Dan Saxon (Charlie Sheen) je horlivým a výbušným arizonským policajtom, ktorý vypisuje pokutové bločky a dohliada na miestnych indiánov. Jeho výbušnosť ho dovedie do situácie, v ktorej má na výber buď odchod do dôchodku, alebo úlohu v tajnej operácii. Jeho úlohou má byť nepozorovane preniknúť do motocyklového gangu, ktorého členovia obchodujú s drogami a zbraňami. Saxon úspešne zvládne svoju úlohu a zapadne do motorkárskeho prostredia. Postupne sa vytvára jeho vzťah k fotografke Renee (Linda Fiorentino), ktorá pozoruje život gangu, ale zároveň tiež odhaľuje Danovu totožnosť. A ten, akoby posadlý týmto novým spôsobom života, začne pochybovať o tom, na ktorej strane vlastne stojí. Naviac ho neustále prenasleduje tieň vlastnej minulosti. Zdá sa, že mu nezostáva nič iné než podľahnúť. (sliver)

montel

Dan Saxon (Charlie Sheen) je policista, který má za úkol infiltrovat se do velmi nebezpečného motorkářského gangu v čele s jejich vůdcem Krvákem (Michael Madsen). Dan se v gangu osvědčí a Krvák díky němu vydělává dost peněz. Proto nabídne Danovi členství v jeho gangu jehož odmítnutí se alevtvrdě trestá. Základním pravidlem pro tento vstup ovšem je spáchat zločin...Tak musím říct, že halucinacemi provrtaný Charlie Sheen mě osobně dost vadil. Ale jinak docela slušný akční film ve stylu Studený jak kámen, který je ovšem o třídu lepší. 55% ()

titi74

Charlie Sheen a Michael Madsen vo forme v príbehu podľa skutočných udalostí o policajtovi ktorý sa dostane do motocyklového gangu ma fakt dojal , rocková hudba ,motorky pekné ženy .Scenárista Larry Ferguson natočil veľmi pútavý a pravdivý príbeh . ()

leonskennedy

Motorky ,Madsen ,Linda Fiorentino i když trošku nevýrazná a hlavně Charlie Sheen v motorkářským oblečení s fousy a řepou na hlavě, bojuje nejem se svými démony a postupně se mění až téměř v šílence.. ()

Bragi66

Kdo má rád amerikánské motorkářské gangy a jejich policejní infiltrátory, tak toho by to mohlo zajímat. Vypadá to ale, že se to nemůže rozhodnout mezi motorkářským srdcerváčem, komedií a parodií. Inu - ke všeobecnému vzdělání to asi patří, a každý ať si to přebere po svém. ()

DeTomaso

Tak tenhle film je už kultovní záležitost, aspoň v motorkářských kruzích. Nejde sice o žádné veledílo, ale oproti ostatním brakům z prostředí motorkářské komunity vyčnívá. Možná proto, že je inspirován skutečným příběhem. Můžeme sledovat přerod hlavního hrdiny z průměrného policisty na tajného agenta operujícího v prostředí motorkářského gangu a jeho následné balancování na hraně mezi dvěma světy. Příběh Daniela Saxona se odehrává v duchu staré indiánské legendy a nepostrádá určitou dávku tajemna, zároveň je film prošpikován nezapomenutelnými hláškami. V té souvislosti nutno pochválit skvělý dabing, který nemá chybu. ()

PedroRosa

Vynikajúci film...videl som ho snád 50x a stále ma baví...Charlie je tam super a Madsen si to doslova užíva...skvelý český dabing ()

Elvis Jagger

Dodnes jeden z naj filmov 90tych rokov. Madsen a Sheen excelujú, ak vždy je tam nejaká lacná hluchota, našťastie len pár minút, akčné, zábavné, dramatické, skvelé. Pak sem vzal to zasraný kladivo a povídám, rozbiju šišku tvý starý. Skvelý monológ. V který zasraný ulici bydlíš. Když sem byl malej chtel sem víc. Samá perla. ()

