Za mřížemi (TV film)

Scénografie:

Phil Schmidt

Kostýmy:

Karen Munnis

Úžasný výkon Paget Brewster, dobrá zápletka a perfektní rozuzlení.(27.11.2010)

• Michalee

Nemám rád filmy, kde i já, který obvykle nechápe zápletku, od půlky filmu vím, jak tohle dopadne... Konkrétně od scény, kde je útok na kameramana, za mě 40%(5.5.2011)

Celkem dobrý thriller s krimi nádechem a trochou akce. Na můj vkus tu bylo až málo napětí. Příběh muže odsouzeného za vraždu je zajímavý a v průběhu děje se celkem pěkně rozvijí. Filmu nechybí zvraty a nečekaná odhalení. Ze všeho nejvíc se mi ale líbil závěr, který do poslední chvíle opravdu nečekaný.(13.4.2010)

• dawid

Ne, ne, ne a ne! Herecké výkony za hranicí dobrého vkusu, nesympatické figury (všechny), televizní zpracování, absence atmosféry... K tomu si připočtěte dokumentaristku, jejíž postava šustí papírem tak nahlas, že přehlušuje i horkou tužkou psané dialogy. Strašně nerad píšu negativní komentáře, ale tady to prostě jinak nejde. Proč tedy ta jedna hvězdička? Za těch pár záběrů kanadské venkovské krajiny, ze které cítím tajemné chvění - i kdyby to někdo natočil jen přes čočku mobilního telefonu... P.S.: Je náhoda, že zde není uvedeno jméno režiséra nebo film opravdu nikdo nerežíroval? Přikláním se k variantě 2 :-) (22. 11. 2010)(22.11.2010)