Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

Ravi

Gondík sice pohřbil naděje na návrat, ale ruku na srdce, tahle soutěž za moc nestála a ty kecy taky ne. ()

Kosmik 1

Učesaná Prdel, Saunař a nakonec Dva Loskutáci. Jak šel čas s moderátory, tak šla z kopce i úroveň celého pořadu. 30% ()

blackkocour

P jako Pavel Poulíček, a jeho zhulený kolotoč, je vedle klasických brainwashů, které nás v 90.letech zásobovala TV Hovna a Železná vláda, každodenní lobotomii do našich televizorů. Paní Marie z Kouřímy, pouliční výbor, Emil co rád prcá, specializace na hysterii a skifi, strašidýlko Bubo Bubo, Rak co nám zabil Ferdinanda, Dáma s malou čočkou, O jako Ondatra, M jako Marta, u s háčkem, Anton střelec ostrostřelec, je to v hajzlu, a dalších sto tisíc zvěrstev, co dokáže lidská duše vypustit ze své prdele, to všechno byl kolotoč. Podle mě tam všem povinně stříkali rajský plyn, jinak si to nedokážu vysvětlit.. ()

herr_carter

Dávám hvězdu za to, že jsem se párkrát u těch soutěžících a poďobanýho idiota málem posral smíchy............ moje hodnocení = 1 z 10. ()

Zemi11

Dalibor Gondík byl skvělý. Jednou z deseti pokusů byl i vtipný, ale hlavně uměl hrát na spoustu nástrojů, měl hudební sluch a zaujal i trefnými pohotovými reakcemi. Gondíková byla tupá kráva, její existence mi dodnes není jasná. Učesanou prdel Poulíček komentovat nebudu. ()

Koda

Jo, pamatuji si, když mi byly nějaké 3,4 roky, tak jsem na tenhle pořad čuměl jen proto, že se mi líbilo, jak se ten kolotoč točil a chtěl jsem takový mít doma. Soutěžící a Poulíčka jsem tak nějak vynechával. Když to začali dávat opět na Nova Gold, tak mě to začalo bavit ještě více, ale ne kvůli kolotoči, jako takovému, ale kvůli zabití času a člověk u tohoto pořadu přemýšlí, jak je možné, že Poulíček v klidu zvládá střípky, kdy soutěžící tipnou random písmenko, které už je v tajence, řeknou blbě citát, nebo začnou točit kolotoč, místo aby řekli písmenko. Já chápu, že jsou nervózní, ale někdy je to fakt vzít si prášek, ale to by nebyla zábava to potom sledovat, že? Hodnotím z nostalgie a k pobavení nakonec průměrně. ()

wosho

Hodně jednoduchý a laciný zábavně-nevzdělávací pořad. Jako mladej blbeček jsem se na něj se svou mladší sestrou díval, ale to je jen chyba mládí. A chyby jsou od toho, abych se z nich lidé poučili-vzdělali, tak čistě logicky i ten Kolotoč byl trošku vzdělávací pořad .-) ()

I.AM.NOT odpad!

VE ZKRATCE: Jedna z prvních degradací televizní zábavy na úroveň NULA, absolutní nula a totální nic, založená na prosťoučkém principu s (ne)moderátorem sympaťákem, pozdějším otcem sportu, Pavlem Poulíčkem, z dílny televize Nova. ()

dopita

Co k tomu říct, důchodcům se to kdysi líbilo, mej babičce teda určitě. Já si moc dobře pamatuju, že jsem u toho nedokázal vydržet ani pět minut. ()

Tessie

Jé, na tohle se pamatuju:D Opravdový kolotoč a snad prvotina moderátorská Pavla Poulíčka. To byly večery, kdy jsme celá rodinka hádala písmenka... ()

Lewisek

Musím dát 2 hvězdy! Jednu za to, že v té době mi bylo asi 6 let a tak jsem byl inteligencí a znalostmi na úrovni soutěžících a druhou za to, že dnes některé díly obstojí jako luxusní komedie (nebo parodie? :D) - viz některé místní komentáře :D. ()

Ebon odpad!

Největší demence jako jsem kdy viděl. "P jako Petr" .... "To tam není, další soutěžící" "P jako Pavel".... ()