Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení... Jste připraveni na zákaz vycházení? Trojice nebojácných dobrodruhů Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin ze zábavného dokumentárního seriálu o dobrodružstvích na místech, kde údajně straší, do toho jde po hlavě. V každém dílu se trio nejdříve seznámí s historií strašidelného místa. Vyzpovídá historiky i očité svědky a vyzbrojí se příběhy o duších těch, kteří tam zemřeli. Nakonec se tam Zak, Nick a Aaron nechají zamknout od soumraku do úsvitu a stráví noc vyvoláváním duchů. (TV Prima)

Yze odpad!

Tento pořad je odpad na entou,to nemůže nikdo brát vážně ani jako pohádku.Takové oblbování blbů si nezaslouží ani jednu hvězdu. ()

Honza__St.

Já jsem fakt takovej smolař. V životě jsem neviděl žádnýho ducha ani mimozemšťana. Holt se asi budu muset přestěhovat do té Ameriky, když tam o ně zakopávají na každém rohu, teda aspoň podle pořadů jako tenhle. Ale určitě bych se je nevydal hledat s touhle praštěnou partičkou. Koneckonců kdybych já byl duch a oni na mě spustili svoje obvyklý kecy, tak pokud bych nebyl schopnej je poslat do pr**le, šel bych strašit jinam. Jedna hvězdička za to, že je to občas docela sranda, byť to bezpečně nebyl původní záměr. ()

GIN_ odpad!

Sice chápu, že se Zakovi a jeho kámošům ze střední nechce jít do háku a tak radši budou běhat po půdách a dělat na kameru připosraný z vrzajícího schodu, ale už nechápu, že jim to někdo žere. ()

jeany23

Ale jo, jako menší postrašeníčko na páteční večer to není špatné. Jestli je to celé fake nebo ne, to nevím a je to vlastně jedno. Kdo tomu věří, ten bude spokojen. Kdo nevěří, toho stejně nic nepřesvědčí. Akorát: proboha, když už nějaký duch promluví, proč je to překrytý českým dabingem ?!? ()

papez12

Velice zaujímavé sledovanie. Už viem odkiaľ brali/okopírovali všetko tvorcovia filmu Grave Encounters (2011). Fakt neviem, či je to všetko len fake, ale ak aj áno tak urobený skvele alebo či to je skutočné. Ja som sa miestami dosť bál, a keď to je reálne, tak potom uff. Night vision kamery, záznamy zvuku, rôzne veci zachytené či na video, foto, audio rekordér. Asi najlepší seriál svojho druhu o duchoch a paranormálnych javoch. ()

jahdahkaleem

Jsou zde 2 možnosti: Buď je celý cyklus jeden velký fake, což by indikovalo ohromný filmařský um, fantazii a smysl pro autenticitu a hodnocení 5*, nebo jde opravdu o pravdivý materiál, a za ten by trojice aktérů zasloužila hvězd alespoň deset, protože odvaha kterou kluci prokazují je neskutečná. Ještě lze brát v úvahu 3. možnost, nebo-li že je to půl napůl, ale tu bych beztak hodnotil opět pětkou. Zkrátka, jde o obrovsky sugestivní dokumentární seriál, který žádný duchařský či hororový fanoušek nemůže nechat bez povšimnutí. Je obrovská škoda že zatím nejsou k dispozici české titulky, ale show si rozhodně užije i ten kdo si s angličtinou netyká. Doporučuji! ()

Artemida

Stejně jako Dobyvatelé ztracené pravdy, mi tenhle pořad sedl. Tyhle dva se asi srovnávat moc nedají, jelikož Ghost adventures jsou na vyšší úrovni, ale i tak, říkám ano! ()

GlaDOS

Zajímavý nápad na reality show. Mnohem lepší, než se koukat na partičku vymaštěnců zavřených v nějaké vile. Stejně bych se na to ale koukat pravidelně nedokázal. S dokumentem to nemá pranic společného takže netuším, co to dělá na Zoomu. ()

Mi.chals odpad!

Prosím? Stačí se podívat na "galerii" a z těch pitomých výrazů vám musí být jasné, co je to kravinec. Natáčejíc rádoboby strašidelné něco, pouští do toho různý hukot kvůli atmoféře, takže stejně není nic slyšet, nemluvě o dabingu, který vám řve přes to.. Prosím všechny 5ti hvězdičkové hodnotitele ať mi napíší do zpráv číslo epizody kde je opravdu něco vidět. Stejně jako v mraky podobných pořadech se honí za něčím co nikdy nenatočí.. ()

razo01 odpad!

Chalani by mali zacat robit nieco uzitocne (u cestárov, sadrokartóny, vo výrobe, šoférov...). Jak to moze mat 68% doteraz nechapem. ()

Figuto odpad!

