Skupina mladých lidí vyráží za turistikou do malebných norských hor. Po chvíli putování narazí na starý opuštěný hotel. Domnívají se, že se jedná o tajemný hotel dle legend opředený zlem. Po vzájemné výměně názorů se nakonec rozhodnou v hotelu nezůstat a vyrazí dál do přírody přespat pod hvězdami. Už je ale pozdě. Někdo nebo něco si nepřálo být rušeno a rozhodlo se to dát skupince opravdu výživnou lekci. (Korbitch)

Mr.Ripley

Ve výsledku ne tak špatné, jak se ze zdejších komentářů člověk dočítá. Poctivý prequel ctící událostí následujících sequelů. Změna prostředí prospěla, ač se nemohu zbavit pocitu nevyužitého potenciálu. Totéž platí i o nové "Queen of Scream". Po překvapivém čtyřhvězdičkovém prvním díle, ultimátním pětihvězdičkovém nářezu v druhém pokračování mírné zklamání, ač stále zábavné a především závěrečný záběr nesmírně potěšil. "Winter is coming!" ()

Duoscop

Dějově se dostáváme před oba díly, tedy do doby, než se vrah zabydlel v hotelu. Opět tu máme partu lidí, kteří jsou ve špatný čas na špatném místě a to je asi to nejdůležitější, co musíte vědět. Tento díl je sice slabší než předchozí dva, ale nebýt to pokračování, tak to má určitě větší hodnocení. Takže dávám 3*. ()

Yoshimitsu

Proč? Proč? Irenko, já se ptám proč?! Proč vznikl další díl spíše remake skvělého prvního dílu? Zase musí dosrat výborně rozjetou sérii úplně zbytečným dílem stejně už Amíky nikdo v tomhle ohledu nedožene. Tady byla ledová jedině ta voda, ze které se vám smrskne šulin na polovinu a z bradavek vyrostou dva špičaté bodce. Dávám 20% ()

Mihail123

Zo všetkých dielov asi najslabší. To, čo robilo ostatné priemerným, ale zaújmavým slasherom je preč - poriadna chumelica, sneh, či náznak akejsi bezmocnosti a beznádeje v zasnežených nórskych horách. ()

drake31 odpad!

Konečne som sa dopracoval k tretiemu pokračovaniu Fritt Vilt, ale k spokojnosti mám ďaleko. Atmosféra a napätie ktoré boli citeľnými prvkami predošlých dvoch dieloch tu absolútne chýbali, a akýkoľvek náznak budovanie niečoho podobného bolo v okamžiku zruinované. Z celého filmu som mal skutočne zlý pocit, a nebolo to kvôli nejakým nechutným vraždám alebo stiesnenému prostredie - kiež by tam aspoň jedna vec z tohto bola - ale proste z toho že tento film bol zlý od začiatku až po koniec a naozaj neviem čo by som vypichol. A keď som videl tých "hercov", škoda slov (tí v predošlých dieloch mali aspoň nejakú charizmu). Šeredné zakončenie trilógie a obrovský prepad čo sa týka kvality. ()

zdenny

Tak toto nemělo s původními dvěma díly pranic společného. S "dvojkou" pouze to, že se mi zde zalíbila blondýnka, kterou s troškou rezervy mohou nazývat norskou Cameron Diaz. Jinak scénáristé vůbec nevěděli, jak mají navázat na slušné první dva díly a připadá mi, že se jen chtěli svézt na jejich celkem slušném renomé. Film byl opravdu dosti jalový, navíc s celkem trapným koncem. Čtverku bych tedy už rozhodně netočil. ()

Blue.Poison

Byť je to potřetí to samé představení a dokonce o stupínek slabší oproti předchozím dílům, tak je to pořád mnohem lepší než některá americká díla. Tahle série má prostě něco do sebe a já fakt žeru tu ponurost a chlad, co z filmů čiší. Velké pozitivum jsou také barvy. ()

lykan9

Prostě typická hororová trojka. Kvalita se sice stále snižuje, ale stále se jedná o slušný nadprůměr. Rozhodně se Sandemose nemá za co stydět. ()

