()

Tomo

Nebude vadit, kdyz si z filmu pustite az poslednich 30-40 minut, protoze to, co se deje predtim neni vubec podstatne a navic si to snadno domyslite. Co se deje na zaver je ale pecka, vyzdime z vas emoce, hlavne strach a uzkost a to v takove mire, ze jen tezko budete vzpominat, kdy se vam neco podobneho stalo naposledy.. Jen ta nuda ze zacatku.. :( ()

VerenaLord

Jeden z největších filmových omylů, čekala jsem všechno možné, jakýkoliv konec, jakoukoliv zápletku, ale takhle jednoduché a nepovedené, to určitě ne. No nechat zabít své přátele, tušit to a ještě nakonec sebe... Nemám slov. ()

ANTYCHRYST

Nenápadnej táhlej film, kterej ovšem ani nenudí člověk kouká na Maroko a čeká co z toho vyleze. Maročanda je celkem fešná :) dál prozrazovat nebudu. Ten konec by si zasloužil větší zápletku, akci a hlavně krev a mohl z toho bejt takovej Marockej Hostel :) 55 % ()

Megynka

Tak první půlka tedy za nic moc nestála, za to ta druhá byla o to lepší ... ta ženská se mi nelíbila už od začátku, krása vždycky smrdí :D takže jsem nebyla překvapena ... i tak ale zajímavý film :) ()

Bigfuckman

Atmosféra v tunelu by se dala krájet. Nicméně konečné skororozuzlení mi nestačilo a čekal jsem víc. Obchod s bílým masem zjevně dobře kvete i v zaostalejších zemích. Marokánka byla velmi svůdná, ale zato o to větší bitch. ()

toomm

I když se tady budu opakovat po ostatních tak je to opravdu tak. Začátek byl příliš zdouhavý, děj předvídatelný a herecké výkony slabé. V chodbách možná trochu napínavé avšak znovu zbytečně natahované. Závěr je překvapivý, ale co se osoby týče opět předem jasný. ()

Napoleon-B odpad!

Pozor SPOILER! Tak toto bylo vážení přátelé MEGA-GUVNO. Za oficiální text distributora si doplňte: "A v té chodbě ho někdo jebne po hlavě a vezme mu všechny orgány. Pak ho tam přijde hledat jeho kámoš. Jebnou po hlavě i jeho a vezmou mu všechny orgány. Konec." NIC VÍC SE V TOM FILMU NEDĚJE. Kdybych 95 minut mlátil hlavou do zdi, byl by to lépe strávený čas. ()

LordMalak

Cestu bych v cestovních kancelářích jako lákadlo na Maroko asi nepouštěl, ale rozhodně se jedná o zajímavý film. Začíná obyčejně, v klidu, představí nám postavy, ale už od poloviny může divák říci, že tohle nebude jen idylická turistická výprava pryč od shonu vyspělého světa, kde není nezvyklé mít satelitní anténu na domě. ()

knoxwile100

Je to ze slabšího soudku. Opravdu dost předvítatelný film plný nelogických dialogů a situací. Už po prvím rozhovoru s průvodkyní jsem věděl, kde bude zakopaný pes a to nejsem žádný Colombo co se tady toho týče. Do toho Vám to kazí otřesné herecké výkony spojené s dost špatnou režií. Jediné co se jim na tom povedlo je scéna s procházením chodeb (i když taky docela předvídatelná). Je opravdu hromada lepších filmů, takže nedoporučuju Vám trávit čas tady nad tím skoro paskvilem... ()