Prima SVĚT

(pořad)
Publicistický
Česko, 1995, 25 min

SVĚT 2009 je publicistický pořad vysílaný na TV Prima a moderovaný Janem Kudláčkem. Tento pořad každou neděli informuje diváky o různých zajímavostech a událostech ze světa, které se za týden udály. (Dawid199)

Yardie

70%. Zajímavý pořad, kdy po nedělní snídani u něj dopiji svůj půllitrový hrnek ranního čaje. Zajímavé reportáže a novinky. Člověk se u toho nenudí a ještě se něco dozví. Howgh! ()

TheTrox

Originální pořad na stanici televize Prima. Po ránu se tímto malým okénkem moc rád podívám do světa.Celkové hodnocení: 75% ()

lu-cinka

Zajímavosti z celého světa - někdy velmi zajímavé někdy méně, ale pro mě pořád stejně dobré. Moderátoři jsou příjemní, nenucení. Nova se ho snaží napodobit svým Kořením, ale nějak jí to nejde. Myslím, že Svět má své stálé příznivce a je to jen a jen dobře ()

SidneyP

Už to tolik nestíhám jako kdysi, ale když na to narazím, koukám se. Skvělá ukázka toho, jak má vypadat pořad o publicistice. 80%. ()

Karp

Reportáže byly zajímavé, pořad dobře sestavený, ale nikdy jsem se nesrovnal s náladou, která se na mě z televize linula. V neděli dopoledne bych osobně uvítal více klidu:-) a ne cestování z místa na místo. Vždycky mi to evokovalo myšlenku zvedni se z postele, sbal se... anebo víš co? Zítra mazej do práce:-). Sám nevím proč, ale podobné pořady raději večer. Jinak ovšem není možné co vytknout. Jedna hvězdička dolů za vysílací čas a jedna hvězdička za moderátory. ()

kubilov

O něco lepší, než novácké Koření, jelikož sází hlavně na zajímavost a zábavu, což se v tomto případě poměrně daří. Takže na český poměry spokojenost. ()

ESNYR

Když tohle začalo ( 1995 ) bylo to delší a plné reportáží a zajímavostí. Teď posledních pár let to neustále zkracují a i ty reportáže jsou takové jakoby jen orientační a zdá se mi že i dost neosobní. Dříve moderátoři cestovaly po celém světě, zatím co teď už jen odvisílají nějaké "propagační" materiály z dané země ( nebo tématu ) a hotovo. Škoda. ()

marrrrian

Stručne a zaujímavo zhrnuté reportáže o rôznych akutalitách, kuriozitách a zaujímavostiach z rôznych častí sveta. Výborne to naladí a naštartuje do nového dňa. ()

Desmi

Je to taková změť nesourodých informací z celého světa. Tu z Afriky, tu z Austrálie.. Jednotlivé reportáže jsou většinou objevného charakteru a rozhodně vás v neděli po ránu nenaserou, což je super.. =) O jeho kvalitách svědčí už jen doba, po kterou je vysílán.. ()

POETA.KNO

Již několik let stejný moderátor, stejná televize a stejný vysílací čas (neděle poránu). Zajímovosti z celého vesmíru! ()

Alvin

Primácká verze Objektivu, není vůbec špatná. Občas výběrem reportáží a celkovým zpracováním dokonce svůj starší originál předčí. ()