KASUGI

Děda v lese chce dorazit týnejdžra. Týnejdžerka přiběhne na pomoc a dědu bodne dlouhým šroubovákem do břicha. Děda nehne ani brvou a začne týnejdžerku topit ve vodě. Týnejdžr jí přispěchá na pomoc a dědu praští dvakrát do hlavy velkým kamenem. Děda spadne do vody obličejem dolů a týnejdžr s týnejdžerkou odchází. Když se po jejich odchodu objevil podezřelý záběr na dědu ve vodě, modlil jsem se: "bože, kristepane , ježíši, hlavně ať nevstává, protože jestli teď vstane, jdu okamžitě na csfd a dám tomu nekompromisně odpad!" No co se vám nestalo, děda samozřejmě vstal, já šel okamžitě na csfd a dal tomu nekompromisně odpad! _________________Film jsem dokoukal s překlikáváním, načež jsem se po skončení opět vrátil na csfd a zvedl hodnocení na jednu hvězdičku a to z důvodu, že mezi proklikáváním mi jistě unikl důležitý moment, kde se hrdinové zřejmě dozvědí, že onen děda vlastně není děda, ale model DĚD-800, tedy živá tkáň na železném skeletu, který pod vodou hodil restart a přepl na záložní zdroj. ()

Forsberg11

Musím sa priznať, že keď pri iných novodobých slasheroch mám väčšinou nízke očakávania, práve tu som čakal viac. Poviem to na rovinu, bez servítky pred ústami: som sklamaný. Fritt Vilt 3 neoživil nič z toho skvelého, čo mali jednotka, či dvojka. Akákoľvek hustá atmosféra sa vyparila, alebo roztopila spolu s krásnym bielym snehom, napätie ostalo zrejme v horskom hotely, alebo v nemocnici. Úvodné sekvencie a priblíženie začiatkov šialenca z nórskych hôr boli síce príjemným začiatkom filmu, ale potom už išla kvalita len a len dole vodou. Na scénu nastúpila šestica doslova tupých nórskych mládencov a slečien, strašný obor s kapucňou vyliezol zo svojej chaty a začal ďalší z priemerných až podpriemerných slasherov 21. storočia. Nelogické a idiotské správanie postav, nesmrteľnosť vraha, nudné dlhé sekvencie kedy sa nič nedialo a vy ste mali chuť pretočiť film k ďalšej vražde. Jednu dobu som mal dokonca pocit, že pred monitorom zaspím, a modlil som sa nech už sa niečo deje, alebo ešte lepšie, nech už je koniec. Chvalabohu som sa ho dočkal, bez ujmy. Séria je naplnená, celý príbeh povedaný a ja len dúfam, že to pri tom aj zostane. Tentokrát si pokračovanie bude priať totižto len málokto. ()

BMAJTZ

Třetí díl Ledové smrti je naprostý výplach hororového bordelu. Vykrádá se co se může a protože jsme ve druhém díle jednoznačně záporáka zabili nemůže přijít nic jiného než prequel. Tenhle film s prvníma dvěma nemá společného vůbec nic. Snad pouze prvních a posledních 5-10 minut. Nová kompletně tupá parta se vydá do Norské přírody, s předem nejasným důvodem. Normálně bych nad tím nepřemýšlel, ale sami hrdinové zmíní, že zde nejde jenom o procházku ale je za tím něco víc, mno nedozvíte se to, nebo jsem to asi přehlédl. Jinak klasika záporák se teprve zaučuje a masakruje jednoho po druhém se svým parťákem. A to je všechno, děj filmu se dá shrnout do pár vět. Tupá parta přijede do lesa, kde je postupně bez motivu zabíjí vrah. Všichni umřou, vrah se přemístí do horské chaty a konec. ()

