Svět sedmnáctileté Veroniky "Ronnie" Millerové se po rozvodu rodičů otřese v samotných základech. Ronnie zůstává s matkou v rodném New Yorku, otec se rozhodne odstěhovat do malého městečka v Georgii. Je profesionálním klavíristou a svůj nový život na venkově zasvětil snaze vytvořit umělecké dílo, které by bylo ozdobou místního kostela. Ronnie se i po třech letech od rozvodu svých rodičů cítí zraněná a podvedená, a tak se její matka rozhodne, že bude v nejlepším zájmu všech zúčastněných, když Veronika stráví léto se svým otcem. Ten se snaží znovu si vybudovat láskyplný vztah se svou dcerou, ale najít cestu k mladé rebelce není jednoduché. A tak vsadí na jedinou věc, která je spojuje, na hudbu. Během pobytu u otce se dívce dramaticky změní život - zamiluje se do Willa a dozvídá se, že otec je smrtelně nemocný... (TV Nova)

matthew.17

Romantická dráma s Miley Cyrus v hlavnej úlohe. Film dokonale splnil svoj účel. V komických scénkach sa dá zasmiať, v dramatických môžu aj slzy z oka nakuknúť čo sa deje, nie však vybehnúť. ()

optimus0s

Wau pro mě osobně překvapení. Hodně podobný filmu Dear John, který byl pro mě naopak velkým zklamáním. Musím uznat, že Miley Cyrus je podobně jako Robert Pattison v ostatních rolích než v té "svý" (Hannah Montana) vcelku snesitelná a bylo to opravdu někdy i radost koukat, když se docela herecky rovnala s Gregem kinnearem a také i s Liamem Hemsworthem. ()

alambert

Když tu pročítám ty (podle mě někdy až pokrytrecké) komentáře s hodnocením odpad, nemůžu se ubránit pocitu, že je to jen kvůli Miley Cyrus, která evidentně mnoha lidem leží v žaludku. Nebudu tvrdit, že tohle je ten nejlepší film na světě a možná mají někteří pravdu, že působí až trochu přeslazeně. Ale komu z vás, kritiků, umřel táta na rakovinu? Případně navíc, když jste byli ještě děti? Máte ponětí, jak taková situace vypadá, jak na lidi působí? Tím spíš bych byl k filmu tolerantnější, že je i díky Miley Cyrus tak trochu předurčen ke shlédnutí i mladšími diváky, kterým trocha takovéhoto pohledu na svět určitě neuškodí... Navíc bych řekl, že herci nehrají špatně, a to právě ani Miley Cyrus. Trochu je ale film zkažen nepovedeným českým dabingem, takže bych doporučil brát radši originál s titulky. ()

caroleen

Docela mě tenhle snímek překvapil. Čekala jsem nějakou ulítlou teeenagerovskou komedii, ale vzešel z toho docela dobrý film. Film má na začátku klasické zápletky, které se podobají tuctu amerických filmů pro mladistvé, ale když se tím člověk prokouše, konec ho přinejmenší zaskočí. Co mě velmi pobavilo, tak některé fórky byly prostě parádní. Plus bych dala filmu za roztomilou Miley a pěkné prostředí, i se mi líbil náhled na psychologii hlavní hrdinky, ovšem z hodocení musím strhnout body za postavu Willa (takovéhle hezounky já opravdu nemusím) a taky za to, že mě film už do půlky nutil skoro v kuse brečet. Mám ráda silné příběhy, ale když se ve filmu od prozrazení hlavní zápletky téměř pořád brečí, začnu ho proklínat. Takže suma sumárum 3 pěkné * :) ()

atmen

Při přeblikávání v TV jsem narazil na tento počin, který mě zaujal takovým způsobem, že jsem mu zůstal věrný až do konce. Z výše napsaného by se dalo usoudit, že jsem si přišel na své. No po pravdě jsem se sledováním nijak netrápil, ale bohužel z některých věcí jsem nadšený nebyl. Týká se to především určité přeplácanosti tzv. dojemných a srdceryvných scén. Jasně je to drama, ale více se mi líbí lehké naznačení než tupá doslovnost (např. ONE WEEk)... Zatím jsem nikdy neviděl, žádný díl Hannah Montana, ale jméno (opravdu jen jméno) Miley Cyrus znám. Celou dobu jsem si říkal, že se musím podívat, kdo hraje hlavní roli Ronnie. Při závěrečných titulcích jsem se dočetl M. Cyrus. Bez špetky předsudků musím uznat, že hrát umí a tvář M. Cyrus si zapamatuji i bez Hannah Montana.... :-) ()

HDeer

Vzhľadom na to že sa 90 % filmu nič nedeje okrem stráženia korytnačích vajec som svoj názor z odpadu zhodnotil na dve hviezdy kvôli Gregovi Kinnearovi v úlohe otca, ktorú zahral skutočne kvalitne a tým pozdvihol úroveň celého filmu. ()

Ydrosten

Kdyby existoval BŮH, tak tohle nedopustí. Moje dcera se ale tvářila jako že jí to baví, takže uděluji milostivou jednu hvězdu ( ale za mně teda v žádném případě. Stížnosti na hodnocení směřujte směrem k mé dceři ) ()

Warlukyn

Hemsworth je fakt příšernej a některý scény jsou nehorázně špatně zahraný klišé...jinak film celkem dopohodys ()

