Dokument Flight 666 zachycuje heavy metalovou legendu IRON MAIDEN na první části jejího turné "Somewhere Back in Time World Tour" z počátku roku 2008. Speciálně upravený Boeing 757, nazvaný "Ed Force One", který převážel kapelu, realizační tým a 12 tun produkčního materiálu v rámci 23 koncertů na pěti kontinentech během 45 dní, pilotoval všestranně nadaný zpěvák kapely Bruce Dickinson. Dokument diváky zavede do zákulisí tohoto zcela výjimečného turné a mimo jiné také ukáže několik unikátních záběrů živých nahrávek kapely. (blitzer)

Fender

Výborný dokument o legendární kapele, hrající poctivou hudbu a pojednávající o příhodách kapely na turné jak pozitivních, tak i strastiplných. Jsou to prostě sympaťáci, na kterých je vidět, že je ta hudba tolik naplňuje a baví a na nic si nehrají, nepovažují se za žádné celebritky, ale pouze za muzikanty, kteří chtějí hrát pro své fanoušky. Je opravdu úctyhodné že na to, kolik jim je, jsou to stále vynikající muzikanti, a to je tento dokument starý 13 let a stále hrají výborně. Bruce je prostě frajer, který si celé turné nejen že odzpívá, ale také i zapilotuje. Prošel si třeba rakovinou a přesto zpívá skvěle, no zkrátka stále všichni zrají, jak víno. Dokument je opravdu vydařený a já jaksi nemám asi nic, co bych mohl vytknout, jedná se o lehce nadprůměrný dokument. Hlavně teda nechápu, proč sem lezou lidi, kteří kapelu a tento žánr nemají rádi a przní tady hodnocení, ale budou tady mlít něco o objektivitě fanoušků, u kterých je celkem jasné, že budou dávat vysoké hodnocení, když se jim dokument bude líbit. Naopak velmi neobjektivní je hodnotit negativně dokument, který pojednává o hudbě, kterou dotyčný neposlouchá a k čemu nemá vztah, to je jako kdybych já lezl na dokument o Michalu Davidovi a psal tam, jaká je to sračka. Oceňuji alespoň ty, kteří sice hudbu nemají rádi ale alespoň se snaží hodnotit objektivně, peace! ()

Fordik

Výborný obraz, výborný střih, výborný zvuk, výborná muzika a výborný dokument, víc jakožto rockový fanoušek nepotřebuji. ()

L_U_M_P

niesom ziadny velky fanda Iron Maiden...pravdupovediac som cely dokument cakal na Fear of The dark, a mozno este dva songy,...ale bolo to spravene fajn...a Pan Bruce Dickinson je proste osobnost, ..co dokaze v 50tke je nieco nenormalne...a ze je pilot som tiez netusil.....davam slusnych 7,5/10 (: dufam ze Sam Dunn bude pokracovat :) ()

pájap

co to tady dělají ti dvoj a mín hvězdičkáři.......??????? up the irons!!!!!!!nejvíc mě drtí koment že je to zkresleno neobjektivností fanoušků....no a proč ne ?? nedokážu si představit,že bych psal hodnocení koncertu rytmuse s leošem marešem.........protože je neposlouchám.......xxmartinxx je kokot ()

ZigurRóz

Tady je to za plnou palbu bez debat! Borci z IM jsou neskutecni sympataci na nic si nehraji a jen si uzivaji zaslouzene prizne fanousku. Zejmena zaznamy ze stredni a jizni Ameriky jsou dechberouci. Tomu se rika oddanost. STAY HEAVY FOLKS!!^^ ()

B.e.r.n.y

Iron Maiden už neposlouchám tolik jako před lety a jejich dvě poslední alba už rozhodně nejsou to, co vypalovačky ze zlatých osmdesátých let. Nicméně shlédnutí tohoto počinu mě dohnalo k tomu, abych bez cirátů dvakrát protočil celou jejich diskografii. Energie z DVD jen srší a k vokálu a charismatu Bruce Dickinsona snad není třeba se vyjadřovat. ()

