Mladá žena dělá dvě práce, aby si mohla dovolit koupit byt s výhledem na proslulý přístav v Hong Kongu. Ale když zjistí, že nemůže držet krok se stále rostoucími cenami nemovitostí, použije extrémní prostředky, aby získala co chce.
Když byla Cheng (Josie Hoová) ještě malá, mohla z jejich bytu v Hong Kongu sledovat proslulý přístav Victoria. Ale jak šel čas, staré budovy před jejich domem byly zbourány, aby uvolnily místo pro velký rezidenční projekt, který nyní blokuje její výhled. Zklamaná a naštvaná Cheng přísahá, že jednoho dne našetří dost peněz, aby se její rodina mohla přestěhovat do nového bytu s nádherným výhledem na moře. Pro dosažení svého snu, musí Cheng tvrdě pracovat na plný úvazek na dvou místech. Dokonce zajde tak daleko, že ukradne data zákazníků, aby je prodala jiným společnostem. Nicméně, bez ohledu na to jak moc dře, nemůže vydělat dost, aby udržela krok s neustále se zvyšujícími cenami hongkongských nemovitostí. Když její otec smrtelně onemocní a léčebné náklady rostou, rozhodne se učinit pro rodinu osudovou volbu - nechat otce zemřít a vyinkasovat peníze z jeho pojištění. Ale jak se ukáže, ani peníze z pojistky nebudou stačit, protože ceny opět poskočily. Její sen se zdá být navždy nedosažitelný ... dokud Cheng náhle nedojde, že pokud má získat co chce, musí vzít věci do svých vlastních rukou ... i kdyby to mělo znamenat, že budou hodně od krve. (oficiální text distributora)

barancek

Zaujimavé .....ale trocha miestami som sa nudil ale nevadilo by mi pokračovanie v nejakej inej podobe.Podla mna to bolo až moc eroticki ladene pomali do porna nuž za mna Za tri . ()

danny79

Film me dve linie - v te jedne to je socialni drama o ekonomicke tizi v soucasnem Hong Kongu a v druhe horror o silene psychopatce ktera postupne vyvrazdeji najemniky domu, aby majitele byly nuceni slevit z prodejni ceny jednoho z bytu + navic zabije sveho otce aby mela na zalohu. Neni to spatne zahrane ani zrezirovane, ale u me prilis nefunguje ani jedna linie - v te socialni hlavni hrdinku nemuzu litovat ci s ni citit, protoze si vybira nevinne obeti a zabiji je casto tryznivym zpusobem, a v te druhe, hororove linii bych uvital blizsi seznamenim s obetmi, nez se jen objevit, bizarnim zpusobem zabit, a zmizet. To by dodalo na atmosfere a napeti, ale zase ubralo na cernem humoru. ()

Martin29

Ženská si chce koupit vysněný dům, ale je moc drahý tak zabíjí lidi, aby ho slevnila (na konci ho stejně nekoupí tak se nabízí otázka kdyby vyvraždila celý Hong Kong možná by jí ho dali zadarmo). Vraždy jsou hodně dobře provedené, ale určitě nejsou reálné jak tu někdo píše chlápek s vyhřezlými střevy by dlouho nepřežil tady přežije hodiny a dokonce si ještě stihne zapálit jointa (nejspíše pokus o humor, který mě teda vtipný nepřišel) to samé ženská co má v hlavě dřevo by umřela hned. Zamrzí to, že se nedozvíme co se s ní stalo na konci mohli tam dat nějaký dovětek. Část s jejími pohnutky je slabší za scény s vraždami přidávám hvězdu. Asijská filmografie mě moc nebere, ale tenhle film je jeden z těch lepších. ()