European Poker Tour (TV pořad)

European Poker Tour

Dajto v pokri: European Poker Tour

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2005

Komentáře uživatelů k TV pořadu (25)

Poker je svetový fenomén. Vďaka European Poker Tour si môžete z tepla domova naplno užívať stratégie, blafy, hecovanie, rozdielne mentality hráčov a samozrejme aj tie najmenej pravdepodobné kombinácie kariet, ktorým sa dá tiež hovoriť hráčske šťastie. Mne český komentár sedí. Je z komentátorskej dvojice poznať, že poker majú naozaj radi, ale neberú ho smrteľne vážne.(28.12.2012)

Záznamy jedněch z největších pokerových turnajů Evropy doplněné o perfektně sedící komentáře L.Staňka a V.Rychtaříka, které mě opravdu baví! Vědí o čem mluví, pokeru jakž takž rozumí a místy mají i velmi vtipné průpovídky. Co se týče hry - prostě poker...kdo ví, ví :)(28.5.2013)

Jakož to amatérský, ale vášnivý hráč pokeru, musím říct, že tenhle pořad umí i učit. A jasně dává za pravdu těm, kteří tvrdí, že je poker dovednostní hra. Různé rubriky a rozhovory s hráči. Dále pak rozbory určitých hand samotnými aktéry. Prostě špička. Navíc povedený CZ komentář. Tedy minimálně narozdíl od konkurenčních TV. Jen upozorňuju. Jestli máte doma 100 000 a nevíte jak je utratit na EPT nejezděte. Není to tak lehký jak to vypadá v TV. Neodpustím si dodatek. proč se na to dívá a hodnotí to jedinec, který k pokeru nemá vztah?(3.12.2013)

Nejlepší pokerový pořad. Pro ty, kteří poker žerou a baví je sledovat mistry při práci a něco pochytit se jedná o naprostou povinnost. Neviděl jsem s českým komentářem, ale ten originální stojí za to. 9/10(7.9.2014)

Pominu-li fakt, že turnaje se neodehrávají pouze v Evropě (jak by se podle názvu mohlo zdát), tak je to skvělý pořad pro milovníky pokeru s velmi dobrým a kvalitním komentářem, dokreslujícím perfektní atmosféru. Každý díl s českým komentářem uteče sakra rychle!(15.11.2015)

EPT je rozhodně lepší než WPT. A to bez pochyb. Obzvláště v posledních letech.(23.2.2011)

Pokerface.(18.3.2015)

S duem Rychtařík-Staněk je velká zábava. A o tom má poker být! Hvězdičku ubírám za špatný střih.(29.12.2013)

Může se zdát, že jde o slabšího bratra World Poker Tour, ale zdání klame. Co se týče kvality hry a samotných hráčů v posledních letech je EPT v předstihu. Jednoduše proto, že na EPT se schází evropská elita, které se přes moře nevyplácí tak často jezdit a na WPT se schází mnohem větší počet amatétů. Každopádně se rád podívám na jakýkoliv poker světové úrovně. 80%(17.6.2010)

Těžko hodnotit, jde hlavně o to jací se sejdou hráči.(23.12.2012)

Slabší odvar WPT, ale i tak velmi dobré. Škoda, že na nova sportu jak WPT , tak EPT komentují špatní komentátoři, což ubírá také na kvalitě. Pánové bysi měli vzít příklad z komentování high stakes poker v americe.(16.12.2009)

Buď Poker milujete alebo Vás proste nezaujíma.(1.4.2013)

EPT je moje oblíbená pokerová série, takže záznamy z téhle tour mě baví jakožto hráče i diváka (hlavně super high rollery). Český komentář je náhodou super a pobaví.(8.7.2013)

Velice poutavé zpracování nejvýznamnějších evropských pokerových turnajů. Palec nahoru za nadabování, o které se s grácií stará duo L.Staňěk a V.Rychtařík. Jejich hlášky a postřehy jsou skvělé a celou hru patřičně oživují.(29.12.2013)

Jako fanoušek pokeru se mi tento pořad líbí a s dvojicí komentátorů Staněk + Rychtařík se vždycky zasměji. Hraje se v zajímavých destinacích po Evropě.(30.5.2014)

Pěkný pohled na hru nejlepších hráčů na prestižních evropských turnajích. Bohužel v Čechách to dost kazí komentář těch 2 "rádobyvtipných" šašků z novy. Se zvukem 3 hvězdy, ale se snižující se hlasitostí, kvalita pořadu stoupá(19.7.2013)

Moje hodnocení: 75%(24.12.2013)

80%(12.4.2014)

Pro pokerové nadšence (kterým jsem) pořad jak dělaný. Úroveň hodně zvedá kvalitní komentátorská dvojice Luděk Staněk/Vašek Rychtařík na nichž je vidět, že poker stejně rádi komentují, jako ho hrají. Prostě nemůžu dát nic jiného než plný počet.(28.7.2015)

EPT je jedna z nejlepších pokerových sérií. Český komentář není rušivý a dobře v pořadu sedí. A pro ty co píšou že poker hrají jenom gambleři, můžu říct, že jste buď blbci, nebo nevzdělaní lidi v oblasti pokeru. Víc se k tomu nemá cenu vyjadřovat, protože dotyční si stejně budou stát za svým i když o tom nic neví.(30.4.2013)

Tahle show zraje jako víno... s každou další řadu je to lepší a lepší podívaná, nevím jak je to možný:)(26.11.2013)

<< předchozí 1 2