poster

Za mřížemi (TV film)

 • Česko

  Odsouzený k smrti

 • Kanada

  Lost Behind Bars

Drama / Krimi

Kanada, 2008, 83 min

Režie:

Scott Williams

Hudba:

Ron Ramin

Producenti:

Kirk Shaw

Scénografie:

Phil Schmidt

Kostýmy:

Karen Munnis
(další profese)
 • Tryskomyš
  ****

  Úžasný výkon Paget Brewster, dobrá zápletka a perfektní rozuzlení.(27.11.2010)

 • Michalee
  **

  Nemám rád filmy, kde i já, který obvykle nechápe zápletku, od půlky filmu vím, jak tohle dopadne... Konkrétně od scény, kde je útok na kameramana, za mě 40%(5.5.2011)

 • P@\/EL
  ****

  Celkem dobrý thriller s krimi nádechem a trochou akce. Na můj vkus tu bylo až málo napětí. Příběh muže odsouzeného za vraždu je zajímavý a v průběhu děje se celkem pěkně rozvijí. Filmu nechybí zvraty a nečekaná odhalení. Ze všeho nejvíc se mi ale líbil závěr, který do poslední chvíle opravdu nečekaný.(13.4.2010)

 • dawid
  *

  Ne, ne, ne a ne! Herecké výkony za hranicí dobrého vkusu, nesympatické figury (všechny), televizní zpracování, absence atmosféry... K tomu si připočtěte dokumentaristku, jejíž postava šustí papírem tak nahlas, že přehlušuje i horkou tužkou psané dialogy. Strašně nerad píšu negativní komentáře, ale tady to prostě jinak nejde. Proč tedy ta jedna hvězdička? Za těch pár záběrů kanadské venkovské krajiny, ze které cítím tajemné chvění - i kdyby to někdo natočil jen přes čočku mobilního telefonu... P.S.: Je náhoda, že zde není uvedeno jméno režiséra nebo film opravdu nikdo nerežíroval? Přikláním se k variantě 2 :-) (22. 11. 2010)(22.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace