poster

Dopisy pro Julii

 • USA

  Letters to Juliet

 • Slovensko

  Listy pre Júliu

 • Velká Británie

  Letters to Juliet

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2010, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $53,032,453Tržby Celosvetovo $79,181,750Tržby za predaj DVD v USA $29,184,907 //počet predaných kusov 1,962,466║ Pozerateľné, nepresladčené, Amanda Seyfried je fajn, len chýba tomu skutočná iskra, zápal a nejaké tie zábavnejšie scénky na odľahčenie, takto to je moc strnulé. /55%/(16.1.2011)

 • Michelle75
  ***

  Prosluněná romantika, kde na vás z každého záběru dýchá krása Itále. Na mě i dýchlo kouzlo rodiny, které má v Itálii asi trošku jinou váhu, než u nás. Jednoduchý námět, nenáročná podívaná s příjemnou Vanssou Redgrave, která hledá svou dávnou lásku. Kdo mi tady absolutně nesedl byl Garsía Bernal, ještě v jedné takové roli a už ho nechci nikdy vidět. Amanda Seyfried má hezké vlasy.(26.10.2011)

 • jefff
  ***

  Dopisy pro Julie je film, který je určen hlavně a téměř pouze pro ženy. Je to sladké jako málo co, není tam žádný stres, žádné napětí. Jen a jen krásná Itálie, úsměvná romantika a lehce zakomponovaný humor. Ale pravdou je, že je to stravitelné i pro ostatní člověčenstvo. Jsou daleko horší filmy podobného charakteru.(9.2.2014)

 • Pavlínka9
  **

  To je tak strašně umělé, celé hrozně předvídatelné, pomalu nakreslené na plátně, sladké, až mi z toho bylo zle...A to vše jsem již věděla po pár minutách filmu...:D Byla to pro mě neskutečná ztráta času :) Jelikož tenhle film je podle mého názoru přesně pro ty holky, které taky naivně doufají a celý život čekají, že poznají toho chlapce, který za nimi vyšplhá po tom šlahounu na ten balkón a zarecituje jim nějakou báseň .... :D Seyfried má takové štěstí, že je tak moc pěkná - jinak by se na to nedalo koukat už vůbec :) Co bylo ale nejpovedenější bylo, že pár hrál opravdový pár - Nero a Redgrave.(19.4.2015)

 • Riddick77
  ****

  Hezké prostředí Itálie, originální a nápaditý příběh, příhodné charaktery postav a spousta dojemných situací (až moc). Okatá Amanda Seyfried opět okouzlující, přičemž je malinko ve stínu skvělé a nádherné Vanessy Redgrave. Bernal totálně sedí do role, leze mi na nervy už svým vzhledem a když mu ještě přihrají podobný charakter jako zde, tak je to fakt vopruz :-) Celkově pěkné, zábavné, barevné a prostoupené italským sluncem a pracemi Williama Shakespeara. Hodnocení malinko sráží úplný závěr a neskutečný dialog na balkóně a poslední replika pod ním... To je tak mimo, až jsem se tomu musel totálně tlemit :-D 7/10!(10.3.2011)

 • - Vanessa Redgravová a Franco Nero jsou párem i ve skutečnosti. (CrypzzXD)

 • - Natáčení probíhalo v Itálii ve městě Siena. (M.B)

 • - Takmer celý film bol natočený presne paralelne s dejom, a to za 4 mesiace. (MikaelSVK)