Zrušená svatba (E35) (epizoda)

• Německo

Uli Frank

Kostýmy:

Cornelia Streiter
  • topi80

Já se docela bavil. Ovšem diváky, kteří se chtějí dívat na film půlkou jednoho oka, jak je u sledování tohoto žánru zvykem, musím varovat, že než se stihnou zorientovat, kdo s kým, proč, jak a dokdy, tak za chvíli bude zase všechno jinak, pak se to ještě všelijak promíchá a na konci už z toho budou blbí úplně všichni včetně oddávajícího faráře. Potěšila mě zejména umělkyně bojující proti kapitalismu do chvíle, než si ji kapitalista začne vyživovat.(4.1.2020)

• alambert

Míru hlouposti takových filmů snad není třeba popisovat, co si ale zaslouží zmínku, byla scénka v kostele. To už bylo vážně za hranicí, nejen estetiky, ale i vkusu.(12.11.2012)

• mzss1

|5%| To je tak, když si na noční nevezmu notas a sleduju v děsně staré televizi debilní romantickou békovinu. Občas jsem se díval do mobilu a jen poslouchal a to mi myslím bohatě stačilo. Určitý nápad by tu byl, ale zpracováno je to děsně debilně. Prostě nelogická romantická pakárna, hloupé chování postav atd. Těch 90 min jsem vydržel teda – takže jedna zlatá medailička pro mě. Pár procent asi střílím za Gedeona Burkhardta, který mě bavil v Komisaři Rexovi a Kobře 11 (11 a 12.série). Tot vše.(20.11.2014)

• Havala

Komisař Rex si zahrál v "romantickém pornu", prostě nechutné od začátku do konce. Lindström nebo Pilcher, je to jedno.(30.6.2013)

• - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)