Příležitost dělá zloděje

Henry's Crime

Krimi / Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 108 min

• Pavlínka9

Doufám, že Keanu za tento film dostal alespoň pořádně zaplaceno, jelikož sice nápad s tématem - "Seděl jsem za vykradení banky, kterou jsem neudělal, tak až budu na svobodě, tak ji tedy vážně vykradu!" je dobré, ale špatně natočené. Jediným tahounem pro mě byl James Caan, který si tam sám vynikajícím způsobem vytvořil pomalu své vlastní prostředí a natáčel si tam oproti ostatním lidem z filmu, jiný, pořádný film.(19.8.2012)

Strašná haluz. Jak celá loupež tak celý film. Reeves je bezvadně toporný ňouma, který to všechno svým způsobem ošéfuje, ale udělá to tak strašně pasivně, že v tom většina lidí asi ani neuvidí záměr. A Caan si podfukáře Maxe neskutečně vychutnává a za většinu srandy může on. Je fajn vidět ho v takovéhle roli. Paralela hry a loupeže sice vychází, ale nepřišla mi dost osudová na to abych z toho byl na větvi. Takže příjemné tři a snad se v "Moskvě" všichni nakonec sešli.(8.7.2011)

• Xmilden

Keanu Reeves začíná mít seriózní problém. Jestli tohle je jediný film, o který v roce 2010 zavadil, tak to nevěstí nic dobrého. Jeho kariéru můžou teď zachránit snad jen 47 Roninů. Henry's Crime je unylá, nudná a zbytečná záležitost, kterou natočil nějaký břídil. Doporučuju všem, aby se tomuto filmu velikým obloukem vyhnuli. V opačném případě je čeká zklamání.(25.8.2011)

• Ondr@932

Suchý, nezáživný a nudný film. Druhou polovinu filmu jsem prospal. Je vidět, že můj oblíbený herec Keanu Reeves začíná upadat a začíná natáčet s samých sra*ká*h :-(( Bohužel... Například bych ho velmi rád viděl zase v nějakém Sci-fi. Což se asi nedočkám jelikož momentálně chystá samurajský film tak snad mu aspoň konečně výjde...:-) Dávám 2/10(11.1.2013)

Mě se ten film opravdu líbil. Bylo to příjemné, odpočinkové. Keanu mi přišel nádherně uvěřitelný a jeho proměna z laxního ňoumy, který je vlastně rád za to, že unikl do vězení z toho nudného stereotypního života, který žil, příjemná. Škoda jen, že film není dále dotažen do konce. Ty závěrečné scény mi ve filmu opravdu chyběly. Ale jinak jsem si to užil. 65%(2.10.2012)