MickeyStuma

Příběh o upřímné lidské  lásce přicházející v nejtěžší chvíli po absolutním selhání jakékoliv komunikace. Dcera v pubertálním věku a otec, který již s dětmi vlivem rozvodu nežije. Začátek příběhu je klasický a po divácké stránce moc k přitažlivosti nenavnadí. Něco takového tu bylo skutečně již nesčíslněkrát, tudíž nic originálního nepřináší. Sedmnáctiletá Veronika se svým mladším bráškou přijíždí na léto za svým otcem na venkov, kterého však zarputile nenávidí. A dává to hodně najevo. Malý bráška je však naopak z otce nadšený a trávení léta s ním si naplno užívá. Takže co se týče Veroniky, coby hlavní postavy, jen rebelie, kluci a coby vegetariánka zachránkyně želvích vajíček. Kdo z diváků vydrží tři čtvrtiny filmu přetrpět stereotypnost daného příběhu, v podstatě vyhrál. Sice se jedná o romantický film s použitou žánrovou šablonou, ale vše nakonec přeci jen skončí jinak. Dojde k usmíření? Ano, dojde. Ale vlivem odhalení smrtelné nemoci otce. Kapesníky tedy během sledování potřeba budou, ale ze zcela jiného důvodu. Vše vrcholí tragickou událostí, ze které vzniknou vazby související s hodnotou rodiny, silou vůle, s vírou a pokáním. Nakonec z toho zkrátka vyleze příběh nejen s první láskou plnou neočekávaných životních okamžiků, dokonce i s třídními rozdíly, ale hlavně o mezilidských vztazích nejen v rámci rodiny, ale i mezi obyvateli venkova. Je v tom kus moralizačního aspektu cílené právě na mladé lidi. Za pomoci emocionálních skutků je snaha je dovést k sebeúctě a solidaritě. V hlavní roli Miley Cyrus a byť se viditelně snaží, obzvlášť v romantických a emočních scénách je bohužel naprosto nepřesvědčivá. Jako rebelka však působí dobře. Snímek se tedy nakonec jeví poutavě a dojemně s dobrým příběhem mísící sentimentálnost a romantiku, ale moc diváků se k tomu asi už nevrátí. Svádí se to sice na přítomnost Miley Cyrus, neboť je stále zaškatulkovaná coby Hannah Montana ze stejnojmenného televizního seriálu, ale spíše je to absencí té správné atmosféry v oněch prvních dvou třetinách stopáže snímku. Emoční konec to prostě nezachraňuje. ()

Luczynkaaa

Ačkoli Miley Cyrus prostě nedokážu vystát, myslím si o ní své, tuhle roli zahrála perfektně! Oddychový film, který je prostě romantický teenagerský drama. Děj nijak zvlášť zajímavý, ale svoje kouzlo to asi mělo:) ()

PavelZava

Doufám,že nebudu zde vypadat jako mimozemšťan, ale žádný film spojený s Miley Cyrus jsem neviděl, samozřejmě vím o Hannah Montana i High School Musical. Tento film je částečně „slaďárna“, vypadá to, že až schválně, aby vynikl kontrast náctileté lásky s komplikovaným vztahem k rozvedeným rodičům, který skoro až by vedl k nenapravitelné situaci. Viděl jsem jednou dobrý, stačí, proto jen ** _______ Miley Cyrus - (Veronica “Ronnie“ Miller) +++ Greg Kinnear - (Steve Miller) +++ Bobby Coleman - (Jonah Miller) +++ Liam Hemworth - (Will Blakelee) +++ Hudba: Aaron Zigman +++ (Falko odpustí, až bude jeho komentář smažu jeho oblíbený soupis, napiš až! ) ()

maciii

Bylo to tak krásně dojemné, že jsem ráda, že jsem se nakonec dokázala probrečet až do samého závěru. Rozhodně necítím potřebu se na něj někdy znovu podívat, ale ne proto, že by to bylo vyloženě hloupé nebo nudné, ale proto, že to všechno bylo tak průhledné a předvídatelné. Neznám předlohu, ale nemůžu se zbavit pocitu, že jsem se dívala na Life as a House, jen v dívčím provedení. ()

nurielka

Príbeh určite dojímavý, ktorý mňa nedojal, a určite to nebude herečkou v hlavnej úlohe, pretože tú mám celkom rada, ale zlým scenárom. Zlý scenár, pekná hudba a prostredie a možno že ma práve to prímorské prostredie celú roznežnelo a som veľmi mäkká, ale nech. Nemyslím si teraz, že by to bolo potrebné zachraňovať veľkými rečami typu "ten a ten to tam spasil" lebo to tak nebolo. Ale ako celok to pôsobilo celkom dobre. Patetický film ak to tak stručne môžem nazvať. ()

IPajule

Ohou, Miley Cyrus, tenhle film úplně miluju, ale málem sem na něj zapomněla. Píseň složená pro svého otce na "pohřeb". Ihned vám to poví, áá tam někdo zemře a bude to smutný, ale naopak. Má to něco do sebe. Romantika, napětí, zklamání hlavně láska, která je vidět natolik, že si to ani neuvědomíte. Závěrečný song k nezaplacení. ()

fraktal

Vypraveni, ktere je podle meho predevsim o zmene perspektiv, ktere neodvratne doprovazi dospivani - nejen o tom, ze pobryndane tricko neni konec sveta ale hlavne o necernobilosti sveta a predevsim: o síle odpuštění. ()