poster

Příležitost dělá zloděje

 • USA

  Henry's Crime

Krimi / Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pavlínka9
  **

  Doufám, že Keanu za tento film dostal alespoň pořádně zaplaceno, jelikož sice nápad s tématem - "Seděl jsem za vykradení banky, kterou jsem neudělal, tak až budu na svobodě, tak ji tedy vážně vykradu!" je dobré, ale špatně natočené. Jediným tahounem pro mě byl James Caan, který si tam sám vynikajícím způsobem vytvořil pomalu své vlastní prostředí a natáčel si tam oproti ostatním lidem z filmu, jiný, pořádný film.(19.8.2012)

 • nirvana91
  ***

  Keanu Reevesa mám rada, je môj obľúbenec. V tomto filme však stvárňoval tak divnú postavu, že mi ho mierne ľúto prišlo. Však on má na viac. Ale aj tak potešilo. Henry Smith, verný manžel a vrátik na colnici, sa nudí v živote, tak sa nechá zavrieť do väzenia za zločin, ktorý nespáchal – lúpež banky. Odsedí si za to pekné 3 roky (počas ktorých sa manželka znova zaľúbi do iného) a potom, div sa svetu, rozhodne sa VYKRADNÚŤ BANKU!!! Však načo by sedel za niečo, čo spáchal, keď si odsedí väzenie za nič a dotyčný zločin spácha až po odsedení? :D To je logika.. Ale na druhej strane, pekne sa to vykrádanie prelínalo s hraním v divadle pod vedením podareného rusa. A Keanu, zvodca žien, si stihol naraziť novú ženušku.(26.10.2012)

 • Spike23
  ***

  Vzhledem k obsazení to moje očekávání rozhodně nesplnilo. Přitom nápad je skvělý a i když většina hlavních herců se v komediích nevyskytuje, připadali mi právě pro komedii jako stvoření ( Koho by nepobavil pohled na flegmatického suchara Reevese, celý film jsem přemýšlel, jestli to jenom hraje ). Dokonce i některé momenty byly vynikající, kvůli kterým by si film mohl zasloužit i vyšší hodnocení, ale v závěru to je prostě jen další průměr. Pokaždé, co mi začínalo připadat, že se to každou chvílí rozjede, nakonec všechno ustalo a čekání bylo marné, o závěru ani nemluvě. Celkově se jedná asi o jeden z nejnevýraznějších filmů za poslední dobu a jen stěží si na to ještě za půl roku vzpomenu ( možná tak díky hlavní trojici herců ).(6.6.2011)

 • Petyas
  ****

  Mě se ten film opravdu líbil. Bylo to příjemné, odpočinkové. Keanu mi přišel nádherně uvěřitelný a jeho proměna z laxního ňoumy, který je vlastně rád za to, že unikl do vězení z toho nudného stereotypního života, který žil, příjemná. Škoda jen, že film není dále dotažen do konce. Ty závěrečné scény mi ve filmu opravdu chyběly. Ale jinak jsem si to užil. 65%(2.10.2012)

 • Blazis34
  **

  Tak za prvé označení komedie si myslím, že zde není na místě. Jde spíše o drama. Komických situací tam opravdu mnoho nebylo. Za druhé jsem čekal od tohoto díla určitě více. Přes hodinu a půl šlo o to, jen vykopam vrstvu hlíny a vykrást trezor, žádný dlouhodobý plán, žádná hvězdná loupež. Vše takové až moc klidné. Až na herecké obsazení, kde dominoval nečitelný Keanu Reeves, bylo vše velice průměrné. Dávám 40% - dvě hvězdy.(16.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace