Moc zajímavý psychologický noir, který zaujme hlavně svou efektní narativní výstavbou s několikanásobnými flashbacky. Připočtěte si příjemnou stopáž, neokoukanou a sympatickou Laraine Day a mladého Mitchuma a další povedený noirový kousek je na světě.(20.7.2009)

Hodne zvlastni a zajimavy film s pohlednou Laraine Day. Intenzivni psychologicky noir plny flashbacku - bych to asi formuloval. :-)(14.4.2010)

3,5 Film noir o jedné psychopatce, která ničila životy mužů okolo sebe. Nenudil jsem se, hráli zde solidní herci, stopáž byla ideálně dlouhá, mělo to spád, ale prostě mi tam chybělo něco, co by mě výrazněji zaujalo, abych mohl přidat čtvrtou hvězdu.(4.2.2012)

Přestože dost překombinované j to vážně moc dobré. Zub času je znát, ale herecké výkony jsou vynikající!(2.11.2014)

Další z tipů z mé čím dál oblíbenější stránky www.noiroftheweek.com. Jediná výtka - díky několikanásobnému flashbacku (a tudíž předpokládané nespolehlivosti jednotlivých vypravěčů) bych čekal méně jednoznačný závěr. Ale i tak hodně dobré. P.S. Obstálo i napodruhé. Ale od Brahma mám ještě radši retra Lodger a Hangover Square.(17.7.2011)