Majoi neko Overrun!

• Japonsko Mayoi neko Overrun! (více)

Epizody(13)

Subjektiv

Vítejte na slosování postav do našeho nového seriálu. Hlavní hrdina - slušňák, dobrák se smyslem pro humor. Vedlejší postava č. 1 - Tsundere. VP2 - Neko-musume. VP3 - Otaku sidekick. VP4 - Vážný sidekick. VP5-Kozatá Onee-san. VP6 - Noble Lolita. Žánr - harémovka. Prostředí - škola, cukrárna. Scénář - standardní vztahová přelejvačka s komickými a dojemnými momenty. Přidaná hodnota - ubraná (samozřejmě by se dalo vymyslet spousta keců o obtížích dospívání, zodpovědnosti, upřímnosti a tak, ale já se toho vzdám). Po 3 dílech **. Nelze vydržet dále. ()

Zíza

Já vím, je to začátek, ale přesto si nemyslím, že se můj názor na tohle anime zlepší (zvedne). Ve směs Tsundere nemám ráda a tuhle už tuplem ne, nemám ráda, když je někde moc zvířat a některá hrají téměř prim. Tady máme kočky. O co tam vlastně jde? Nějak jsem nepostřehla, že by to mělo nějaký příběh. No, třeba se na konci ukáže, že to nějaký příběh mělo. Ale to už nevím, jestli to zjistím. Asi se ještě s přihmouřeným okem podívám, co tento skvost může nabídnout, ale bojím se, že rychle to oko zavřu a zacpu uši. Všechny ty zdejší archetypy mi děsně lezou na nervy - je jich tu moc, špatně hrají na housle a jsou moc typiční. Pořádné klady se mi ještě nepodařilo najít. Kdyby něco, ozvu se. ()