SKl247

Nebolo to zlé, no nie vďaka filmárskym schopnostiam tvorcov, ale vďaka hudbe a samotným členom Iron Maiden. Bohužiaľ 3* by som dal aj totálnemu odpodu, v ktorom by od začiatku do konca hrala hudba Iron Maiden. ()

dauby

Nejlepší dokument o nejlepší hudební skupině všech dob. Maidni jsou nejen nejlepší hudebně (s čímž samozřejmě nemusíte souhlasit, ale znáte jinou kapelu, na jejíž koncert přijde 300000 lidí?), ale mají i nejlepší show a efekty na pódiu a nejlepší obaly alb, které jsou precizní (na rozdíl třeba od šíleně nudných přebalů alb od Metallicy). Maidni chrlí celou řadu živáků a dalších videí, přičemž právě tenhle dokument se mi líbí ze všech úplně nejvíc. ()

ajaxx

100% zážitek, 100% nářez, 100% výkon a hlavně 100% Heavy metal. Maideni stále mají co nabídnout a je vidět, že si to stále více užívají. Pro mě 100% hodnocení. Poznámka: nechápu trochu neznalce a metal nenávidějící lidi, kteří toto DVD komentují s otřesným hodnocením. Přeci nebudu sledovat a komentovat hudbu, která se mi nelíbí (potažmo kapelu). Jako u mě by to byl např. nějaký hip-hop nebo rap. Tam bych už jen kvůli hudbě musel dát "odpad" nebo prostě max. 1*. Ale někomu se to může líbit a dá 5*. Tak jim to přeci nebudu kazit. Tohle považuji už vyloženě spíš za projev nenávisti k určitému směru a tak stůj co stůj budu dehonestovat daný směr aby neměl tak moc pěkné hodnocení. To se přeci v hudbě nedělá přátelé.... (viz. komentáře J*A*S*M, xxmartinxx, Frajer42 a jiní) ()

schebman.m

Co se dá dodat víc, plně se ztotožňuju s většinou komentářů tady. Tahle skupina je prostě kult a nejlepší na tom je, že ji neuctívají jen staří "původní" posluchači, ale nachází si k ní cestu stále noví mladí lidé. Tato hudba má v sobě určitou hodnotu, ne jak spousta skupin, kteří měli pár hitů nebo jedno album a vyšuměli, a vždy budou mít vyprodané koncerty... A ať si kdo chce říká co chce, ukažte mi jinou "modernější" hudební skupinu, na kterou přijde 50 tisíc lidí a všichni jako jeden muž budou zpívat většinu písní, že si klidně zpěvák může skočit na záchod :-D ...jen si vzpomenu na Fear of the dark a mrazí mě v zádech..;-). Jen mě samozřejmě zamrzelo, že tam nebyla Praha...sice jsem tam byl osobně, ale chtělo by to vidět ještě jednou :-) ()

TopsyKretts

Naložit letadlo aparaturou, celým týmem IRON MAIDEN a vyrazit na obrovské světové turné, skvělý nápad. Výborné záběry z koncertů, i z chvíle volna členů této legendární kapely. Jako fanda, i jako filmový divák dávám plný počet. ()

dasid

Iron Maiden- neuveriteľná kapela neuveriteľné pesničky neuveriteľné koncerty (a to som bol na troch) PROSTE 100% ()

JaMar

Docela slušný dokument o mojí oblíbené kapele. Ale je to pouze o tom, že si pořídí vlastní letadlo a obletí svět, přičemž navštíví i místa, kde ještě nikdy nehráli. Samozřejmě potěší muzika, kdy samozřejmě ve filmu zazní nejznámější fláky. Bohužel jsem před tímto filmem viděl dokument o Metallice a ten má úplně jiné grády. Proto tak nízké hodnocení. ()