Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

Tinuva

A 4 proč ne.. mě se to jako taková letní oddychovka na zasmátí líbí mnohem víc než nějaký Pařby kdesi... Herci u toho museli mít taky kupu srandy. Franco a Mcbride.. po Pineapple Express další blbina s něma, navíc tentokrát s krásnýma Natalie a Zooey a celkově humor se mě líbil... Udělat si nějaký zobání, nějaký to vínko a máš pohodovej večer než půjdeš někam ven :-) ()

DelMann2

Příliš mnoho penis žertů, vagín vtipů a málo Natálky (<3). Stejně jsem se dozajista pobavil a mistr McBride? lol. (nic svéráznějšího mě nenapadlo :o) ()

kecka007

Dokonalý na úplný vymytí mozku. Prostě dete do kina,sednete si do nepohodlné sedačky v sále,vypnete mozek a necháte se unášet tímto filmem. A vida ono to funguje! smála jsem se těm nejstupidnějším scénám,ale prostě mi to přišlo vtipné. Je to super na odreagování a vtipnýma scénama se tu rozhodně nešetří. ()

Katekat odpad!

Film jsem po 20 min zcela odsoudila, protože postavit komedii na pohlavních orgánech a sprostých slovech, to prostě ne! Všimla jsem si, že tam hraje Natalie Portman, tak jsem film proklikala a fakt tam je a je krásná, ale ten slovník mě prostě ničí :-( ()

smike

Mám rád nekorektní a sprosté komedie (namátkou mě napadá Pařba ve Vegas), ale tady sklouzly vtipy o sexu do stereotypu bez nápadu. Jedna hvězda za Natalii v tangách a druhá? "Magic, motherfucker!" ()

werewolf22

Čekal jsem fantasy komedii a dostalo se mi úchylné někdy až trapné šaškoviny u které jsem se kupodivu docela bavil.Film je plný rozporu kterou se má vydat cestou a tak vše míchá dohromady hlava nehlava.Na jedno podívání fajn ale znovu bych to asi neabsolvoval. ()

Pavlo

Taká hlúpučká americká rozprávka pre dospelých, ktorá sa točí hlavne o sexe a obsahuje veľa sprostých slov a narážok netypických pre tento žáner. Keď človek vypne rozum a nebude si hovoriť, prečo toľko známych hercov išlo práve do takéhoto filmu, dostane cca 100 min oddychu, kvalitné efekty a sem tam aj úsmev na tvári. ()

HMTD

Být o 10 let mladší a mít tenkrát inteligenci podstatně menší tak by se mi to docela líbilo, takhle si říkám že bych se víc bavil kdyby odstranili,zvrhlé a trapné pasáže+sexuální narážky. Jenže pak by jim toho moc nezbylo :-) ()

siki37

dajte napísať scenár nadržanému päťnásťročnému debilnému puberťákovi a vznikne presne takáto vulgárna stupidita ()

teseth

Vcelku vydařená komedie, která splnila vše co jsem od ní čekal. Sexuální narážky, vtipy o lehkých drogách prostupují celým filmem v takovém sledu, že mnohdy je to spíše na obtíž. Celému filmu také trochu sráží na koukatelnosti jeho prvoplánovost, která už čiší z prvních 10 minut. Takže se dá říct, že slabší průměr. Ta čtvrtá je za natalii. Ten pás cudnosti byl great!! ()

Andy.222

Jako velkému milovníkovi fantasy se mi nejvíce líbilo nádherné přehrávání Jamese Franca při pro fantasy typických dojemných scénách a závěrečná scéna v ložnici byla prostě boží :D Pravda některé fórky byly vtipné trochu méně, ale i tak mohu jen doporučit. ()

zekon

Nebýt té slušné výpravy, těch dobrých efektů tak by zbylo spíš nudné trapno. Mě to přišlo takové rozhozené, béčkovské. Nicméně trofej z minotaura a vyšňupnutí víly mě dostalo a Natalie může hrát i Ženu za pultem a dycky se na to bude dát dívat :) ()

Kenny03

Takhle zabít potenciál filmu je až trestuhodné. Docela jsem se těšil a z kina odcházel velmi zklamán až otráven. A efekty jsou otřesný... ()

Ajka13

Absolutní ztráta času. Nebýt Natálie Portman a Jamese Franca, který mám jako herce fakt ráda, bez váhání bych dala odpad! Sprostá kravin s ohranými vtípky. Nedivila bych se, kdyby si režisér před natáčením trochu přihnul. Bez urážky, ale našlo by se tucet lepších filmů, který k dobrým vtipům nepotřebují trapné sexuální narážky. ()

Tomulka

Nevkusné, zbytečně moc vulgární a herecky bych řekl nezvládnuté. James Franco je doslova hrozný. A tak dávám jednu hvězdu pouze za NAtalie Portman, která svou roli zvládla dobře a vypadá velmi dobře. ()

Chlo0opek

Celkem zdařilá komedie, hezky udělaná i trikově, jakž takž i příběh v pohodě. Scéna s trofejí z minotaura byla jedna z nepovedenějších:) ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo