Příležitost dělá zloděje

• USA Henry's Crime (více)
Trailer

Obyčejný chlapík jménem Henry (Keanu Reeves) je svými známými nevědomky vtažen do bankovní loupeže. Celá akce se ale moc nepovede a Henry je jediný, koho chytí. Odsedí si čtyři roky. Když se konečně dostane ven, zavede ho život zpátky do oné banky, kde si to najednou uvědomí - seděl za čin, který nespáchal. Tak proč to teď nenapravit? (ElKamil)

Trailer

Xmilden

Keanu Reeves začíná mít seriózní problém. Jestli tohle je jediný film, o který v roce 2010 zavadil, tak to nevěstí nic dobrého. Jeho kariéru můžou teď zachránit snad jen 47 Roninů. Henry's Crime je unylá, nudná a zbytečná záležitost, kterou natočil nějaký břídil. Doporučuju všem, aby se tomuto filmu velikým obloukem vyhnuli. V opačném případě je čeká zklamání. ()

Fr

,,TVÝM SNEM JE BANKA?“...,, JO.“...,,JAKÁ BANKA?“...,,TU, CO JSEM NEVYKRADL.“...,,TO JE TVŮJ SEN?“...,,JO.“...,,CO JE TO ZA UJETEJ SEN?“ ..... /// Reevesův ,,Henry“ je tak nezajímavej chlápek a vlastně všichni tu ukazujou, že vykrást banku je děsná nuda. Možná nejde ani tak o banku, ale o šťastná rozhodnutí....nebo o to, co jsme v životě ochotni riskovat. DIVADLO – ŽIVOT HENRYHO – ČECHOV – LIDSKÉ CITY. Když divadlo ve filmu, tak Cimrmani nebo Karamazovi. Tohle je nuda století! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímá mě, jakou historii má hra ,,Višňový sad“. 2.) Chystám se ,,udělat“ během divadelní hry. Banku. 3.) Hledám film na dobrou noc. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

hellstruck

Nuda, šeď, nuda, šeď. Henry's crime jsem ani nedokoukala do konce. Nebylo to vtipné, nebylo to napínavé, dramatické ani akční. Postava Keanu Reevese mi připadala jako mentálně zaostalá a tak hrozný a nudný herecký výkon bych od něj tedy nečekala. A scénář byl katastrofa. Ještě teď zívám, když si na ten film vzpomenu... ()

3DD!3

Strašná haluz. Jak celá loupež tak celý film. Reeves je bezvadně toporný ňouma, který to všechno svým způsobem ošéfuje, ale udělá to tak strašně pasivně, že v tom většina lidí asi ani neuvidí záměr. A Caan si podfukáře Maxe neskutečně vychutnává a za většinu srandy může on. Je fajn vidět ho v takovéhle roli. Paralela hry a loupeže sice vychází, ale nepřišla mi dost osudová na to abych z toho byl na větvi. Takže příjemné tři a snad se v "Moskvě" všichni nakonec sešli. ()

verbal

Mít Kínu šedé pitkáče a rozkrok vycpaný srolovanýma ponožkama, mám dojem, že hledím na dvojku Černého labutě! Sledovat nejnudnější bankovní loupež v dějinách kinematografie na pozadí Višňového sadu, způsobilo v mé hlavě naprostý yntelechtuální maglajz, až jsem si místy nebyl jist, jestli Lopachin náhodou opravdu mezi kácením ovocných dřevin neřádil někde v podzemí s krumpáčem, aby mohl Varje deflorovat trezor! No, nezoufám. Z něčeho takového by pašol v pizdu i samotný pan Pavlov, a ten napsal přes tři čtvrtiny scénáře! Aha, tak prý ne. Teta Wykydpédie tvrdí, že to byl Čechov. Mé klasické vzdělání je však neochvějné a nějaká plytká studnice moudrosti dnešních dvacetiletých polyhistorů, kterou může redigovat kdejaký retard, mě jen tak nezmate. Čechovovi by se z takové sračky tak akorát uslintali psi! ()