Vrána: Město andělů

Alex McDowell

Kostýmy:

Kirsten Everberg
  • igi B.

Ash není Eric. Rolí ani obsazením. A druhá Vrána přilétla na lidský svět se značně přistřiženými křídly. I když onu komixovou ponurou atmosféru a temné kulisy tenhle film zas až tak moc nepostrádá, děj je poněkud plytký a herecké kreace jsou při všem tom zbytečném pitvoření a přehrávání místy (nejhorší snad je očekávaně Iggy Pop) spíše až směšné. Film jako takový je pak plný laciných klišé jen pro efekt a působí vcelku jako nepovedená snaha za každou cenu vytěžit z výbornou a sugestivní >jedničkou< proslaveného tématu maximum... Škoda. - - - - - (Poprvé viděno už někdy dříve na dvd, komentář po znovuzhlédnutí zde jako mnohý - 2.6.2008)(2.6.2008)

• merigieren

Tak máme místo holky mrtvé děcko, atmosféra jen černá, nikoli temná, hudba nic moc, hlavní herec nesympatický a hlavně ta maska není ani maska. Jediné pojítko s minulostí je ta malá holka co vyrostla, Ale hlavně, ten film postrádá myšlenku, máme jako minule skupinu padouchů a jejich vraha, ale nic kolem, zůstala strohá bitka bez špetky nápadu.(9.2.2011)

Vincent Perez mi v hlavní roli mstitele ze záhrobí vcelku (vcelku velmi - přiznám se, že více, než Brandon Lee) seděl a jednoduchoučký příběh, zasazený do příjemně potemnělé atmosféry novogotického města zločinu, není, alespoň dle mého názoru, o nic horší, než byl ten v původní Vráně. Dvorní režisér klipů The Cure, Tim Pope, se pustil na "stará kolena" do celovečerního filmu a nemyslím si, že by si vedl až tak špatně, jak by ze zdejších XY% mohlo vyplývat.(2.5.2007)

Vrana trafila do čierneho. Pre mňa je ten film modlou, aj keď pár výčitiek by som mal (zbytočný humor, príliš patetickosti), no tie sú len smietkou oproti lichôtkam. Zato Vrana: Mesto anjelov je taká ako som si ju vždy sfilmovanú predstavoval - minimum emócií, hlavný hrdina na motorke brázdi bizarné LA, pomsta je prvoradá... No áno, je to béčko, ale Vrana je v prvom rade komiks, až potom film. Takže výdatne komiksová atmosféra, extravagantní zloduchovia (najmä famózny Iggy "Křivák" Pop) a po dokonalom Brandonovi Lee aj nemenej charizmatický Perez sú pre mňa jasnou voľbou. Nebyť pár prehmatov a nedomyslených scén, bolo by to za *****.(10.10.2010)

Viděla jsem všechny zpracování tohohle filmu a zatím rozhodně vyhrává právě toto.Už protože se mi ze zatím ze všech herců líbil nejvíc Vincent Perez který roli zahrál skvěle.A temná gotická atmosféra která je vlastně základ celého filmu je povedená.Hudba je taky bezva takže nevím co se na tom někomu nelíbí......(27.4.2012)

• - Iggy Pop se měl objevit v roli Funboye původně už v prvním snímku filmové série. Kvůli časovému vytížení se však mohl zůčastnit až natáčení tohoto pokračování. (korbitch22)

• - V den oslav Svátku mrtvých hraje v ulicích kapela Deftones a hraje song "Teething", který se také objevil na soundtracku k filmu. (Eldrick)

• - Ve filmu zazní i „Sean Olson“ od skupiny Korn. (Terva)