Mladá žena dělá dvě práce, aby si mohla dovolit koupit byt s výhledem na proslulý přístav v Hong Kongu. Ale když zjistí, že nemůže držet krok se stále rostoucími cenami nemovitostí, použije extrémní prostředky, aby získala co chce.
Když byla Cheng (Josie Hoová) ještě malá, mohla z jejich bytu v Hong Kongu sledovat proslulý přístav Victoria. Ale jak šel čas, staré budovy před jejich domem byly zbourány, aby uvolnily místo pro velký rezidenční projekt, který nyní blokuje její výhled. Zklamaná a naštvaná Cheng přísahá, že jednoho dne našetří dost peněz, aby se její rodina mohla přestěhovat do nového bytu s nádherným výhledem na moře. Pro dosažení svého snu, musí Cheng tvrdě pracovat na plný úvazek na dvou místech. Dokonce zajde tak daleko, že ukradne data zákazníků, aby je prodala jiným společnostem. Nicméně, bez ohledu na to jak moc dře, nemůže vydělat dost, aby udržela krok s neustále se zvyšujícími cenami hongkongských nemovitostí. Když její otec smrtelně onemocní a léčebné náklady rostou, rozhodne se učinit pro rodinu osudovou volbu - nechat otce zemřít a vyinkasovat peníze z jeho pojištění. Ale jak se ukáže, ani peníze z pojistky nebudou stačit, protože ceny opět poskočily. Její sen se zdá být navždy nedosažitelný ... dokud Cheng náhle nedojde, že pokud má získat co chce, musí vzít věci do svých vlastních rukou ... i kdyby to mělo znamenat, že budou hodně od krve. (oficiální text distributora)

Rathalos

Co clovek dokaze urobit,aby dosiahol to,co chce,v tomto filme je to krasne zobrazene,az na tie casti z minulosti,ktore nudili je to krvava,brutalna a sialena jazda,ktora obsahuje skvele gore efekty a mordy,tie su fakt vynaliezave,drsny a kruty thriller v hongkongskom prevedeni,ktory sa s nicim nese*ie a este nieco,hororom by som to neoznacil...:-) ()

Al44...

Nenápadný multižánrový film s některými ale velmi nápaditými scénami. Co je zde na špičkové úrovni jsou opravdu skvěle udělané, ale také velmi brutálně zobrazené slasher scény. Hold do bytu vběhne šílená ženská a začnou se dít věci - trochu mi to připadalo jako začátek filmu Martyrs. Co ji k tomu vede se dozvíme až v průběhu filmu a zde bohužel nastává ta nudnější a vysvětlovací část filmu. Navíc toto vysvětlení není nijak slavné a celkově je její motivace k těmto činům docela hloupá. Každopádně pro milovníky slasher filmů je tento snímek povinost a já také dávám hlavně proto čtyři hvězdy. ()

EDABarret

Do shlédnutí Domova snů, jsem s čistým svědomým mohl prohlásit, že se mi nikdy při filmu neudělalo špatně od žaludku….Teď už to říct nemůžu…Vřele doporučuji! ()

Pekisan

Ok, nebude to prekazdeho. Tie mordy su naozaj ukazkove, casto uchylne vynaliezave, urcite vsak zvrateno vtipne. Druha dejova linka je pomala aj na azijske filmy, ale aj ta sa na zaver vyhecuje a spolu dospeju do velmi dobreho sarkastickeho konca. ()

filipes.lu

Výborná časová mixáž o obyčejný telefonní operátorce, která by tak ráda byt s výhledem na moře. A je jí jedno, jak ho dostane, pořekadlo: Šla přes mrtvoly tady sedí perfektně. Precizní práce s kamerou a stísněnost navštívených bytů dělá z filmu i trochu klaustrofobickou vyvražďovačku, kde jednotlivý vraždy spojuje až inovativní provedení (Baňka, vysavač...) Celkově jde o nadprůměrný film o tom, že člověk si má jít za svým cílem.Zároveň je to i tak trochu dokument z Hongkongu, který potěší jak těhotné ženy, tak fetky na koksu. P.S.: Ty stahovací pásky byl dobrej nápad, vždycky mě zatrnulo, protože já jakmile si to dám tuhle ďáblovu věc na palec, tak to nemůžu sundat, řvu a proklínám se a stejně mě to vždycky naláká :D ()

Mik_e

Holka to má vymyšlený dobře. Ceny nemovitostí rostou, platy nerostou, a jak tedy dosáhnout na vysněnou nemovitost? Nejlépe tím, umře - li v kýženém domu takovejch dvanáct třináct lidí,čím brutálněji, tím pochopitelně lépe - a to by bylo, aby ty ceny nešly pak aspoň trošku dolů, že... ..Vyvražďovačka po asijsku sice zaujme po vizuální stránce, ale rozhodně u mě neobstála z hlediska vysvětlení hrdinčiných motivů. Kdyby každej, kdo má problémy s hypotékou, vzal do ruky žabikuch a šel si to vyříkat se společností, tak to potěš koště. ()

gemi

Velmi drsný slasher protkaný humorem černým jako noc. Až skoro do konce filmu jsem si myslel, že je to úplná blbost, protože ta ženská přece nemá žádný motiv. Omyl! Motiv je pořád stejný, jenom ve své touze po bytě trošku přitlačila na pilu. ()

