Dokument Flight 666 zachycuje heavy metalovou legendu IRON MAIDEN na první části jejího turné "Somewhere Back in Time World Tour" z počátku roku 2008. Speciálně upravený Boeing 757, nazvaný "Ed Force One", který převážel kapelu, realizační tým a 12 tun produkčního materiálu v rámci 23 koncertů na pěti kontinentech během 45 dní, pilotoval všestranně nadaný zpěvák kapely Bruce Dickinson. Dokument diváky zavede do zákulisí tohoto zcela výjimečného turné a mimo jiné také ukáže několik unikátních záběrů živých nahrávek kapely. (blitzer)

WinstonS

IRON MAIDEN IS MY RELIGION! Slovy nelze popsat, jaké pocity prožívá fanoušek Iron Maiden při sledování tohoto filmu. Pohled na fanouška, který po skončení koncertu štěstím pláče a poté se emotivně pomodlí a poděkuje Bohu, je symbolickým vyobrazením toho, jak jsou IM v současnosti po celém světě přijímáni: jako ikona, modla, symbol či totální kult. Část dokumentu, která popisuje turné po střední a jižní Americe, je dechberoucí (fráze, ale tady platí beze zbytku) a díky ní pochopíte i člověka, který dal v práci výpověď, aby vůbec mohl vidět koncert Maidenů. Mejdni jsou v životní formě a právě v té je ukazuje i FLIGHT 666. Btw, Nicko je vážně sympaťák každým coulem :) ()

(Z)denny

Co proboha vidíte na tomto dokumentu tak vyjímečného, že ho všichni tak vyzdvyhujete? Jestli to, že je o Iron Maiden, tak je to v pořádku! Je to prostě srdcovka.. ()

maty39

Samotný dokument není špatný, ale pro nefanoušky Iron Maiden to je pravděpodobně jen ztráta času. Co se týká samotného zánamu koncertu z tohoto turné... to je jiná. To nejde nemilovat ;-) ()

Zeliiik

Výbornej dokument o jedný z nejlepších kapel a hlavně o absolutně oddaných fanoušcích, těžko uvěřit, že pro spoustu lidí, jsou opravdu Iron Maiden něco jako náboženství. Při záběrech z koncertů mi běhal mráz po zádech a dokonale jsem si připomněl zážitek z pražskýho koncertu k tomuhle turné, kdo nebyl, nepochopí. Uvidíte, že Maidni nejsou žádný škrti, který se ženou za penězma, ale sympaťáci, kteří už maj lecos za sebou a nemusí se vykropit po každym vystoupení :) UP THE IRONS! ()

RadimFišer

Jsem hrdý na to, že někdo konečně ukázal, jaké je to koupit si letadlo a uspusobit si ho podle svého. Je to pro mě předobraz budoucnosti, kdy bude mít spoustu lidí vlastní letadlo. A proč ne? Film samotný je působivý, zejména z pohledu kapely. Zajímavostí zůstává stále silnější angažovanost Latinských fanoušků, především těch v Chile. Koncerty v těch místech musejí mít krvavě zuřivě nádherné. ()

dawe787

Vynikající dokument pro všechny fanoušky Iron Maiden a nejen pro ně, protože tato kapela není jen tak ledajaká kapela. Vždycky si šla tvrdě a poctivě za svým cílem, neměnila svůj jedinečný kytarový styl a výkon, který podává by jí mohly závidět mnohem mladší kapely. Obsahuje i koncert k aktuálnímu turné. Viva Viva Maiden! ()

agassi68

Aj keby som nebol fanúšik IM tak ako fanúšik dokumentov musím dať plné hodnotenie. Za 2 hod obletieť svet a pozrieť sa do zákulisia jednej z rockových legiend je nesmierne príťažlivé. Škoda, že nemám o dvadsať rokov menej.. ()

vojo

Len pár zbytočných slov: ED ForceOne a cestujúci letu 666 vám ponúknu poučný i veselý výlet takmer po celom svete... ()

crha

Nemyslím si, že to je nejlepší kapela v celém kosmíru, jako to mají miliony lidí, ale ta aura okolo nich, to je prostě něco neuvěřitelného a slovo "kult" je naprosto na místě. Oddanější fanoušci snad ani být nemůžou a Eddie je prostě super maskot. ------ Opravuji: Na Iron Maiden jsem už přešel taky, jsou super a jak říkal můj kámoš: "Na ty jednou příde každej, otázka je jen kdy !!!!" A je úplně jedno, že je poslouchají lidi v džínových vestách s prestižkama. ()

strikeman

Sympatický hudební dokument, ale zase nic světoborného. Pro ortodoxní fanoušky Iron Maiden jistě "povinná četba" a "nejlepší hudební dokument všech dob":-) ()

Forty-

Iron Maiden mám veľmi rád, tak možno preto som čakal niečo viac. Ale inak dobrý dokument, must see pre fanúšikov. ()

PedroPo

Když je u kniplu Bruce Diskinson, koncert ani let nemůže dopadnout špatně. Prostě se hodí mít za leadera někoho s kapitánskýma zkouškama, zvlášť když chcete stihnout 23 koncertů na pěti kontinentech. ()

TheRay97

Nejlepší věc, která může být, je pustit si před jejich koncertem tohle. Člověk se potom těší asi tak o 100 % víc. K tomu není co dodat, jsou úžasní. ()

SharpChick

Na prostory kinosálu netradiční zážitek, navíc se skvělou kapelou, pro mě umocněný osobní zkušeností ze srpnového pražského koncertu. Výborná hudba, výborný film, výborné hodnocení... ()