Megasračka. Neuvěřitelné, že v dnešní době vznikají takové skvosty a že se na to někdo dokáže dívat, dokonce tomu věřit! ()

Nyron

Tento pořad není v zásadě špatný. Na poměry své kategorie je naopak docela dobrý. JENŽE.... Pořad hraje na naši mysl za pomocí "reálných" lokací a zdánlivě pravdivých přiběhů ruzných lidí. JO, proč ne. Třeba na tom i nějaká ta pravda je. Každopádně to člověku leze pod kůži. Tohle je docela silná stránka pořadu. Je tu však mnoho věcí, které ho shazují. Tak například, nikdy to nemá hlavu ani patu. 40 minutová stopáž prostě nestačí a tak je to celé takové kostrbaté, každou chvíli jiná situace, když se objeví "duch" prohodí sním pár slov, a už jsou zase jinde. Nikdy se nedozvíte žádné závěry, a celkově to vždy končí otevřeně.... Je to pořad ja já říkám ala "Cheeseburger z mekáče"..... Dostanete jen tolik aby jste nastartovali chuťové pohárky, ale nezasytíte se!!!! Za to vše zmíněné strhávám 2*. No a pak tu mám ještě ten debilní americký styl produkce, kdy vám během těch 40 min všechno furt dokola pouští 3x znova, 5x vám všechno stihnou zrekapitulovat a 10x říct "ještě uvidíte". Kdyby to tam nebylo, možná by se vlezlo víc toho, co lidi zajimá. To je za mě další hvězda dolů. Ačkoli je tedy tento pořad dobrý a já se na něj rád podívám, dal bych mu normálně jednu hvězdu. Jelikož je ale takovýchto pořadů jako šafránu, dám jednu navíc za exkluzivitu. ()

Monicina

Niektoré diely lepšie, iné horšie. Ako pozitívum vidím moderné zaujímavé prístroje a určité výsledky ako aj odvahu hlavných predstaviteľov. Negatívum: tie hororové vsuvky sú zbytočné a len to celé robia gýčovým a miestami nepresvedčivým, nuž ale to je typické "made in USA". Hlavne čo mi na tejto show vadí, že závery sú akoby urýchlené a odfláknuté a nič sme sa poriadne nedozvedeli. Neviem, čo si mám o celej tej relácii myslieť. Taká relácia "Paranormal lockdown" je už iná liga. ()

pupidup

Me to spis rozesmalo a pak nudilo,nez vystrasilo... vykrikovani a uskakovani.. ted,ted se to stalo.. videli jste to? A VIDELI JSME PRD. 😀 ()

Zapka odpad!

Kdyby protagonisté každé sdělení neopakovali 10x, dala by se stopáž stáhnout na 15 minut a i tak by to bylo hodně. ()

Rangifer

"Někteří lidé na duchy věří, jiní zas ne." Já na duchy a zlé síly věřím a proto se na ten pořad rád dívám. Jojo, jen se mi posmívejte, že věřím na duchy. Věřte ale, že je na světě hodně lidí, kteří věří že země je placatá a Amerika bojuje za demokracii. Ale o tom jindy. Místa která navštěvují mnohdy nahání i přes obrazovku husí kůži, obzvláště když se k místu váže nějaká špatná událost. Pro ty, kteří ten pořad ještě neviděli a mají zájem se kouknout, doporučuji shlédnout díl s českými titulky, český dabing je zde strašný a když z přístroje mluví duch, tak to ten český dabing kazí, jinak bych dal 5 hvězdiček, ale ten dabing hlasů duchů že spiritboxů mě sere. ()

MRParis

Opravdu velmi zdařilý seriál při kterém běhá mráz po zádech. Ani jse nedivím tak malému hodnocení protože lidé na duchy nevěří, ale to by měli protože tenhle seriál není žádná falešná slátanina ale skutečné vyšetřování. ()

Neikn

Jakoby to bylo včera, když jsem se jako malý každý pátek večer těšil na další díl tohoto pořadu. Chápu že někteří lidé mají duchy a jiné nadpřirozené jevy jako nesmysl a ztrátu času, ale každý máme potřebu v něco věřit, i když je zjevné, že to nemusí být skutečné, jinak by byl svět mnohem depresivnějším místem. Tento pořad je nejspíše nejlepší svého druhu, a za tím si stojím. Všichni herci/moderátoři jsou sympatičtí, někdy je tento pořad dost přehnaný, ale někdy je to příjemné zlepšení večera. Spousta lidí dělá chybu, že si to pouští jako horor a potom jsou zklamaní, když si chcete něco takového pustit, tak je důležité u toho moc nepřemýšlet, a brát to trochu jako takový kryptologický dokument, navíc se tam často můžete dozvědět zajímavosti o známých, či neznámých strašidelných místech, což je určitě plus. ()