Kowl3r

musím dať 5 aj keď z nostalgie ale je to VHS klasika mojich mladých čias...rozhodne lepšie ako Stone Cold aj keď má film hodne nelogických a hluchých miest... ale proste "na začátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek"... oddychovka, ktorú z času na čas zlupnem ako malinu... ()

pelegryna

Motocyklové gangy....zjevně zatím neprozkoumaná subkultura, ale to přinese čas.K filmu samotnému .... Mnoho chyb!!! Nečekaně chytající ruka lampu při milování Charlieho a Lindy...Potom Krvákova bitka v baru..běs a hrůza, ale pravdou je, že Dan Saxon si zahrál v tom filmu a je to frajer s knírem co kouká na to když Charlie mydlí policajta.. Asi to bude tzv motokultovka, i když o motorkách to není.... ()

zsh3

Podle mě nejlepší motorkářskej film vůbec. Scéna jak vletí do baru s motorkou, napálí to do jukeboxu a pak se zeptá: "máte někdo oheň?" je výborná a vždycky mě rozesměje. Tenhle film mám rád i kvůli hudbě, prostě pro mě srdcovka. ()

Ghedina

Nemůžu si pomoci,ale Charlie Sheen nemá v akčňácích tohoto typu co dělat.Sežeru mu vyplašence v Četě,pobavím se ve Žhavých výstřelech a Dva a půl chlapa,ba neodtrhnu od něj oči na Wall Street,ale tady by mohl mít zjizvený xicht a paruku třeba až po kolena a stejně mi bude připadat strašně nepřirozený.Na druhou stranu spojení traumatických vzpomínek z dětství s drsným přístupem gangu,které pomalu kráčejí po vedlejších silnicích,až se střetnou na křižovatce v Sidově palici a udělají z něj chodícího a jezdícího psychopata se režisérovi a hlavně Charliemu nesmírně vyvedlo.No nebudu chodit dlouho kolem horké kaše.Motorky ,potažmo choppery mám rád,příběh postavený na tradičních základech,močení na Pythones vestu a samozřejmě čůro,jsou v pohodě.Divný sex,divný pool,Madsen jako vůdce na červeném chopperu,pochcaná motorkářská gorila a samozřejmě čůro už zas až tak moc ne.Takže průměr.Čus ()

Cecko

Podle mě je to hodně dobrý film. Plus pro něj je, že byl natočen podle skutečné události a není to tedy jen nějaký rádoby emocionální výlev scénáristy. Také se mi líbí rovnováha mezi humorem a vážností. A že tam není moc akce? Jak si to prosím představujete? Hromady mrtvol, hromady nábojnic, hromady použitých injekčních stříkaček a tak? ()

Megahead

Prekvapila ma informácia na konci, že film bol inšpirovaný skutočnou udalosťou. Sheena ako herca uznávam, ale jeho prítomnosť nezachránila miestami plytký dej filmu a niekedy až naivné scény. Pritom motorkársky gang ponúkal možnosť prepracovanejšieho / zaujímavejšieho deja a nápaditejší sled udalostí. Taktiež dialógy mohli byť kvalitnejšie... ()

andreas_tool

Na počátku všeho bylo jen slovo Boží a pár svařenejch trubek. Tenhle film je nejen (motorkářská klasika). A ještě skvělý Sheenův výkon, i scénář. Jo a českej' dabing tomu fákt sedí! Čůro, tohle musíš vidět! Vcelku sentimentálních 5*! ()

CaptainPixel

Uzasne nechtena parodie na drsnacky motorkarsky filmy, prolozena nahotou, riznou muzikou a nekolika trapne citovejma momentama. Aneb nech si narust fousy, marenu a Madsen te nepozna i kdyz s tebou mel vyostrenej rozhovor z oci do oci. ()

godal odpad!

V životě už nedopustím,aby mi soud nad filmem dotvářely úplné nuly.Pročetl jsem jejich kecy a docela draze si film koupil.Už to budu stahovat zadara ze zakázaných webů,protože jinak bych si musel hodit mašli.Takové kraviny prostě patří do žumpy a tečka.Že je USÁ rozvojová země,kde opičky dávají dobrou noc-o tom žádná.Ale abych něco takového sledoval za peníze-to ani omylem ()