Král duchů (S04E05) (epizoda)

Erlkönig

Drama / Historický / Krimi

USA, 2013, 59 min

Pátá epizoda a já jsem se nemohl odtrhnout od obrazovky. Že by šlo o nejlepší řadu seriálu? Už to tak vypadá. Děj je velice kvalitní a ještě se Eddie postaral o batmanovský závěr.(10.7.2017)

Spoilery! Zatím zřejmě nejlepší epizoda této nemastné a neslané série, i když nutno podotknou, že řádně smutná. Opět tvůrci vsadili na stejnou taktiku a popravili postavy, kterým bylo v posledních dílech věnováno více prostoru. Bohužel to odnesl nejsympatičtější a nejštíhlejší z bratrského tria Caponeových. Závěr se nesl v hodně smutném duchu, když se ze scény spakoval Nuckyho dvorní oblékač. Takže snad až na hloupou odbočku k travitelovi Thompsonovi Jr., měl tento díl patřičné grády. Navíc mám takové tušení, že Van Alden v závěru seriálu všechny napráská. Už teď toho ví více než by bylo zdrávo na člověka jeho bývalé pozice. Slabší 4 hvězdy!(10.1.2018)

”The rage you feel... Listen to me careful, it's a gift. Use it. But don't let anyone see it.” Diabolský Nucky vedúci synovca pekne po svojich stopách, nepodarená “predvolebná kampaň” v podaní bratov Caponeovcov a mladý agentík ukazujúci, že dokáže byť pri výsluchu veľmi presvedčivý. Konečne epizóda, ktorá mala náboj. Scénu opustili dve postavy z kategórie vedľajších, za to sympatickejších... 8/10(23.2.2018)