civrss

Nekvalitní a zbytečný shit, na který jsem koukal pouze protože jsem nemohl spát. Tupé postavy, žádná atmosféra, nevýrazný a nepovedený záporák. Ale krásný závěr, kdy to dostane blondýna mezi prsa od policisty mě opravdu rozesmál. První dva díly jsem neviděl, ale nepochybuji že budou kvalitnější naprosto ve všech ohledech. ()

jondoe

Prve dve casti ma velmi bacili. Sice nic nove nepriniesli, ale reziseri a scenaristi odviedl imaximum a boly z toho dva fakt napinave horory. Toto pokracovanie uz vsak len tazi z dobreho mena. Postavi su slabe a scenar biedny. Nic vynimocnym to nezaujme a Kedze ide vsetko podla ocakavania tak ani nicm neprekvapi. Je to skoda. Tato cast celu seriu znehodnocuje. ()

iXtr3m3

Aj do tretice všetko dobré. Čo dodať. Skvelá trilógia, ktorú by som v danej dobe od danej krajiny určite nečakal. ()

MareT.

Já se musím přiznat, že jsem celkem spokojený. Celou sérii považuju za celkem povedenou, evropskou s americkými manýry a ten třetí díl tomu nedělá nikterak ostudu. Sice ta atmosféra je pryč, změnilo se i prostředí, ale pár napínáků tam je, takže já musím dát standart. Nejlepší slasher to určitě není, ale co je milé je, že se o to ani nesnaží. Všichni, kdo hledají originalitu s nemají rádi vraha typu Michael Myers si dejte jednu hvězdu dole. ()

kery-

Hodně, opravdu hodně velké zklamání. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Kdo miluje první díl a překousl druhý, tak jestli si chce na film zanechat nějakou pěknou vzpomínku, ať na toto nekouká.. ()

Teabag

Vcelku koukatelný prequel, kde se trochu víc dozvíme o ztraceném "chlapci", který pořádně zatopí nejen partě omladiny v norských lesích, ale později i dalším v opuštěném hotelu nebo nemocnici v prvních dvou dílech. Nebýt krásné přírody, tak by to bylo o hvězdičku méně, protože film Fritt Vilt se prostě koupe v žánrových klišé (jediné překvapení pro mě bylo, že to první neschytal obtloustlý mladík s walkmanem; o tom, že záporák je prakticky nesmrtelný jsme se měli možnost přesvědčit už v jedničce a dvojce), což trochu sráží jinak vcelku zajímavou severskou hororovou produkci. ()

El_Rabbit

Rozhodně slabší než první dva díly, ale taky fajn slasher... kdo má rád horory, doporučuju sehnat rozhodně aspoň ty předchozí dva. V poslední době se jedná určitě o nadprůměr oproti běžné komerční produkci. ()

tenebrae86

Oproti druhému dílu těžký propad. Ničím mě tenhle prequel nezaujal. Filmu na tuctovosti hodně přidává prostředí, les je přece jen dosti profláknutá hororová lokace. Příroda je sice fajn, ale po nějaké nápaditosti, kterou se alespoň trochu mohly pyšnit předchozí dva díly tu už není ani památka. Tak snad příště... ()

aLPaC

Takže horší než zasněžená jednička, ale zase lepší než dvojka v nemocnici kopírující Halloween 2. Tentokrát se děj odehrává někdy na podzim v norských lesích a to je prostředí, které v hororech opravdu můžu. Vrah z toho samozřejmě těží. Nevýhoda je, že se jedná o prequel prvního dílu a znalci hororů jistě vědí, jak musí zákonitě prequel dopadnout (viz Texaský masakr: Počátek). Od té minuty, kdy se tedy dozvíte, v jakém roce se děj odehrává, víte jak to dopadne. Nicméně mě to náladu nezkazilo a pěkně jsem si to užil. Plus ten bratrský souboj byl taktéž zajímavý. Pro mě trojka, která chce jet na vlně jedničky a docela se jí to i daří. ()