Skupina mladých lidí vyráží za turistikou do malebných norských hor. Po chvíli putování narazí na starý opuštěný hotel. Domnívají se, že se jedná o tajemný hotel dle legend opředený zlem. Po vzájemné výměně názorů se nakonec rozhodnou v hotelu nezůstat a vyrazí dál do přírody přespat pod hvězdami. Už je ale pozdě. Někdo nebo něco si nepřálo být rušeno a rozhodlo se to dát skupince opravdu výživnou lekci. (Korbitch)

Pattrick

Ou, ou ... teď jsme na průměru, přesto solidním průměru, místy poměrně napínavé, ale kde byl problém? No v chování postav, škoda, v jedničce se to dalo vydržet, ve šlapalo všechno, tady bohužel, kvůli tomu, že musel přežít, tak postavy by se takto nechovaly.. Tolik šancí na zabití, štvalo mě to.. Ale i tak, norci zase překvapili ()

Figuto

Příroda... pak nějaké zabíjení... a taková ta vyvražďovací klasika. Průměrný standart, který toho bohužel víc nenabízí. ()

GreenQueen

Keďže ja moc často horory nepozerám, je toto pre mňa taký štandard. Partička teenagerov behá po lese a niekto ich bezdôvôdne po jednom zabíja. Ovšem, ak malo ísť hlavne o to, objasniť a načrtnúť vývoj vraha z prvých dvoch častí, Fritt vilt 3 zlyháva na celej čiare. Vysvetlenie motivácie vraha trvá asi prvých 10 minút a potom sa mohol príbeh skončiť. Ako béčkový horor je to ale priemer. Otázne je, či práve toto bolo cieľom tvorcov.. ()

miro162

Nemozem si pomoct ale mne sa tento prequel pacil a to som videl videl vsetky 3 casti. Pekna priroda, nesympaticki herci, ale to nevadi, dobra hudba a taktiez tu nebolo vela priestoru na nudu. Nahanacky su taktiez spracovane na vysokej urovni a s postavami som bol vzity do deja. Nerozumiem tomu nizkemu hodnoteniu, pre mna velmi dobry horor, ktory splnil vsetky atributy pre kvalitny slasher. ()

evelouch

Podprůměrný slasher, který ohromí snad jen hezkým prostředím. Začátek ale nebyl špatný. A co se slasher hororu týče- jsem fanoušek, ale toto mi přišlo poněkud .....nudné. ()

mdf

Už nemá skoro nic společného s předešlými dvěma díly.Asi chtěli navázat na úspěch,ale ten se nedostavil. ()