Skupina mladých lidí vyráží za turistikou do malebných norských hor. Po chvíli putování narazí na starý opuštěný hotel. Domnívají se, že se jedná o tajemný hotel dle legend opředený zlem. Po vzájemné výměně názorů se nakonec rozhodnou v hotelu nezůstat a vyrazí dál do přírody přespat pod hvězdami. Už je ale pozdě. Někdo nebo něco si nepřálo být rušeno a rozhodlo se to dát skupince opravdu výživnou lekci. (Korbitch)

Knor

Tak s předchozími díly to má společnýho asi jen název a veze se jen na jejich úspěchu. Atmosféra je pryč a krom toho, že jde o prequel výborně rozjeté série, není na filmu zajímavýho vůbec nic. Jde jen o podprůměrnou lesní vyvražďovačku s nesympatickými postavami. ()

intro

Jo je to možná solidní hororová vyvražďovačka, ale proboha Vás baví se dívat stokrát na to samé. Parta lidí jde do lesa a za chviličku jeden po jednom jdou pod kytky. Je to hloupé a nudné. Moc rád bych alespoň jednou za rok viděl originální povedený horor. Snad se dočkám. Dal bych za to vše. ()

Solverino

Velmi podprůměrné až slabé. Otřepaná klasika, tisíckrát přežvejkaný a nic novýho. Opravdu velká nuda, žádný pěkný gore, herci dosti toporní, slabotička slabota. ()

FandaHoffman

Koukal jsem se asi na půl hodiny a pak si řikám - "Ach jo!". Zjistil jsem, že horor ve slunečním podzimním odpoledni neni horor. Za snahu 1/10 ()

XXXXXXXX

Prostředí lesů a hor, léto a zima. No a to je tak všechno to, co stojí za zmínku. Postavy se opět chovají kurevsky dementně, jejich vnitřní motivy by nerozklíčoval ani Sherlock Holmes, no a k tomu si přidejte hlavního záporáka, který tentokrát oproti druhému dílu potrénoval zadržování dechu pod vodou. Podprůměrný konec průměrné norské série. ()

Pitryx

No, čeho jsem se obával, to se stalo. Byl to prequel. Stále potmě, stále stejný nápad, stále stejná zápletka. Měl jsem se na to vykašlat a trávit čas užitečněji. Přesto tu dvacku dám. Deset za záběry v přírodě a deset za jistou napínavost a spek v závěru. ()

johnsnow

V tomto diely som sa ľakol asi najviac krát, fakt ma občas fajne trhlo. Pekne sa nám viac rozšírila mytológia okolo vraha a chválim, že sa tvorcovia rozhodli ísť vzhľadom na koniec dvojky do minulosti (bál som sa, že ho oživia), no a tým čo videli prechádzajúce diely je jasné, že vrah to musí prežiť ale ako, keď o ňom nekolovali historky v diely 1 a 2? Nuž musím povedať, že to si tvorcovia zvolili naozaj zaujímavý záver. Prečo teda iba 3*? lebo pasáže budujúce napätie sú asi tak 5x dlhšie ako by mali byť. ()

Sticks

Ako to, že tu máme brilantné spracovanie - kamera, hudba; prakticky napätie na každom kroku a také malé hodnotenie? No je to predovšetkým preto, že toho napätia je tam priveľa a stavia na veľmi krehkom deji. Podobne ako v Mati Suri, kde hororové prvky neúspešne obstarávali sily mystické skutočne na každom kroku, aj tu chýba gradácia. Niečo sa stane a sme v kaši a naneštastie sme v tej kaši stále bez poriadneho dialógu a s prekvapivo uveriteľným konaním postáv. Prečo má potom Mati Suri o jednu hviezdu viac? Jednoducho kvôli scénam, ktoré sa vryjú do pamäti a sú príkladom skutočného strachu. Postavy tu na mňa po čase pôsobili až chladne, vrah sa príliš ukazoval a chýbal tomu šmrnc. Ono do toho spúšťacieho momentu si to drží hodnotenie aspoň za 8. Takto len 6,5/10 ()

Cechyno4

I když atmosféra značně oproti prvnímu a druhému dílu uvadla, díky krajině a zjevování se vraha s kápí patří i Cold Prey do nadprůměru. I když tento třetí díl by prošel s odřenýma ušima a byl jasně nejslabší z celé trilogie. Mě osobně se nejvíc zalíbilo střílení šípama :) Dávám tři hvězdy. ()

Azareth odpad!

Tento prequel si ale tvorcovia odpustiť mohli. Všetko zlé, čo obsahovali predchádzajúce diely sa tu akoby zdvojnásobilo či dokonca ztrojnásobilo a celá atmosféra bola jediným pohybom hodená do koša. Jediné pozitívum je akurát krátky záber na srnku. Ale čo mám z troch sekund, keď film trvá 90 minút? ()

karnifex

Třetí díl se příliš nevydařil. Zimní prostředí minulých dílů bylo rozhodně atmosféričtější. Tady navíc chybí nápad, sympatické postavy, překvapení - vlastně tam není vůbec nic.. ()

naytsirk

No jo, no... ještě že to nemělo dvě hodiny. Ze začátku to vypadalo slibně, že jsem i přemýšlel nad tím, že by to mohlo být lepší než dvojka... ale nakonec nebylo... Nicméně celá série byla koukatelná... ()

joemikes odpad!

Proboha jen ne IV díl! Tenhle shit všech shitů jsem nechtěl ani dokoukat. V roce 2010 ještě někdo vymyslí sračku na téma masochystických obětí v rolích loutek a nesmrtelných, všudezdejších nad Nostradama předvídavějších individuí v kapuci, který nepřesvědčí probodnutí šroubovákem, dvě rány šutrem do hlavy, nemluvě o dalších smrtích v minulých dílech! Pan režisér by neměl jíst k snídani makovec a spíš se dát na dokumenty o přírodě, svítání nad jezerem bylo pěkný. ()

OlinO

Po přečtení komentářů a hodnocení jsem od tohoto filmu nečekal nic dobrého. Ale nakonec mě film překvapil. Samozřejmě to prvním dvou dílum (hlavně tomu prvnímu) nemůže konkurovat a hned ze začátku to zavánělo průserem, že se bude opakovat děj z 1čky z Hotelu zla,ale naštěstí se děj odehrával mimo hotele v přilehlých lesých. Dobře se ve filmu ukázalo, jak dokázal sám 11ti letý chlapec přežít v divočině. A ten finiš je taky super. ()

Deacon59

První i druhý film se mi dost líbili, ale tenhle prequel byl fakt hroznej. Ta tam je atmosféra i nebezpečný zabiják. Opravdu hodně zbytečný film. ()