BrianStorker

Ten, kdo tento (a nejen tento) film zařadí do svého "Horror movie of the year", by si měl ujasnit rozdíly mezi "horrorem" a "thrillerem". Tento snímek není ani trochu horrorem. Opět jeden z bezdůvodně nadsazených snímků zde na CSFD. Primitivní příběh, navíc natočen navýsost nudně. ()

Amynka

Vždyť chudák holka toužila jenom po pěkném bytě s výhledem na moře..chtěla toho snad tak moc??:-))Jako toto bylo hooodně dobrý!Některý vraždy byly fakt drsný a hlavně celkem originální!!Vlastně už prvních pár minut filmu mi napovědělo,že tohle bude sakra dobrý... ()

MindTuber

Ach, sladký domove. Mít své vysněné bydlení, to je sen mnoha z nás. Takto jednoduchý motiv tvoří celý film. Samozřejmě některé sny jsou nedosažitelné a to je i případ Cheng, která si svůj vysněný domov nemůže dovolit. Domov snů je tedy depresivní snímek o mladé ženě, jejíž touha postupem času přeroste v určitou formu duševní poruchy. Jako diváci sledujeme prostřednictvím flash backů střípky z minulosti, které se na hlavní hrdince podepsaly. Právě tyto životní události stojí za její proměnou v nelidské stvoření, které se nebojí pro svůj sen chladnokrevně vraždit. Jako tomu už u podobných filmů z východu bývá, jsou vraždy prováděny obzvláště brutálním způsobem. Co je však mnohem důležitější, než klubíčko vnitřností, jsou otázky, které se nám autor snaží předkládat. Jestli se mu to daří úspěšně, posuďte sami. Lepší tři. ()

Knor

Zvrhlá asijská řežba plná krve, černýho humoru a satiry. Ta holka je totální magor a nejzvrhlejší na tom je, že jí musíte fandit :-D Skvělej film ()

HrochOch

Nekompromisní vyvražďovačka, bezpochyby inovativní a vtipné vraždy, skvělé využití teleshoppingem opěvovaného vacsy systému a hromady zábavy.To vše mi krapítko narušovala druhá, ta dramatická a "vážná" linka. Za velice roztomilé považuji, že až do samotného konce bylo hlavní postavě brutální vraždění odporné a špatné svědomí jí po každém z mučeníček vyvěralo ústy ven:)Brilantí pointa mi po drobných výtkách vykouzlila spokojený úsměv na rtech, kterej mi ten bastard prostě musel ukrást zbytečnou závěrečnou poučkou ()

Kortexo

Tenhle film má zajimavá témata a pokládá zajímavé otázky a to někdy stačí.Boužel tenhle film není o hledání bydlení, ale o získání vysněného bytu na úkor druhých... ()

Pitryx

Dream Home Opět nesnadné hodnotit. Když se něco děje, tak je to pecka, ale jinak je to jen kecání a retrospektivy. Takže hodně nudy. Gore scény jsou však dělány poctivě, postaru, žádné digi volovinky a jede se pěkně naostro. Nuže za to si zaslouží maskéři tu šedesátku, kterou dávám. Zbytek filmu je k ničemu, takže je za čistou nulu. ()

pivomamrad

Hodně brutální film inspirovaný SKUTEČNÝMI UDÁLOSTMI (je to vůbec možný?). Většina vražd je provedena neotřelým způsobem, což diváka potěší. Některé scény jsou opravdu humus - oko na podrážce, těhotná, vyhrezlá střeva, uřízlý pennis.... Fanoušci morbidností budou nadšení, slabším povahám bych u flmu nedoporučoval večeřet. ()

Romadoor

Mám neodbytný pocit, že režisér chytil na satelitu TV Barrandov, kde zrovna běželo Panelstory a nehorázně ho obšlehl. Dokonce i zanechal motiv dramatické scény s těhotnou obyvatelkou domu! Nehorázně brutální. FOD2011 ()

Sticks

Soft pornová vyvraždovačka na pozadí ,,lovu´´ za vysnívaným domom. Úvod je vražedný a to doslovne! Avšak tempo potom mizne, vďaka chabému námetu. V mnohokrát spomínaných príbehových linkách sa dá vyznať, no príbeh je pramálo zdramatizovaný , aspoň na prvý pohľad. Až na konci filmu ho oceníte. Akcie a kreativity sa dočkáme pri ďalších mordoch. Krásne využitie perspektívy pri záberoch Hong Kongu a adekvátne herecké výkony, obzvlášť sympatickej Josie Ho, naklonily misku váh na 4*. Ale s poriadne odretými ušami. 6,85/10 Komédia to žiadne nieje(až na jedny vypadnuté črevá ala Kronika vopred ohlásenej smrti).. ()