Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tondova maminka se dozví, že Tondův otec, který od nich před lety odešel, je těžce nemocný. Majda se rozhodne setkat se svým dědou, Antonínem Sovou, kterého v životě neviděla. Zuzka s ní vyrazí do lesů, kam Sova před lety utekl z Prahy... Josef jede s Hynkem a Alexem na „pánskou jízdu“ do vinného sklepa. Vezme s sebou Karla, který řeší, že si nerozumí s Honzou. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

JenYu

všechny recenze uživatele

Epizody seriálů nehodnotím, ale v této mě naprosto dostala hláška Jany (Veronika Freimanová), která se ukazujíc na televizi (kde běží skutečný seriál, v němž hraje Radoslav Brzobohatý) ptá babi Běty (Nina Divíšková), zda ten herec v televizi není podobný Františkovi (Františka ve Vyprávěj hraje Radoslav Brzobohatý). Oceňuju, že si seriál dovolí takovýhle žertík :) ()

IvoP 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přestože to tak na první pohled nevypadá, tak Majda Sovová v době, kdy se tento díl odehrává, je již na střední škole (na zdrávce). Takže vlastně už v dílu Favorit (S03E25) by měla být Majda přeobsazena. ()

Reklama

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Exteriéry místa, kde bydlí rodiče Hynka Kupsy (Josef Polášek), byly natočeny v obci Veliká Ves ve Středočeském kraji. (Majda.Majdi)

Reklama

Reklama